Каркасне будівництво
Модульні будівлі

Безкоштовний розрахунок вартості протягом 2-х годин

Металопластикові двері

Металопластикові двері – це чудова альтернатива дерев’яним та металевим конструкціям. Вони виконані як дверне полотно з коробкою, але складаються здебільшого з полівінілхлориду (ПВХ), при цьому оснащуються фурнітурою і спеціальними навісами, які підвищують їх функціональність.

Серед переваг дверних конструкцій з металопластику – відмінна шумоізоляція, збереження тепла у приміщенні, можливість фіксації у будь-якому зручному положенні, підтримка режимів провітрювання та мікропровітрювання.


Види металопластикових дверей

Металопластикові двері бувають арочними, розсувними, зовнішніми чи глухими. Тому вони можуть значно відрізнятися за конструктивними особливостями.

Арочні

Арочні металопластикові двері відрізняються особливою формою полотна та верхньої перекладини дверної коробки – у вигляді дуги. Вони сподобаються любителям унікальності та помпезності. Подібні ПВХ-двері вигідно підкреслять загальну елегантність оздоблення будинку чи квартири. Також вони зустрічаються у ресторанах, кафе, магазинах. Їхні основні переваги: візуальне збільшення висоти приміщення за наявності світлої стелі.

Дверні конструкції з верхівкою у вигляді арки можуть бути як одностулковими, так і двостулковими. Крім класичних моделей з верхом рівної радіальної форми зустрічаються прямокутні зі злегка закругленими кутами, еліпсоїдні у вигляді підкови і т.д.

Розсувні

Розсувні двері металопластикові завдяки своїй конструкції дозволяють використовувати більше простору в кімнаті, оскільки вони відкриваються не на оранку, а зсуваючись убік. Серед інших переваг металопластикових розсувних дверей: найкраще освітлення приміщення завдяки в основному скляному полотну, візуальне розширення простору, ширший отвір при відкритті.

Система відкриття розсувних металопластикових дверей може бути представлена:

 • слайдингом – як у купе поїзда;
 • похилою конструкцією – для можливості провітрювання;
 • підйомно-розсувною системою – механізм передбачає підняття стулки вгору для можливості переміщення убік та опускання стулки для фіксації в потрібному положенні;
 • гармошка – система з незалежних стулок, що відсуваються за рахунок розвороту перпендикулярно рамі.

Зовнішні

Зовнішні металопластикові двері сконструйовані таким чином, щоб запобігати охолодженню житлової зони через дверний отвір, захищати приміщення від несанкціонованого проникнення. Тому металопластикові зовнішні двері відрізняються застосуванням термоізоляційних елементів (наприклад, мінеральної вати), багатокамерним профілем, посиленою рамою, наявністю надійного замку. Вони здатні витримати велику кількість циклів відкривання та закривання.

Встановлюватись можуть подібні металопластикові двері на терасу, на парадний або чорний вхід приватного будинку. Також їх широко використовують для монтажу на вход ресторанів, офісів, магазинів, готельних комплексів.

Глухі

Глухими називають металопластикові міжкімнатні двері та варіанти іншого призначення, які мають на стулках виключно сендвіч-панель, без скління. Вони можуть бути різними: одно- або двостулковими, міжкімнатними або вхідними. Міжкімнатні варіанти невибагливі у плані догляду, дуже вигідні за ціною, оскільки пропонують найменший показник.

Як вибрати металопластикові двері?

Вимоги до дверної конструкції істотно відрізняються залежно від ділянки будинку.

Вхідні металопластикові двері

Металопластикові вхідні двері – це обличчя вашого будинку чи квартири. Тому до їхнього вибору потрібно поставитися з усією увагою. Вони повинні насамперед відрізнятися привабливим зовнішнім виглядом.

Купити вхідні металопластикові двері слід такі, які також будуть:

 • досить добре гасити шуми;
 • мати хороший теплозахист;
 • здатні переносити значні дії механічного характеру;
 • давати можливість господарям спостерігати за обстановкою ззовні;
 • мати надійні замикаючі системи.

Для достатнього теплозахисту та захисту від шумів рекомендується вибирати п’яти-або семикамерний профіль зі сталевим армуючим каркасом. Для додаткової теплоізоляції слід придивитися до моделей з утеплювачами. Кращий варіант каркасу – з поперечними та поздовжніми ребрами жорсткості. Петлі повинні бути протизнімними (з багатошаровою структурою) і значними на вигляд.

Щоб спостерігати за ситуацією на вулиці, потрібні звичайні або полуторні вхідні металопластикові двері з склопакетом. Найкраще, якщо скло буде броньованим або типу триплекс. Скління доречне, якщо воно займає площею не більше третини стулки.

Відмінним вибором для вхідних металопластикових дверей буде замок, що замикає стулки по всьому периметру. Мається на увазі, що при закритті замку засуви повинні висуватися в раму з усіх боків дверного полотна.

Міжкімнатні металопластикові двері

Якщо ви вирішили купити металопластикові міжкімнатні двері, то слід звертати увагу на три моменти – профіль, фурнітуру і зовнішній вигляд.

Щодо профілю, то буде достатньо варіанта з трьома-чотирма камерами. Таке рішення забезпечує якісну звукоізоляцію.

На фурнітурі для металопластикових міжкімнатних дверей можна заощадити, якщо вони ведуть в місце, що не часто відвідується, наприклад, підсобку. В інших випадках бажано, щоб деталі дверної конструкції були якісними. Таким чином фурнітура стане непридатною незадовго після початку експлуатації.

Що стосується зовнішнього вигляду, то основні способи прикрасити пластикове дверне полотно – це фарбування та ламінація. Остання коштує дорожче, тому що відрізняється більшою стійкістю до пошкоджень.

Металопластикові двері на балкон або лоджію

Двері балконні металопластикові представлені у безлічі варіантів. Вони захищені від прямого сонячного світла та морозу, не бояться вологи та опадів.

Балконні дверні конструкції можуть бути виконані окремо або сполученими з вікном або декількома вікнами. Дверне полотно може бути праворуч, ліворуч або по центру. Що стосується стулок, то можуть бути однопільні чи двопільні варіанти. Є варіанти з однією стулкою, що відкривається або обома (штульпові двері).

У балконних дверях може бути прозорим все полотно або тільки його половина. Якщо стулка має значну ширину, то до неї краще придбати посилену фурнітуру для рівномірного розподілу навантаження. Вгорі на рамі металопластикових балконних дверей може знаходитися глуха фрамуга, що відкривається або глуха – додаткова невелика засклена частина.

Переваги металопластикових дверей на замовлення

З основних переваг можна виділити:

 • Більше тривалий термін експлуатації, ніж у дерев’яних аналогів.
 • Широкий асортимент у каталозі: двері вхідні металопластикові, міжкімнатні, балконні та ін.
 • Можливість встановлення у приміщення широкого спектру стилів.
 • Великий простір для клієнтів, якщо вони купують металопластикові двері на замовлення.
 • Простоту використання.
 • Легкість у монтажі.
 • Легку заміну компонентів, що вийшли з ладу.
 • Оперативне виготовлення.
 • Практичність.
 • Невимогливість у догляді.

Ціни на металопластикові двері від Artmetall

Ціна на вхідні металопластикові двері або дверну конструкцію іншого плану залежить від наступних факторів:

 • Тип системи. Ціна на вхідні металопластикові двері більша, ніж на міжкімнатні, так як перші більш масивні по конструкції, і мають масу додаткових компонентів.
 • Ширина профілю. На параметр впливають габарити та вага дверного полотна, наявність армування.
 • Підібрана фурнітура. Найдорожчі деталі – це ті, що надходять від провідних європейських брендів. Дешевшою є фурнітура від вітчизняних та маловідомих виробників.
 • Наявність склопакетів та їх особливості. Камер у пакеті може бути від однієї до трьох. Також на ціну впливає тип скла. Додатково міжскляна порожнина може бути заповнена інертним газом.
 • Комплектація захистом від злому. Це більше стосується металопластикових вхідних дверей у приватний будинок.
 • Декоративні елементи. 

Якщо ви хочете дізнатися точну ціну виробу, звертайтесь до нашого менеджера за розрахунком вартості металопластикових дверей.

Комплектація металопластикових дверей

У стандартну комплектацію дверних конструкцій з ПВХ входить тільки все необхідне. Вона представлена базовим набором технічних характеристик забезпечення служби товару протягом усього гарантійного терміну. Отже металопластикові двері ціна на такий варіант мінімальна.

Базова модель включає:

 • 2-3 камери та товщину профілю близько 94-118 мм;
 • середні за якістю навіси, які витримують трохи більше 80 кг навантаження;
 • прості рейкові замки, що забезпечують замикання у кількох точках;
 • сендвіч-панель невеликої товщини;
 • однокамерний склопакет, якщо йдеться про половинчасту модель.

Подібне рішення підійде для міжкімнатних металопластикових дверей. Якщо вам необхідна дверна конструкція для входу в квартиру або приватний будинок, слід придивитися до більш просунутих варіантів.

Як купити металопластикові двері в Artmetall?

Якщо ви замовляєте металопластикові двері вхідні в нашій компанії, то співпраця складається з наступних кроків:

 1. Оформлення заявки. Ви можете зателефонувати нам по одному із вказаних на сайті телефонів, замовити зворотній дзвінок або написати на електронну пошту.
 2. Відповідь від нашого менеджера. Представник компанії зв’яжеться з вами для обговорення деталей та оформлення покупки.
 3. Виготовлення замовленої продукції. Ми обов’язково виконаємо роботи у строк, зазначений у договорі.
 4. Доставка та встановлення конструкцій. Виконується повністю спеціалістами з Artmetall.

Поширені запитання

Чи шкідливі готові металопластикові двері з ПВХ-профілю для людей та навколишнього середовища?

Всі вироби від нашої компанії повністю екологічно безпечні. Основний матеріал виготовлення подібних дверних конструкцій – полівінілхлорид, використовується також для виробництва електричних чайників, корпусів телевізорів і телефонів, шторок у ванну і т.д.

Раніше питання про шкоду ПВХ-профілів стояло тому, що в них як стабілізатор додавали свинець. Сьогодні натомість важкого металу використовують абсолютно безпечний кальцій-цинк. При зміні одного із допоміжних компонентів експлуатаційні якості профілів вдалося залишити на колишньому рівні.

Що означає поняття 5-ти камерний, 7-ми камерний профіль?

Щоб покращити теплоізоляційні властивості профілю, його усередині ділять перегородками на камери. Чим більше камер, тим краще теплоізоляція. Багато камер корисно, якщо передбачається встановлення металопластикових дверей на балкон або вхід будинку.

Що краще в нижній частині дверей для балкона – сендвіч чи склопакет?

Кращим варіантом є сендвіч-панель, так як вона не розіб’ється, двері з нею легше важать, дешевше коштує.

Які терміни виконання замовлення виготовлення дверей?

Після того, як ви повідомите нам, що хочете купити двері металопластикові, замовлення буде виконано протягом десяти робочих днів. Чим масштабніше замовлення, тим більше часу буде витрачено на його обробку. Для уточнення інформації, звертайтесь до нашого менеджера.

Що робити далі?

Ви можете зателефонувати нам за телефонами:

Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв'яжеться наш фахівець і протягом 2-х годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

Сподобалася робота?