Каркасне будівництво
Модульні будівлі

Безкоштовний розрахунок вартості протягом 2-х годин

Міні готелі під ключ

Готельний бізнес повинен бути швидкоокупним та ліквідним. При цьому конкуренція на ринку зростає з кожним роком.
Як забезпечити швидку окупність вкладених коштів? Компанія «АРТМЕТАЛ УКРАЇНА» пропонує будівництво комфортних міні-готелів

Проєкти міні готелів
.

Невеликі модульні готелі під ключ: чому це вигідно?

 1. Модульний готель при належному сервісі завжди буде завантажений як мінімум на 70-80%, що забезпечує стабільний прибуток власнику.
 2. Мінімум обслуговуючого персоналу, отже, мінімум витрат.
 3. Невисока вартість будівництва готелю. Чим менші початкові вкладення, тим раніше ви почнете отримувати прибуток від своїх інвестицій.
 4. Мінімальні витрати на комунальні послуги. Наші інженери адаптували технологію будівництва готелів під клімат України. У вашому готелі тепло взимку та комфортно влітку.

Звернувшись до компанії «АРТМЕТАЛ УКРАЇНА», Ви гарантовано отримує міні-готель:

 1. Де вашим гостям комфортно та затишно. Ми будуємо за власною технологією, адаптованою під клімат України. Наші швидкомонтовані готелі та турбази дійсно комфортні, затишні та продумані до дрібниць. Ваші гості повертатимуться знову і знову.
 2. Який швидко окупається. Витрати на будівництво готелів під ключ у 2-3 рази нижчі порівняно з витратами на будівництво за традиційними технологіями. До того ж ми пропонуємо вам найнижчі ціни в Україні. Вартість будівництва готелю стартує від 450 $/м².

Чому вам вигідно співпрацювати з нами?

Будівництво міні-готелю під ключ. З нами ви отримуєте повний комплекс послуг: проект, доставка, монтаж. Одна компанія – одна відповідальність. До того ж, ваш модульний готель під ключ буде вже з внутрішнім оздобленням та з усіма комунікаціями. Достатньо розставити меблі – і можна приймати гостей та отримувати віддачу від своїх інвестицій.

Висока якість робіт. Наша компанія будує швидкобудуюємі будівлі будь-якого призначення з 2006 року. За 8 років ми збудували понад 200 будівель.

Мінімальні терміни будівництва готелю. Ваш готель буде готовий вже через 1,5-2 місяці.

Доставка по Україні власним автотранспортом у Дніпро, Київ, Запоріжжя, Харків, Миколаїв, Полтава, Херсон, Кіровоград та ін. Ми пропонуємо купити модульний готель з вигідними цінами за доставку. Докладніше тут.

Вартість будівництва швидкомонтованих готелів та готелів

Будівництво бази відпочинку або невеликого готелю за канадською технологією обійдеться у кілька разів дешевше, ніж капітальна споруда, але й у цьому питанні є фактори, здатні вплинути на підсумкову вартість.

Для початку потрібно визначитися з площею та поверховістю будівлі. Відштовхуючись від цих даних, розраховуватиметься необхідна кількість будівельних матеріалів та комплектуючих. Складність планування також впливає на ціну. Будова без архітектурних вишукувань обійдеться набагато дешевше, ніж ускладнене планування з нестандартними вікнами, тощо.

Ціна на будівництво будиночка для відпочинку залежить і від того, які матеріали використовуються. Наприклад, лінолеум чи плитка, шпалери чи декоративна штукатурка. Також ціна варіюється в залежності від виду покрівлі та типу комунікацій, якими будуть користуватися туристи та гості вашої турбази.

Термін служби міні готелю

Період експлуатації швидкого готелю є однією з переваг канадської технології. Від затвердження проекту до здачі його в роботу проходить не більше двох місяців, а прослужить модульна турбаза від двадцяти років і більше, все залежить від кліматичних умов та умов експлуатації. Крім того, клієнт отримує гарантію на певний термін служби будівництва.

Основні етапи будівництва готелів під ключ

 1. Розробка проекту. На даному етапі визначається площа та поверховість майбутньої будови, складність планування, комунікації, види оздоблювальних матеріалів та інші нюанси. Також виконується попередня оцінка матеріальних витрат.
 2. Заключення договору. Щоб розпочати будівництво пансіонатів, наша компанія має укласти договір про співпрацю з клієнтом на основі затвердженого проекту. Окрім того, підраховується точна вартість будівельних робіт.
 3. Збір модулів на виробництві. Модульна технологія домобудівництва передбачає заводський збір, який відбувається у відповідних умовах під контролем кваліфікованих спеціалістів.
 4. Монтаж. Завдяки високим стандартам якості, будівництво міні готелів за канадською технологією в нашій компанії відбувається за 1,5-2 місяці, а монтажні роботи займають не більше кількох днів.
 5. Введення проекту в експлуатацію. Останнім етапом будівництва є передача готового проекту замовнику та підписання відповідної документації.

Залишились питання? Шукаєте, де вигідно замовити будівництво міні-готелю у Дніпрі чи в Україні?
Зв’яжіться з нами зараз!

Що робити далі?

Ви можете зателефонувати нам за телефонами:

Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв'яжеться наш фахівець і протягом 2-х годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

Сподобалася робота?