Каркасне будівництво
Модульні будівлі

Безкоштовний розрахунок вартості протягом 2-х годин

Швидкомонтовані магазини та мінімаркети

Відкриття нового магазину завжди пов’язане із величезними витратами. Навіть будівництво мінімаркету може коштувати чималу суму. При цьому саме будівництво загрожує затягтися на невизначений час, що робить перспективу отримання прибутку від магазину дуже туманним.

Ви хочете гарантовано швидко відкрити новий магазин? Без втрати часу та переплат? Щоб за місяць після початку будівництва вже отримувати прибуток від нового магазину? Будівництво магазину під ключ від компанії АРТМЕТАЛ УКРАЇНА – це вихід.

.

2-3 тижні займає будівництво швидкомонтованих магазинів

 • За мінімальними цінами – ціна на швидкобудуємі магазини під ключ – від 450 $/м²
 • З екологічних матеріалів – лише перевірені, сертифіковані в Україні будівельні матеріали
 • Зі щомісячною економією на комунальних платежах – наші будівлі модульного типу найтепліші!

Вартість модульного магазину

Збірний магазин за модульною технологією обійдеться набагато дешевше, ніж будівництво з фундаментом та цегляними стінами, на яке, до речі, ще потрібно буде отримати спеціальні дозволи. В Артметал ціна будівництва модульної споруди – від 550 $ / м ². На підсумкову ціну магазину, що швидко зводиться, впливають:

 • площа;
 • поверховість;
 • наявність перегородок, складність планування;
 • особливості оздоблювальних матеріалів;
 • віддаленість від виробництва металоконструкцій.
Ціна від
550 $ / м²

Зниженню вартості модульних будівель у порівнянні з іншими видами будівництва сприяють такі фактори, як простота монтажу, легкість транспортування та відсутність необхідності у великій бригаді робітників.

Термін служби

Завдяки розробці власної технології будівництва модульних магазинів та мінімаркетів, адаптованої спеціально під клімат України, нам вдалося досягти високих експлуатаційних характеристик будівель. Так каркас із металевого профілю та екологічні сендвіч-панелі гарантують термін служби будівлі щонайменше 20-25 років.

Такі магазини мають високу енергоефективність, зберігають тепловий баланс у будь-яку пору року та забезпечують комфортні умови для продавців та клієнтів. При розумному поводженні з будовою його експлуатаційні показники можуть істотно перевищувати мінімальний термін.

Переваги від Артемал

Ми чуємо вас. І пропонуємо саме те, що вам справді потрібно. Такий підхід гарантує:

 • Незмінно високу якість

Ми будуємо модульні магазини у Дніпрі, Києві, Запоріжжі, Харкові, Миколаєві, Полтаві, Херсоні, Кіровограді та інших містах України з 2006 року. За ці роки ми напрацювали величезний досвід та розробили власну технологію будівництва, адаптовану до клімату України. Наші швидкобудуємі магазини (фото проектів ви можете подивитися на сайті) дійсно комфортні і зручні як для покупців, так і для персоналу. Діяльність компанії ліцензована, є всі дозвільні документи.

 • Низькі ціни. Замовити та купити магазин під ключ у нашій компанії означає заощадити, оскільки будівництво магазину виконуються силами нашої команди і власним автотранспортом. Ваш модульний магазин з металоконструкцій буде збудовано
 • Максимально швидко

Залежно від площі магазину та складності конструкції, магазин буде побудований протягом 2-4 тижнів. І він гарантовано буде надійним, зручним та стійким до мінливих погодних умов.

 • Чудовий зовнішній вигляд

Ви можете скористатися одним з готових проектів або ми розробимо проект швидкобудівельного магазину спеціально під ваше завдання. У будь-якому випадку, ваш швидкомонтований магазин ідеально впишеться в навколишній ландшафт. Фото мінімаркетів та фото модульних магазинів ви можете переглянути у розділі «Наші роботи».

Відгуки про нас

Етапи будівництва модульного магазину

Магазин із контейнерів дозволяє дуже швидко розпочати підприємницьку діяльність, тому що з моменту виготовлення модулів до здачі готового проекту проходить, як правило, не більше 2-3 тижнів. Етапи зведення магазину за даною технологією включають:

 • визначення площі та поверховості забудови;
 • опрацювання проекту, розрахунок вартості, укладання договору;
 • виготовлення металоконструкцій на власному виробництві;
 • складання модуля, оздоблення фасаду та внутрішні роботи;
 • доставка конструкції на місце будівництва;
 • монтаж;
 • підписання Акту здачі-приймання робіт.

Модульна технологія дозволяє недорого звести швидкобудуємі магазини для бізнесу і не потребує підготовки пакету документів на будівництво. Мінімальні фінансові та часові витрати роблять збірні магазини найбільш економічними серед аналогів.

Залишились питання? Шукаєте, де вигідно замовити будівництво міні-готелю у Дніпрі чи в Україні? Зв’яжіться з нами зараз!

Що робити далі?

Ви можете зателефонувати нам за телефонами:

Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв'яжеться наш фахівець і протягом 2-х годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

Залишити відгук
Ваша оцінка:

Сподобалася робота?