Каркасне будівництво
Модульні будівлі

Безкоштовний розрахунок вартості протягом 2-х годин

Модульні школи

Будинки для загальноосвітніх установ мають відповідати санітарно-гігієнічним нормам. Але як бути, якщо відповідних споруд у вашому районі немає? Вирішити проблему допоможе школа модульного типу. Це екологічно безпечне будівництво з просторими кабінетами, гарною системою вентиляції, високим класом пожежної безпеки та якісним ремонтом. При цьому вартість таких конструкцій залишається достатньо лояльною.

Переваги модульних шкіл

Такі будинки складаються із спеціальних блоків. Це дозволяє оперативно виконувати будівельні роботи та своєчасно вводити об’єкт в експлуатацію. Також каркасні школи виключають тяганину з оформленням дозвільної документації. Адже вони доповнені сертифікатами відповідності пожежним та санітарно-гігієнічним нормам.

Школа модульного типу

Кожна модульна школа відрізняється такими перевагами:

 • висока якість – у «АртМетал» цей показник підтверджено сертифікатом ISO 9001;
 • мобільність – коли термін оренди ділянки закінчиться, ви можете демонтувати, перевезти та встановити модульні школи на новій території;
 • енергоефективність – всі з’єднання герметичні, що виключає протяги та забезпечує комфортну температуру у класах;
 • безпека – під час створення блок-модулів використовуються екологічно чисті матеріали, які не містять віддушок;
 • оперативне будівництво школи – терміни будівництва складають до 1-2 місяців з моменту надходження замовлення;
 • захист від загоряння – використовуються матеріали 1 класу пожежної безпеки по горючості, займистості, димоутворенню та токсичності;
 • лояльна ціна – вартість залежить від площі та планування, і становить від 450 $ / 1 м2.

Якщо ви бажаєте звести навчальний заклад у найкоротший термін, варто вибрати модульні будівлі школи. Такі конструкції відрізняються довговічністю і прослужать щонайменше 50 років.

Модульна школа – особливості технології

Будівля зводиться із готових блоків. Ці модулі закріплюються на каркасі за особливою технологією, що забезпечує герметичні стики. Тому будівництво шкіл нагадує збирання окремих частин конструктора.

Виготовлення модулів виконується на заводі компанії АртМетал. Всі елементи доповнені тепло- та шумоізоляцією, що підвищує енергоефективність будівлі. Також блоки містять внутрішнє та зовнішнє оздоблення. Тому школи модульного типу можна використовувати одразу після встановлення. Адже подальший ремонт не потрібний, а всі комунікації підключаються одразу після монтажу.

Етапи будівництва школи

Наша компанія виконує будівництво під ключ. Щоб побудувати комерційну будівлю школи, що швидко зводиться, проводяться такі процеси:

 1. Надходження замовлення. Менеджер уточнює всі деталі, включаючи площу, поверховість, кількість класів та тип оздоблювальних матеріалів.
 2. Проектування. Якщо ви замовили будівництво школи, проект може бути типовим чи індивідуальним.
 3. Оформлення документів. Після затвердження проекту, укладається договір із зазначенням ціни та термінів будівництва.
 4. Виробництво модулів. Технічні процеси виконуються на власному заводі компанії.
 5. Доставка на об’єкт. Перевезення блоків виконується на власному спецтранспорті компанії. Це дозволяє нашим клієнтам суттєво скоротити витрати та час на очікування.
 6. Монтаж. Установка передбачає складання та підключення комунікацій. Зазвичай вона займає трохи більше 1-2 діб.

Сучасні швидкобудуємі будівлі будуть готові до експлуатації не пізніше ніж через 1-2 місяці з моменту надходження замовлення. При цьому якість мобільних конструкцій не поступається капітальним спорудам.

Комерційні швидкобудуємі школи від АРТМЕТАЛ УКРАЇНА

Наша компанія спеціалізується на виробництві та будівництві модульних конструкцій будь-якого типу: офіси, житлові будинки, навчальні заклади, складські приміщення та промислові об’єкти. Уточнити скільки коштує будівництво школи ви можете безкоштовно. Достатньо заповнити форму зворотнього зв’язку на сайті. Вибирайте оптимальне співвідношення ціни та якості в АртМетал.

Що робити далі?

Ви можете зателефонувати нам за телефонами:

Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв'яжеться наш фахівець і протягом 2-х годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

Залишити відгук
Ваша оцінка:

Сподобалася робота?