Каркасне будівництво
Модульні будівлі

Безкоштовний розрахунок вартості протягом 2-х годин

Модульні офіси

Вигідна пропозиція для бізнесу – модульний офіс, що швидко зводиться під ключ. Швидко. Економно. Довговічно. Для того, щоб обрати та купити модульний офіс, достатньо просто набрати наш номер телефону: (056) 767-46-48, (050) 400-46-48 або залишити заявку на нашому сайті – і через 3-4 тижні ви будете обживати свій новий офіс.

Готові рішення модульних офісів
Основные характеристики
Габарити (ДхШхВ):21.69 х 13.25 x 7.0 м
Висота стелі:2.8 м
Кількість модулів:36
Поверховість будівлі:2
Площа:574.78 м2
Основные характеристики
Габаритні розміри (ДхШхВ):12.05 х 3.0 x 6.0 м
Висота стелі:2.5 м
Кількість модулів:10
Поверховість:2
Загальна площа:72.3 м2
Основные характеристики
Габаритні розміри:14.4 х 9.6 x 7.2 м
Висота стелі:3 м
Кількість модулів:12
Поверховість:2
Загальна площа:251.89 м2

Види модульних офісів

Модульні офіси – тимчасові будівлі, для спорудження яких не потрібно закладати фундамент. Модульні офісні будівлі швидко зводяться, при цьому виходять міцним, стійким до негативного зовнішнього впливу, функціональними та привабливими. Швидкомонтовані офіси можна розмістити як у місті, так і за його межами.

Наша компанія готова запропонувати клієнтам такі швидкобудуюємі офісні будівлі:

 • Міні-офіси. Це невеликі приміщення від 7,5 до 120 м2. Такі рішення можуть мати різне планування. Подібні будівлі оптимальні для оперативної організації місця для роботи відділу продажів або філії компанії.
 • Модульні офіси. Це масштабні комплекси, що дозволяють реалізувати комфортне розміщення працівників. Вони відрізняються раціональним плануванням та збільшеною площею.
 • Адміністративно – побутові комплекси. Це повноцінні швидкобудуюємі будівлі. Вони виділяються збільшеною товщиною стін та підвищеним комфортом.
 • Модульні офіси з продажу. Такі конструкції встановлюються безпосередньо на об’єктах будівництва ТЦ, житлового комплексу та інших масштабних спорудах. Площа та наповнення такого модульного офісу продажу різні, а серед варіантів можна знайти планування з урахуванням будь-яких побажань замовника.

Усі модульні будинки під офіс можуть комплектуватися козирками, сходами, необхідними комунікаціями, санвузлами, витяжками та специфічним обладнанням.

Законодавство України зобов’язує роботодавців створювати простір для праці підлеглих так, щоб персоналу було комфортно у робочий час. Тому офіси мають гарну шумоізоляцію зі збільшеною товщиною стін та доповнюються якісним ремонтом.

Ціна від
550 $ / м²

Особливості конструкції модульного офісу

Серед особливостей, якими володіють офіси продажів, що швидко будуються, слід виділити такі:

Багатофункціональність. Завдяки можливості утеплити конструкцію, обшити її якісними матеріалами, її можна використовувати для прийому гостей, розміщення відряджених співробітників та навіть ведення переговорів.

Мобільність. Будинки модульного типу не вимагають закладання фундаменту. За рахунок високої міцності каркасу, стін та інших елементів цей об’єкт можна легко перевезти до іншого місця.

Масштабованість. Такі блокові структури дають можливість добудовувати блоки та розширювати площу конструкції.

Під час розробки проектів враховуються всі побажання замовників, тому кожне будівництво планується і виконується індивідуально. 

Стандартна комплектація офісу, що швидко зводиться під ключ

Сьогодні можна легко купити за прийнятною ціною швидкомонтований офіс під ключ (1-3 поверхи) в залежності від мети використання. Такі конструкції повністю укомплектовані інженерними мережами, а теплоізоляційні показники дають змогу вдвічі зменшити вартість на обігрів приміщення взимку та на охолодження його влітку. Також слід пам’ятати про головну перевагу, яку мають модульні офісні будівлі – їх мобільність. За потреби завжди можна зробити передислокацію, і не доведеться витрачатися на будівництво нових споруд.

Продаж таких конструкцій зараз дуже популярний, при цьому на мобільний будинок ціна залежатиме від площі, поверховості, використаних матеріалів та інших факторів. Проект адаптується згідно з необхідними параметрами приміщень, їх функціональним призначенням та кількістю співробітників, яку планується розмістити.

Етапи купівлі модульних офісів

Компанія успішно працює з 2006 року. За цей термін ми розробили та збудували понад 300 об’єктів. Щоб купити модульний офіс, варто заповнити форму зворотного зв’язку або зателефонувати за вказаними номерами телефонів. Процес оформлення та виконання замовлення складається з таких етапів:

 • уточнення деталей та оцінка вартості проекту;
 • проектування – Ви можете вибрати типовий або індивідуальний план будівництва;
 • виробництво – модулі виготовляються заводі;
 • доставка на вашу ділянку – ми використовуємо власний транспорт, що знижує ціну перевезення;
 • монтаж офісу, що швидко зводиться;
 • підключення комунікацій та презентація об’єкта клієнту.

Компанія Артметал працює з усією Україною. Тому ми готові прийняти замовлення з будь-якої точки країни: від Києва до Одеси, Дніпра та Львова.

Ми працюємо відповідно до вимог чинного законодавства. Тому з кожним клієнтом укладається договір. Ви отримуєте будову з усією необхідною офіційною документацією.

Вартість офісів, що швидко зводяться в Україні.

Артметал – команда кваліфікованих професіоналів. У штаті працює понад 60 фахівців: інженери, техніки, будівельники-монтажники, менеджери та інші співробітники. Ми практикуємо комплексний підхід. Тому офіси продажів, що швидко зводяться, відрізняються надійністю, довговічністю і зручністю.

Вартість будівництва офісів під ключ залежить від багатьох факторів, починаючи від типу проекту (типовий чи індивідуальний) та закінчуючи вибором матеріалів. Також на ціну впливають: площа та конструктивні особливості об’єкта, кількість вікон та дверей, необхідність облаштування санвузлів та встановлення додаткового обладнання.

Легко замовити модульний офіс під ключ. Ми виконуємо всі процеси за лояльною ціною та з урахуванням побажань клієнта. Скорочуйте статтю витрат без економії якості разом з нами.

Модульні офіси: чому це вигідно?

 • Ви заощаджуєте час

На відміну від капітального будівництва, яке може розтягнутися на місяці і навіть роки, модульний офіс продажу буде зведено протягом 3-4 тижнів. Ви і ваші співробітники відразу ж можете починати роботу в новому, зручному та затишному офісі. А головне, ви отримуєте офіс з усіма комунікаціями та внутрішнім оздобленням.

 • Ви заощаджуєте кошти

Будівництво модульних офісів обходиться в 2 рази дешевше за традиційне будівництво. При цьому модульний офіс за комфортом та функціональністю не поступається капітальній будівлі.

 • Ви можете без особливих фінансових витрат змінити розташування мобільного офісу продажів.

При необхідності модульні швидкобудуюємі офіси можна розібрати і перевезти в інше місце. Це актуально, наприклад, якщо земля, де розташований офіс, знаходиться в оренді.

 • Ви легко та недорого модернізуєте свій офіс

Компанія росте та розвивається? Замислились про розширення? Розширити площу модульного офісу простіше простого. Для цього вам навіть не доведеться переривати робочий процес.

Відповіді на питання, що часто ставляться по модульним офісам

Чи можу я замовити офіс відповідно до свого дизайну?

Так звичайно. Усі модульні офіси ми робимо на індивідуальне замовлення клієнтів. У каркасному будівництві використовується величезний вибір матеріалів зовнішнього та внутрішнього оздоблення, що дає змогу звести приміщення під будь-який смак.

Чи можна в модульному офісі встановити санвузол?

90% наших приміщень укомплектовано санвузлом. Усі необхідні інженерні рішення давно розроблені та впроваджені.

Ми хочемо купити модульний офіс з великими вікнами – це можливо?

Ми зробимо вікна будь-якого необхідного розміру. У нас є ряд реалізованих об’єктів із вітражним склінням. При необхідності ми також встановлюємо захисні ролети.

Наскільки комфортно у модульному офісі?

Згідно з каркасною технологією, на всю товщину стіни прокладено утеплювач. Такі приміщення в рази тепліші за капітальні приміщення. Що буде економити вам щомісяця на необхідності обігріти/охолодити офіс.

У нас орендована територія, чи можемо ми перевезти такий офіс за потреби?

Швидкомонтований офіс буде виготовлений у нас на виробництві. І доставляється на місце у вигляді модулів, що перевозяться. Так само можна транспортувати його за необхідності.

Чому обирають нас?

 • Гарантуємо високу якість робіт

Наша компанія займається будівництвом швидкомонтованих будівель більше 10 років. За ці роки нами було збудовано понад 300 будівель та напрацьовано колосальний досвід.

 • Власні інженерні розробки

Фахівцями нашої компанії було розроблено власну технологію будівництва, адаптовану під клімат України. Кожен проект модульного офісу детально опрацьовується, з урахуванням вашої діяльності та всіх ваших побажань. Саме тому наші клієнти отримують по-справжньому комфортні та теплі будинки.

 • Вигідна ціна

Купити модульний офіс можна за ціною від 550 $/м2. Крім того, ми доставляємо матеріали власним автотранспортом, без затримок та зволікань. А вартість доставки – мінімальна. Докладніше про доставку ви можете дізнатися тут.

Залишились питання? Цікавить будівництво офісів під ключ у Дніпрі, Києві чи іншому місті України? Зв’яжіться з нами зараз. Для того, щоб обрати та купити модульний офіс

Що робити далі?

Ви можете зателефонувати нам за телефонами:

Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв'яжеться наш фахівець і протягом 2-х годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

Залишити відгук
Ваша оцінка:

Сподобалася робота?