Каркасне будівництво
Модульні будівлі

Безкоштовний розрахунок вартості протягом 2-х годин

Плазмова різка металу

Плазмова різка металу – це високотехнологічна операція, яка виконується на спеціальному обладнанні, здатному генерувати плазмові струмені. Принцип роботи цього пристрою такий: з сопла в зону різання подається газ, запалюється електрична дуга, яка перетворює його в плазму з температурою 30 тисяч градусів і швидкістю до 1,5. тис. м/с. Технологія дозволяє різати будь-які металеві матеріали (чорні, кольорові, вогнетривкі) на високій швидкості, чисто і якісно.

Часто цим способом ріжуть листовий метал і сплави. Але плазмова різка металу дозволяє отримувати заготовки складної форми. Обладнання дороге і громіздке, тому найефективніше використовувати його для нарізки пачок продукції, а не окремо. На сьогоднішній день плазмова різка популярна і затребувана, оскільки забезпечує більшу точність і швидкість різання, рівномірність різання, можливість роботи з широким спектром речовин.

Сфери застосування плазмової різки

Основними галузями промисловості, які широко використовують таке обладнання, є автомобільна та авіаційна промисловість, суднобудування, хімічна промисловість. Звичайно, багато компаній, які надають послуги плазмового різання, роблять це для сторонніх клієнтів, якщо є потужність. Але, як було сказано вище, вартість таких послуг залежить від обсягу робіт, які необхідно виконати в одній установці. Верстати з ЧПК, оснащені плазмовими різаками, забезпечують високу точність. Цей спосіб підходить для виробництва складних технічних виробів, де неприпустимі навіть невеликі відхилення.

Що робити далі?

Ви можете зателефонувати нам за телефонами:

Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв'яжеться наш фахівець і протягом 2-х годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

Сподобалася робота?