Каркасне будівництво
Модульні будівлі

Безкоштовний розрахунок вартості протягом 2-х годин

Міні готелі під ключ

Компанія «АРТМЕТАЛ УКРАЇНА» здійснює будівництво готелів під ключ за вигідними цінами. Будівлі характеризуються міцністю, мобільністю, не вимагають великих капіталовкладень. Фахівці проектують модульні готелі під можливості конкретної ділянки та необхідну кількість співробітників, постояльців.

Проєкти міні готелів

Готові проект готелю/h2>

Стандартний модульний готель зводиться з окремих блоків, які швидко збираються, легко комбінуються. Для будівництва використовують сендвіч-панелі, об’єднані між собою металевим каркасом. Базовий проект готелю із контейнерів включає наявність систем опалення, водопостачання та інші необхідні комунікації.

Такі готелі можуть мати різні форми та розміри. Стандартне планування – двоповерхова конструкція прямокутної або квадратної форми. Максимально допустима висота – 3 поверхи. Зважаючи на те, що будівництво міні готелю здійснюється за рахунок окремих модулів, проект завжди можна доповнити, додавши кілька кімнат або поверхів.

Особливості проекту готелів під ключ

Будівництво міні готелів під ключ здійснюється із окремих блоків-контейнерів. Це дозволяє швидко зібрати конструкцію та за необхідності розширити її в майбутньому. Кількість блоків залежить від площі ділянки, передбачуваної кількості гостей і співробітників готелю.

Сендвіч-панелі, з яких виготовляються блоки, мають відмінні енергозберігаючі, теплоізоляційні характеристики. Усі шви та стики герметичні. Модульна конструкція дозволяє провести всі необхідні для комфортного проживання системи та комунікації: вентиляцію, опалення, водопостачання, стоки, кондиціювання.

Переваги готелю із контейнерів

Міні готель із контейнерів має такі переваги:

 • мінімальні терміни зведення;
 • просте оформлення документів;
 • стійкість до низьких температур, вітрових, сейсмічних навантажень;
 • міцність та довговічність;
 • енергоефективність;
 • повну готовність до заселення;
 • великий вибір готових проектів;
 • високу окупність;
 • невелику вартість будівництва готелю.

Такі конструкції не потрібно додатково утеплювати. За умови застосування якісних будівельних матеріалів та технічно правильного монтажу термін експлуатації будівлі може становити 25-50 років. Модульний готель під ключ – чудове рішення для старту готельного бізнесу.

Невеликі модульні готелі під ключ: чому це вигідно?

 1. Модульний готель при належному сервісі завжди буде завантажений як мінімум на 70-80%, що забезпечує стабільний прибуток власнику.
 2. Мінімум обслуговуючого персоналу, отже, мінімум витрат.
 3. Невисока вартість будівництва готелю. Чим менші початкові вкладення, тим раніше ви почнете отримувати прибуток від своїх інвестицій.
 4. Мінімальні витрати на комунальні послуги. Наші інженери адаптували технологію будівництва готелів під клімат України. У вашому готелі тепло взимку та комфортно влітку.

Звернувшись до компанії «АРТМЕТАЛ УКРАЇНА», Ви гарантовано отримує міні-готель:

 1. Де вашим гостям комфортно та затишно. Ми будуємо за власною технологією, адаптованою під клімат України. Наші швидкомонтовані готелі та турбази дійсно комфортні, затишні та продумані до дрібниць. Ваші гості повертатимуться знову і знову.
 2. Який швидко окупається. Витрати на будівництво готелів під ключ у 2-3 рази нижчі порівняно з витратами на будівництво за традиційними технологіями. До того ж ми пропонуємо вам найнижчі ціни в Україні. Вартість будівництва готелю стартує від 450 $/м².

Прибуток та окупність модульного готелю

Вартість будівництва готелю модульного типу в 4 рази нижча, ніж у капітальної будівлі. Відсутність необхідності отримання додаткових дозволів, мінімальні енерговитрати на обслуговування, експлуатацію об’єкта також зменшують фінансові витрати. У такий готель відразу після монтажу та укомплектування меблями можна заселяти людей. Таким чином, запустити свій бізнес та отримувати прибуток ви зможете вже через 1,5-2 місяці після оформлення замовлення на будівництво готелів під ключ.

У середньому модульні міні готелі окупаються у строк від 4 до 7 років. Цей фактор також залежить від регіону, місця розташування ділянки. Готелі в туристичних, курортних районах, центральних або густонаселених частинах міста, адміністративних, культурних центрах принесуть досить високий прибуток уже в перші роки експлуатації.

Етапи будівництва готелю під ключ

Швидкомонтовані модульні готелі виготовляються і монтуються протягом не більше ніж 1-2 місяців. Будівництво міні готелів включає такі етапи:

 • Отримання початкових даних та побажань від клієнта. Замовник повинен надати генеральний план ділянки під забудову, інформацію щодо необхідної конфігурації та ймовірної кількості гостей готелю.
 • Проектування. Спеціалісти розробляють детальний план будівлі, включаючи поверховість, кількість кімнат, технічні нюанси, планування, розміщення комунікацій.
 • Оформлення договору, у якому зазначається вартість будівництва готелю під ключ, технічні характеристики майбутнього готелю, термін виконання робіт.
 • Виготовлення модульних блоків.
 • Доставка елементів на ділянку.
 • Складання будівлі (займає 1-2 тижні) та підключення комунікацій.

Як швидко вдасться побудувати готель під ключ, залежить від площі, поверховості об’єкта, рівня складності конструкції, особливостей планування. Одразу після підключення комунікацій та меблювання приміщень, в готель можна буде заселяти постояльців.

Вартість будівництва готелю

Ціна будівництва готелів під ключ починається від 550 дол. за м2. Вартість готового модульного готелю залежить від:

 • площі об’єкта;
 • поверховості;
 • кількості дверних та віконних отворів;
 • типу оздоблювальних матеріалів;
 • віддаленості будівельного майданчика від заводу.

У вартість готелю під ключ входить доставка елементів на ділянку та збирання об’єкта. Компанія «АРТМЕТАЛ УКРАЇНА» має успішний досвід будівництва модульних готелів площею від 40 до 270 м2.

Чому вам вигідно співпрацювати з нами?

Будівництво міні-готелю під ключ. З нами ви отримуєте повний комплекс послуг: проект, доставка, монтаж. Одна компанія – одна відповідальність. До того ж, ваш модульний готель під ключ буде вже з внутрішнім оздобленням та з усіма комунікаціями. Достатньо розставити меблі – і можна приймати гостей та отримувати віддачу від своїх інвестицій.

Висока якість робіт. Наша компанія будує швидкобудуюємі будівлі будь-якого призначення з 2006 року. За 8 років ми збудували понад 200 будівель.

Мінімальні терміни будівництва готелю. Ваш готель буде готовий вже через 1,5-2 місяці.

Доставка по Україні власним автотранспортом у Дніпро, Київ, Запоріжжя, Харків, Миколаїв, Полтава, Херсон, Кіровоград та ін. Ми пропонуємо купити модульний готель з вигідними цінами за доставку. Докладніше тут.

Вартість будівництва швидкомонтованих готелів та готелів

Будівництво бази відпочинку або невеликого готелю за канадською технологією обійдеться у кілька разів дешевше, ніж капітальна споруда, але й у цьому питанні є фактори, здатні вплинути на підсумкову вартість.

Для початку потрібно визначитися з площею та поверховістю будівлі. Відштовхуючись від цих даних, розраховуватиметься необхідна кількість будівельних матеріалів та комплектуючих. Складність планування також впливає на ціну. Будова без архітектурних вишукувань обійдеться набагато дешевше, ніж ускладнене планування з нестандартними вікнами, тощо.

Ціна на будівництво будиночка для відпочинку залежить і від того, які матеріали використовуються. Наприклад, лінолеум чи плитка, шпалери чи декоративна штукатурка. Також ціна варіюється в залежності від виду покрівлі та типу комунікацій, якими будуть користуватися туристи та гості вашої турбази.

Термін служби міні готелю

Період експлуатації швидкого готелю є однією з переваг канадської технології. Від затвердження проекту до здачі його в роботу проходить не більше двох місяців, а прослужить модульна турбаза від двадцяти років і більше, все залежить від кліматичних умов та умов експлуатації. Крім того, клієнт отримує гарантію на певний термін служби будівництва.

Відповіді на поширені запитання

☑️Який потрібен фундамент?

Для встановлення модульного АПК підійде будь який з традиційних фундаментів. Наші фахівці адаптують його під встановлення модульних будівель.

☑️Яким чином виконується опалення приміщення?

Що стосується опалення, модульні будівлі майже не відрізняються від капітальних. Можна організувати, будь яку систему опалення. Базовий варіант це, опалення електричними конвекторами, також можливо виконати і водяне опалення.

☑️Чи встановлюєте ви пожежну сигналізацію?

Так, наші фахівці можуть розробити проект і змонтувати пожежну сигналізацію, відповідно до вимог будівлі.

Залишились питання? Шукаєте, де вигідно замовити будівництво міні-готелю у Дніпрі чи в Україні?
Зв’яжіться з нами зараз!

Що робити далі?

Ви можете зателефонувати нам за телефонами:

Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв'яжеться наш фахівець і протягом 2-х годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

Сподобалася робота?