Каркасне будівництво
Модульні будівлі

Безкоштовний розрахунок вартості протягом 2-х годин

Екобудинки

Останніми роками ми є свідками активної еволюції домобудівництва. Комфортний і безпечний екодом під ключ ― ось останнє досягнення у цій сфері, включаючи й будівництво швидкого будівництва в Дніпрі.

Компанія не стоїть осторонь цих революційних перетворень: наші модульні та каркасні будинки – чудовий приклад сучасного екологічного житла.

Що таке екобудинок?

Екологічний будинок від «АРТМЕТАЛ УКРАЇНА» ― це індивідуальний житловий будинок з ділянкою землі, що є ресурсозберігаючим, маловідходним, що не впливає негативно на людину та природне середовище. Сучасний підхід до проектування будинку та його конструкції із застосуванням сучасних комунікаційних систем допомагають досягти цього результату.

Будівництво екодомів: основні характеристики

Якщо потенційного новосела Дніпра цікавлять лише найсучасніші, найпопулярніші в розвинених країнах будинки, замовити та купити екодом у нашій компанії ― оптимальний варіант. Недорогі, швидкомонтовані, комфортні. Але головне – екологічні. Що ж входить у поняття «екологічний дім»?

 • Гармонія із природою.

При будівництві будинку не використовується важка техніка. Будь-якому клієнту ми запропонуємо модульний або каркасний екодом, проект якого гармонійно підлаштовується під природне середовище місця його будівництва у Дніпрі, Києві, Запоріжжі, Харкові, Миколаєві, Полтаві, Херсоні, Кіровограді, Донецьку або за містом. Наш будинок ідеально впишеться у ландшафт.

 • Будівництво екобудинка враховуватиме і максимально можливе природне освітлення приміщень. Не секрет, що сонячне світло дозволяє заощадити електрику, не допустити зайвої вологості, утворення плісняви, вбити мікроби та забезпечити мешканців вітаміном Д.
 • Звертається увага і на звичайний напрямок вітру в регіоні: природна вентиляція – запорука здоров’я та комфортного середовища. Крім того, наші фахівці дадуть рекомендації щодо озеленення території та приміщень – це утворення кисню та позитивна атмосфера.
 • Екологічно безпечні будівельні та оздоблювальні матеріали.

Всі матеріали, що використовуються нашою компанією, мають необхідні сертифікати, що гарантують їх екологічність і безпеку. Це металевий каркас, зовнішня обробка, покриття покрівлі, утеплювачі, плівки, вікна, фурнітура, внутрішні оздоблювальні матеріали та ін.

 • Енергоефективність.

Будівництво екологічно чистих будинків передбачає встановлення сучасних інженерних систем, ефективну вентиляцію за бажанням замовника ― вікна з підвищеним опором теплопередачі. Немає економніше вдома: екобудинок збереже і енергію, і гроші.

 • Організація безпечної експлуатації інженерних мереж та приладів.
Ціна від
550 $ / м²

Технології будівництва екологічних будинків від Артметал

Компанія Артметал будує екологічні будинки із застосуванням сучасних технологій, що підходять до кліматичних умов в Україні. Це:

 • каркасне будівництво за канадським методом;
 • створення модульних конструкцій з урахуванням металевого профілю.

Каркасні будинки зводяться на заздалегідь вибраному місці в екологічно чистій зоні за містом, у лісі, на березі річки чи озера. Будівництво починається із закладки полегшеного фундаменту. При використанні модульних технологій конструкція збирається у виробничому цеху. Після цього її транспортують на місце, встановлюють екодом та підводять комунікації. Обидва способи відкривають нові можливості для забезпечення комфортного проживання та зменшення шкідливого впливу на навколишнє середовище, а також мають ряд переваг:

 • забезпечують житло теплом та електроенергією за рахунок використання сонячних батарей та ґрунтових теплообмінників, завдяки чому скорочується витрата газу для опалення;
 • полегшений фундамент будинку застосовується для будь-якого виду ґрунту;
 • для огороджувальних конструкцій та внутрішніх стін використовуються екологічно чисті матеріали, що не впливають на здоров’я людини;
 • екологічне будівництво коштує дешевше за рахунок використання будівельних матеріалів, виготовлених з місцевої сировини;
 • при складанні проекту враховується троянда вітрів та траєкторія руху сонця, енергія якого є додатковим джерелом обігріву.

Етапи будівництва екобудинка під ключ

Якщо ви вирішили побудувати екологічний будинок в Україні, компанія Артметал виконає весь цикл робіт — від розробки проекту до внутрішнього оздоблення приміщень. Для цього:

 1. Потрібно зателефонувати до нашого менеджера за телефоном, який вказаний на сайті або подати заявку в режимі онлайн за допомогою форми зворотного зв’язку. Наш консультант свяжеться з вами найближчим часом для обговорення деталей.
 2. Розробляється проект екобудинка з урахуванням побажань замовника щодо площі та поверховості будівлі, використовуваних будматеріалів, кількості кімнат та перегородок, розташування вікон та дверей, варіантів внутрішнього оздоблення, систем опалення та водопостачання.
 3. Вибирається фундамент під будівництво з урахуванням типу ґрунту, площі та поверховості будинку, кліматичних умов. Залежно від цих показників він може бути стрічковий, пальовий, малозаглиблений або з бетонних блоків.
 4. Визначається вартість проекту, підписується договір виконання робіт.
 5. Компанія виготовляє металевий каркас конструкції із власного профілю, що дозволяє знизити витрати на будівництво будинку.
 6. Складання модульної конструкції виконується у виробничих умовах.
 7. Виконується монтаж фундаменту та конструкції на місці, підведення комунікацій та внутрішнє оздоблення приміщень.
 8. Підписується акт виконаних робіт, замовник отримує гарантію на експлуатацію будинку.

Доступний екобудинок від «АРТМЕТАЛ УКРАЇНА» ― реальність

Екодом ― проект сучасного житла, який сьогодні став доступним великій кількості людей у Дніпрі. Модульний або каркасний котедж ― це економічний екодом, ціна на який набагато нижча від вартості цегляних будівель.

Чому варто довірити екобудівництво компанії Артметал

Наша компанія будує найкращі сучасні екологічні будинки з 2006 року. У нас працюють спеціалісти високої кваліфікації з великим досвідом роботи. Основними перевагами компанії Артметал є:

 • застосування сучасних інноваційних технологій при зведенні модульних та каркасних конструкцій;
 • використання власного металопрофілю для виготовлення каркасу, завдяки чому вартість наших екодомів завжди нижча за ринкову;
 • виконання робіт різного рівня складності;
 • використання екологічно чистих матеріалів;
 • ідеальна якість складання та гарантія на безпечну експлуатацію будівлі.

Ми виконуємо екобудівництво у Дніпрі, Дніпропетровській області та інших регіонах України.

Наша компанія пропонує:

 • безкоштовний виїзд спеціалістів на місце будівництва;
 • безкоштовне надання проекту, проведення розрахунків та 3D-презентацію екобудинка;
 • низькі ціни на будівництво;
 • здійснюємо монтаж по всій Україні.

Екобудинок нашої компанії – це сучасна безпека, що стала провідним принципом будівництва для будинків, що швидко зводяться. 

Що робити далі?

Ви можете зателефонувати нам за телефонами:

Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв'яжеться наш фахівець і протягом 2-х годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

Залишити відгук
Ваша оцінка:

Сподобалася робота?