Каркасне будівництво
Модульні будівлі

Безкоштовний розрахунок вартості протягом 2-х годин

Торгові кіоски

Кіоски пройшли складну еволюцію розвитку як у всій країні, так і у Дніпрі. Компанія «АРТМЕТАЛ УКРАЇНА» пропонує одну з найсучасніших і популярних серед співвітчизників модифікацій цієї невеликої споруди – кіоск металевий, вироблений за каркасно-щитової технології.

Ми пропонуємо відмінне рішення ― торговельний вуличний кіоск під ключ за 3-4 тижні!

― 1 тиждень піде на виготовлення кіоску у заводських умовах;

― 1 день потрібно для складання готових конструкцій.

І ваш торговельний кіоск готовий!Виробництво торговельних кіосків і ларьків

Будівництво кіоску у нашій компанії ― це повний цикл робіт: проєктування, розрахунок, реалізація проєкту (збірка кіоску, доставка, монтаж на місце). Невисока ціна на битовки нашої корпусної продукції робить кіоски торгового призначення одним із потрібних товарів серед широкого кола підприємців та організацій.

Власна виробничо-технічна база та злагоджена команда однодумців дозволяють втілювати у життя будь-які дизайнерські рішення та побажання замовників. Продаж якісних і недорогих кіосків ― це своєрідна допомога своїм співвітчизникам.

Купити кіоск у Дніпрі ― значить почати шлях до успіху свого бізнесу. Це можуть підтвердити десятки наших клієнтів.

Кіоск або ларьок ― це невелика споруда для торгівлі товарами народного споживання, продуктами, газетами та журналами, сигаретами, продукцією громадського харчування, а також для інформування населення з різних питань. Іншими словами, наш ларьок-кіоск може бути аптечний, газетний, квітковий, тютюновий, квитковий, сувенірний, хлібний, фотокіоск і т.п. Також ми виробляємо ларьки у складі критої автобусної зупинки. Ці кіоски можуть мати різну площу та конфігурацію.

Щоб купити кіоск для торгівлі в Україні: Дніпрі, Києві, Запоріжжі, Харкові, Миколаєві, Полтаві, Херсоні, Кропивницькому, Донецьку, Одесі — потрібно знати, де він буде стояти: на міській вулиці або в селищі, у школі або торговельному центрі, біля зупинки міського транспорту або стадіону. Від цього буде залежати планування та дизайн інформаційного або торговельного кіоску. Ціна завжди максимально демократична.

Вартість модульного торговельного кіоску

Швидкозводимі будівлі — це найбільш доступний у ціновому плані спосіб отримати приміщення для ведення бізнесу. Модульні кіоски принципово відрізняються від об’єктів капітального будівництва, але володіють тими ж характеристиками: надійність, безпека, комфорт для персоналу та покупців, гарне вентилювання та збереження теплового балансу у будь-яку пору року. Також перевагою швидкозводимих кіосків є швидкість їх побудови: від передачі замовлення та складання модуля на виробництві до монтажу конструкції проходить не більше 2-3 тижнів.

На вартість торгового кіоску за модульною технологією впливають:

 • площа споруди;
 • кількість вікон і дверей;
 • спосіб оздоблення та фасадні роботи;
 • наявність внутрішніх перегородок;
 • вид покрівлі;
 • віддаленість від виробництва по збірці модулів.

У Артметал завжди найвигідніші умови під будівництво та виготовлення модульних торговельних кіосків. У нас ви можете купити торговий кіоск за ціною всього від 250 $ за квадратний метр.

Каркасно-щитові кіоски для комфорту у роботі

З чого складаються торговельні кіоски? Ми маємо на увазі використання тільки сертифікованих матеріалів. Яких? Каркас ― зварний металевий, огороджувальні панелі ― типу «сендвіч», сайдинг і т.п. Вікна ― металопластикові, якщо є бажання ― рольставні або металеві віконниці.

Наші кіоски найтепліші! Усередині кіоски оздобленні плитами МДФ, панелями ПВХ, на підлозі лінолеум. Все на вибір замовника. У підсумку ви маєте зручне робоче місце і гармонійний ансамбль з навколишньою архітектурою Дніпра чи іншим середовищем.

Відповіді на типові запитання

Які потрібні документи для зведення кіоску

Кіоски потрапляють під категорію МАФ (малі архітектурні форми) і не вимагають всіх необхідних дозволів, як об’єкти капітального будівництва. Головні критерії — це розмір приміщення до 30м2 та установка на некапітальний фундамент.

Наскільки у них тепло взимку?

Одне з основних переваг каркасного будівництва — це конструктив, при якому утеплювач займає всю товщину стіни. Для утеплення торгових кіосків ми використовуємо 100 мм або 150 мм базальтової вати. Що більше, ніж достатньо для комфортної цілорічної експлуатації приміщення у нашому кліматі.

На що встановлюються такі приміщення?

Ми використовуємо полегшену конструкцію, яка не вимагає капітального фундаменту.
Залежно від габаритів приміщення й особливостей майданчика для установки як фундамент можна використовувати:

 • металеві пластини
 • бордюрні блоки
 • ФБС блоки
 • гвинтові палі та геошурупи

Чи є готові кіоски в наявності?

Ми підходимо індивідуально до кожного нашого клієнта та робимо приміщення під замовлення. Щоб вони ідеально відповідали потребам і побажанням клієнта.
Також враховуйте, що термін виготовлення кіоску може варіюватися у залежності від розміру й особливостей проєкту, а також завантаженості виробництва на момент замовлення. У середньому виготовлення торгового павільйону чи кіоску до повної готовності займає до 2-х місяців.

Етапи роботи з нами

Як будь-яке будівництво зведення модульних кіосків має певні етапи. Так споруда легкозводимих об’єктів передбачає:

 • Визначення площі та складності конструкції. Від цих показників безпосередньо залежить підсумкова вартість ларька. На даному етапі наша компанія безкоштовно розробляє проєкт, проводить розрахунок фінансових витрат.
 • Вибір фундаменту (мелкозаглубленний, стрічковий). Який вид полегшеного фундаменту краще встановити, залежить від призначення будівлі, її площі та типу грунту. Після уточнення всіх технічних нюансів і розрахунку вартості матеріалів підписується договір з клієнтом.
 • Виготовлення металоконструкцій. Наша компанія виготовляє металевий профіль на власному виробництві, він є головним компонентом каркаса. Оскільки ми не замовляємо його в інших компаній, відсутність націнки та додаткової доставки знижує собівартість модульного ларька.
 • Зведення будівлі. Велика частина модульної конструкції збирається на виробництві у спеціальних умовах. Каркас, утеплювач, фасадні та внутрішні роботи — все це відбувається під контролем профільних фахівців. На місці будівництва встановлюється вже готовий модуль.
 • Останнім і завершальним етапом співпраці з клієнтом є здача проєкту в експлуатацію та підписання відповідної документації.

І ціла маса бонусів при замовленні торгових кіосків від компанії

 • оперативна робота всіх служб компанії (проєктування, розрахунок, договір, монтаж)
 • виготовлення з індивідуальним підходом до замовника
 • система знижок для постійних клієнтів
 • застосування сертифікованих матеріалів
 • доставка по всій Україні
Що робити далі?

Ви можете зателефонувати нам за телефонами:

Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв'яжеться наш фахівець і протягом 2-х годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

Залишити відгук
Ваша оцінка:

Сподобалася робота?