Каркасне будівництво
Модульні будівлі

Безкоштовний розрахунок вартості протягом 2-х годин

Ковбасний цех під ключ

Виготовлення м’ясних продуктів, має виконуватись у певних умовах. Міні-цех із виробництва ковбасних виробів може бути облаштований за кілька тижнів, що дозволяє швидко запустити бізнес та отримувати чималу виручку. Враховуючи потрібну продукцію, будівництво навіть невеликого підприємства – вигідне капіталовкладення, що окупається протягом кількох місяців.

Ціна від
550 $ / м²

Як відкрити ковбасний цех?

Можна придбати ковбасний цех в Україні вже готовий чи замовити будівництво за індивідуально розробленим проектом. Найбільш прості у реалізації – модульні будівлі, що відрізняються за конструкцією. Компанія «АРТМЕТАЛ УКРАЇНА» виготовить ковбасний цех «під ключ» будь-якої складності відповідно до всіх вимог. Виробнича споруда повинна містити один або 2 поверхи, що дозволяє легко переміщати по приміщенню продукцію без необхідності встановлення ліфта і сходів. Так полегшується та прискорюється технологічний процес.

Перед тим, як відкрити ковбасний цех, варто підготувати всі необхідні документи. До проекту будівлі підходять з особливою увагою, щоб унеможливити або мінімізувати труднощі під час проходження сертифікації та отримання дозволів на роботу.

Вимоги до ковбасного цеху

Ковбасний міні-цех у контейнері – найбільш доступний за ціною, термінами реалізації та іншими параметрами варіант для початку бізнесу. Оскільки у приміщенні передбачаються роботи з виробництва харчових продуктів, до будівлі висуваються суворі умови.

Щоб бізнес приносив дохід, продуктивність підприємства має бути не менше ніж 200 кг м’ясних виробів протягом однієї зміни. Для цього буде потрібна площа від 45-50 кв. м.

При розробці проекту враховуються такі вимоги до ковбасного цеху:

  1. Наявність низькотемпературних камер для зберігання сировини та готової продукції.
  2. Окрема територія призначена для розморожування вихідного продукту та його підготовки до переробки.
  3. Декілька приміщень для різного типу роботи – сировинний, виробничий для подрібнення, посолу сировини, складання фаршу та опадів батонів.
  4. Термічне відділення.
  5. Склад, де зберігатимуться та готуватимуться спеції.
  6. Комора для необхідного інвентарю та обладнання для ковбасного цеху.
  7. Мийна оборотна тара.
  8. Побутове приміщення, призначене для працівників підприємства.

Ковбасний модульний міні-цех монтується з урахуванням вимог санітарно-епідеміологічної станції. Для організації виробництва знадобиться оренда ділянки землі та підведення необхідних комунікацій. Такий варіант зручний для віддаленої місцевості, де важко знайти готову будівлю, яка відповідає всім необхідним вимогам.

Устаткування ковбасних цехів

Створюючи проект будівництва ковбасного цеху, варто знати, яке обладнання та інвентар знадобиться, щоб усе грамотно вписати у готове приміщення. Мінімальна комплектація передбачає встановлення:

  • обвалочного столу;
  • професійного набору ножів для обробки туш;
  • двох холодильних камер;
  • фаршемолки;
  • електричної м’ясорубки;
  • куттера для приготування фаршу варених ковбас та паштету;
  • шприца для набивання фаршу в оболонку;
  • печі із димогенератором.

Обладнання ковбасних цехів є вітчизняного та зарубіжного виробництва. Кожна лінія має як недоліки, так і переваги, тому вибирати потрібно, виходячи з бюджету очікуваного результату кількості співробітників.

Типовий проект ковбасного цеху

Модульний ковбасний цех – фінансово вигідне рішення як для старту бізнесу, так і для розширення вже існуючого. При будівництві використовується металева конструкція, яка встановлюється за короткий термін. Перевагами швидкомонтованих виробничих будівель є:

  • висока міцність за рахунок достатньої товщини профілю та ребер жорсткості;
  • стійкість конструкції до будь-яких погодних умов, завдяки грамотному утепленню та монтажу;
  • сталевий дах, який витримує снігові замети, стійкий до впливу ультрафіолету;
  • широкі можливості у виборі форм та площі;
  • можливість перебудови та легке транспортування, що дозволяє швидко складати мобільний ковбасний цех та перевозити на інше місце;
  • встановлення широких воріт для навантаження та вивантаження продукції;
  • відсутність необхідності готувати важкий та глибоко заглиблений фундамент.

Спершу складається схема міні-ковбасного цеху за участю замовника, який озвучує вимоги та очікуваний результат. Після складання креслень, їх узгодження проект фіксується в договорі і починається будівництво, що передбачає кілька етапів:

  • Оцінка стану ґрунту з проведенням короткого геологічного дослідження території для визначення несучої здатності поверхні.
  • Розчищення ділянки та підготовка для збирання конструкції.
  • Монтаж фундаменту – стовпів, монолітної плити чи використання стрічкового моноліту.
  • Установка металевого ростверку на фундамент з подальшим кріпленням балок, що несуть.
  • Обшивка стін, монтаж покрівлі, облаштування модульної будівлі всередині.

Компанія «АРТМЕТАЛ УКРАЇНА» має типовий проект ковбасного цеху, що дозволяє розпочати будівництво в короткі терміни. Клієнтам надається можливість індивідуального проектування з урахуванням особливих вимог.

Вартість будівництва ковбасного цеху

Ціна приватного ковбасного цеху набагато вища за будівництво модульних виробничих будівель «під ключ». На вартість впливають такі нюанси:

  • площа конструкції;
  • особливості планування;
  • кількість вікон, дверей, воріт та їх тип;
  • які використовуються матеріали для оздоблювальних та фасадних робіт.

Розраховуючи вартість відкриття виробничої лінії, враховуються витрати на реєстрацію, закупівлю обладнання, сировини. Компанія «АРТМЕТАЛ УКРАЇНА» пропонує продаж готових будівель та виготовлення конструкцій під будь-які вимоги. Щоб уточнити всі деталі та замовлення, залишайте заявку на сайті або зв’яжіться за номером телефону.

Що робити далі?

Ви можете зателефонувати нам за телефонами:

Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв'яжеться наш фахівець і протягом 2-х годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

Сподобалася робота?