Каркасне будівництво
Модульні будівлі

Безкоштовний розрахунок вартості протягом 2-х годин

Металопластикові вікна на замовлення

Металопластикові вікна з кожним роком стають все популярнішими. Їх встановлюють все частіше, порівняно з алюмінієвими та дерев’яними аналогами. При правильному догляді блок із пластику здатний прослужити понад 20 років, оскільки матеріал ПВХ стійкий до природних явищ. Подібні моделі відрізняються привабливим зовнішнім виглядом, підвищеною герметичністю. Вони прості у використанні і не потребують особливого догляду. Крім того, конструкції із ПВХ повністю безпечні для життя та здоров’я.

Види вікон із пластику

Існують світлопропускаючі системи одно-, дво- або тристулкові. Також розрізняють балконні віконні блоки глухого типу. У крайньому випадку можна придбати металопластикові вікна на замовлення.

Одностулкові

Якщо розмір отвору вбирається у 1,5×1 м, можна сміливо брати одностулкову модель. Світлопроникні конструкції з однією стулкою є найпростішими та економічнішими. Одностулковий різновид металопластикових вікон практично завжди використовували при будівництві житлових будинків у радянські роки.

Сьогодні одностулкові вікна металопластикові замовляють для встановлення хіба що у приватних будинках та дачних будиночках. Найкраще підходять подібні моделі для нежитлових приміщень невеликої площі.

Одностулкові з відкриванням

Даний вид світлопропускних конструкцій представлений у більшій кількості екземплярів, порівняно з глухими моделями, через високий попит. Разом з тим, вартість пластикових вікон з однією стулкою, що відкриваються, трохи вища. Такі варіанти відрізняються більш високим ступенем комфорту: їх можна вимити зсередини приміщення, доступна опція провітрювання кімнати.

Стулка може бути поворотною (відкриття всередину будинку), відкидною (часткове відкривання для провітрювання) або комбінованою.

Двостулкові з відкриванням

Найчастіше хочуть придбати модель саме із двома скляними частинами. Це обумовлено найкращим співвідношенням практичності, комфорту та металопластикові вікна ціна – двостулкові. У більшості випадків моделі такого плану мають одну глуху і одну стулку, що відкривається. Хоча можна зустріти і аналоги, де обидві стулки не статичні.

Сфера застосування двостулкового виду пластикових вікон починається невеликими приватними будинками та котеджами та закінчується житловими висотними та громадськими спорудами.

Тристулкові з одним відкриванням

Встановити систему такого плану доцільно в простору кімнату – вітальню, їдальню, зал і т.п. Існує багато варіантів відкривання тристулкового блоку, але найбільшою популярністю користуються моделі з однією частиною, що відкривається посередині, завдяки балансу між ціною і комфортом. Є й аналоги, де можна відкрити всі три частини. Найбільш екзотичними для наших співвітчизників є тристулкові пластикові розсувні вікна.

Балконні блоки з глухим вікном

Це стандартний варіант для балкону. Він включає віконний блок без можливості відкриття і двері з розстібним механізмом. Склінню піддається тільки верхня частина дверей, тоді як нижня частина залишається непрозорою через сендвіч-панель. Замовити пластикове вікно з дверима одинарне – отже найкраще заощадити на склінні балкона.

Пластикові віконні блоки на замовлення

Купити вікна металопластикові на замовлення варто в тому випадку, якщо вас не влаштовує жодна з представлених в асортименті моделей. Можна повністю підігнати під себе всі характеристики конструкції, вибрати механізм відкривання, задати кількість стулок і т. д. Але варто пам’ятати, що металопластикові вікна під ключ обійдуться вам дорожче, ніж стандартні моделі.

Металопластикові профілі Open Teck

Продукція виробника Open Teck дебютувала на українському ринку із 2006 року. Це універсальні профілі європейської якості з високою термостійкістю. Всі вони є багатокамерними та на 100% захищені від пожежі завдяки антипіренам у складі.

Купити металопластикові вікна профілю Open Teck можна серій:

 • Standard. Це профільна система, що включає три повітряні камери. Її монтажна ширина – 60 мм, максимально допустима товщина склопакета – 32 мм.
 • De-Lux. За характеристиками профілі цієї серії схожі з попередніми, але мають чотири камери. У них покращено показники теплоізоляції та звукоізоляції.
 • Elit. Дана серія представлена шестикамерними профілями, які розраховані на монтажну ширину 70 мм. Товщина склопакета, що підтримується, – аж до 42 мм.

Як вибрати світлопропускну систему із ПВХ?

Відповідь на питання про те, як вибрати пластикові вікна, багато в чому залежить від кімнати або приміщення, в які планується встановити конструкцію, що пропускає світло.

Віконний блок на балкон

При покупці металопластикових вікон під замовлення на балкон слід врахувати тип конструкції, що виступає з будівлі. Вона може бути:

 • Г-подібний. Подібні балкони складаються з однієї бічної частини та стійки, з’єднаних під кутом. Найчастіше для бічної частини замовляють пластикові вікна з поворотним механізмом відкриття стулки. Простір над стійкою зазвичай заповнюється глухим віконним блоком.
 • П-подібний. Конструкції такого плану складаються з двох бокових частин та фронтальної сторони. На боковинах П-подібного балкона частіше розміщуються глухі скляні отвори. Передню сторону постачають віконними блоками з стулками, що відкриваються.

Також не варто забувати про балконний блок, що складається з вікна та дверей. Остання може відкриватися стандартним поворотним чином або мати можливість провітрювання. Віконний блок частіше зустрічається глухий, але його можна побачити з поворотним або поворотно-відкидним механізмом.

Для лоджії

Якщо купувати пластикові вікна для лоджії, то необхідно скліти лише фронтальну частину, тому що бічні сторони не скліються у будь-якому випадку. Слід продумати, скільки буде стулок для максимально зручного миття зовнішньої частини склопакетів. Якщо лоджія виходить на сонячну сторону, слід потурбуватися про захист від прямих сонячних променів.

На кухню чи до зали

Купити пластикові вікна для кухонного простору можна зі зниженими вимогами до тепло- та шумоізоляції, оскільки згідно з санітарними нормами кухня є нежитловим приміщенням. Крім того, при приготуванні їжі в цій кімнаті виділяється додаткове тепло. Тому згодиться і склопакет на одну-дві камери, а також профіль на три-чотири камери.

Через високу концентрацію пари на кухні під час приготування їжі підвищується вологість, і з внутрішньої сторони склопакет може запітніти і збирати на собі краплі води. Запобігти цьому може продумана вентиляція в приміщенні. Частково допоможуть у вентиляції кухні стулки, що підтримують режим мікропровітрювання – зайве провітрювання небажане через підвищену ймовірність появи протягу.

У зал оптимально купити пластикові вікна із заводу з ексклюзивним дизайном. Вони підкреслять оздоблення найпростішої кімнати в будинку чи квартирі. Можливо, вам варто придивитися до конструкцій із закругленими стулками або до варіантів з односторонньою або двосторонньою ламінацією. Якщо кімната з виходом на балкон, купити пластикове вікно бажано таке, що добре захищене від злому.

Переваги металопластикових вікон на замовлення

Ми пропонуємо такі переваги співпраці:

 • Зручна процедура замовлення через телефон або через заявку на сайті.
 • Найкращі ціни на металопластикові вікна в Artmetall.
 • Укладання офіційного договору із зручним вам варіантом оплати.
 • Безкоштовні послуги вимірів та доставки по Україні.
 • Оперативний виїзд замірника на об’єкт.
 • Виробництво пластикових вікон на замовлення 5-10 робочих днів.
 • Своєчасне сповіщення про дату доставки та встановлення.
 • Монтаж займаються тільки професіонали.
 • Термін служби продукції – до 75 років.
 • Гарантія 10 років на кожну світлопропускну конструкцію.

Ціни на продукцію виробництва Artmetall

Те, скільки коштують металопластикові вікна від нашої компанії, залежить від двох основних факторів: собівартості конструкцій та вартості їх встановлення.

Ціни на пластикові вікна в Україні формуються на підставі:

 • Площі скління. У кімнату може знадобитися від однієї віконної рами до кількох. Якщо необхідно склити відразу кілька кімнат, то вікна металопластикові ціна зросте в рази.
 • Тип профілю. Ви можете підібрати профільну систему під себе, щоб вона відповідала вашим запитам щодо теплоізоляції та шумоізоляції. Такий параметр, як монтажна ширина, визначить наш замірник, а за вами вибір кількості камер у профілі.
 • Склопакет. Максимальна ширина та кількість камер основного елемента віконного отвору залежить від обраного профілю. Склопакет можна вибрати стандартний, енергозберігаючий, протизламний.
 • Фурнітура. Крім віконної ручки, є понад десяток інших невеликих деталей. Крім стандартних елементів типу обмежувача повороту, відкидних ножиць, ущільнювачів можуть бути встановлені додаткові речі, що впливають на ціну металопластикових вікон. Це дитячий замок, механізм щілинної вентиляції, фурнітура для забезпечення можливості мікропровітрювання тощо.
 • Додаткові аксесуари. Можливо, вам знадобляться підвіконня, москітна сітка, відливи.

Artmetall одночасно займається як виготовленням пластикових вікон, так і їх збутом. Тому завдяки відсутності посередників ви заощадите частину коштів, співпрацюючи з нами.

Як купити металопластикові вікна на замовлення в Artmetall?

Придбання світлопропускаючої продукції в нашій компанії включає наступні етапи:

 1. Заявка на замір від вас. Повідомте, що хочете купити пластикове вікно на сайті за допомогою відповідної кнопки або зв’яжіться з нами по одному із вказаних на веб-ресурсі телефонів. Також можна скористатися послугою зворотного дзвінка.
 2. Приїзд замірника. Через певну кількість часу до вас додому, на квартиру чи об’єкт приїде наш спеціаліст. Він проведе всі необхідні виміри та поспілкується з вами щодо бажаної конфігурації світлопроникної системи. Після закінчення робіт наш представник складе акт виміру, в якому будуть враховані, у тому числі всі ваші вимоги.
 3. Оголошення вартості. Менеджер в офісі уточнить ціна на металопластикові вікна у ваше приміщення, ознайомившись із актом виміру.
 4. Оплата покупки. Ви сплачуєте зручним для вас способом за віконні блоки і при необхідності, монтаж світлопропускної продукції.
 5. Монтаж панелей у віконні отвори. Якщо ви замовили у нас цю послугу, то можете бути впевненими за якість виконання робіт.
 6. Після закінчення монтажу залишиться тільки виконати обробку укосів, і ви отримаєте саме той результат, який вам потрібен.

Відповіді на популярні запитання

Вимірник може озвучити вартість за адресою?

У компетенцію нашого фахівця із вимірів не входить оголошення ціни на металопластикові вікна. Однак є можливість оформити замовлення прямо на місці у присутності замірника та менеджера компанії.

Які варіанти оплати?

Купити металопластикові вікна в Artmetall можна готівкою у нашому офісі або розрахуватись безготівково. Ми надамо вам потрібні реквізити під час оформлення замовлення.

Чи можлива доставка та встановлення в один день?

Ми доставимо вам пластикові вікна вчасно і встановимо їх у той же день, якщо для цього будуть всі умови. Якщо ви хочете доставку та монтаж в один день, то повідомте про своє побажання менеджеру і він передасть його адміністратору виробництва.

На що поширюється гарантія?

Ви отримаєте гарантію на продукт навіть якщо купите пластикові вікна без установки. Гарантійний термін діє з моменту введення світлопропускної системи в експлуатацію. Він надається на склопакет, фурнітуру, раму та монтаж.

Що робити далі?

Ви можете зателефонувати нам за телефонами:

Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв'яжеться наш фахівець і протягом 2-х годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

Сподобалася робота?