Каркасне будівництво
Модульні будівлі

Безкоштовний розрахунок вартості протягом 2-х годин

Модульні дитячі садки

Дошкільні навчальні заклади – це соціально важливі об’єкти. Якщо в населеному пункті немає такої установи, варто обрати модульні дитячі садки. Це швидкобудуємі конструкції, які відрізняються довговічністю і прослужать не менше 50 років. Такі споруди екологічно безпечні та готові до експлуатації одразу після завершення монтажу.

Будівництво дитячого садка

Зведення будівлі, в якій щодня перебуватимуть діти дошкільного віку – складний процес. Адже споруда має бути доповнена сучасними комунікаціями. Також важливою є відповідність високим вимогам до пожежної безпеки та санітарно-гігієнічних норм. Тому багато хто вибирає модульний дитячий садок.

Будівля зводиться із спеціальних блоків. Вони складаються з каркасу та сендвіч-панелей. Це дозволяє виконати будівництво дитячого садка всього за 1-2 доби. Не варто забувати, що модулі мають внутрішнє та зовнішнє оздоблення. Тому приміщення готові до експлуатації одразу після завершення монтажних робіт.

Додатковою перевагою стане герметичність з’єднань. Це гарантує хорошу терморегуляцію. Взимку у групах утримується тепло, а влітку – накопичується прохолода. Це допомагає зменшити витрати на опалення.

Этапы строительства детского сада

Також будівництво дитячого садка під ключ за модульною технологією відрізняється такими перевагами:

 • мобільність – за потреби конструкцію легко розібрати, перевезти на іншу ділянку та встановити знову;
 • лояльна вартість будівництва дитячого садка – ціна 1 м2 становить від 450 $;
 • оперативне зведення – від надходження замовлення до здачі об’єкта в експлуатацію пройде не більше 1-2 місяців;
 • довговічність – каркасні споруди прослужать щонайменше 50 років;
 • індивідуальний підхід – проект будівництва дитячого садка враховує всі побажання клієнта: від планування та площі до типу оздоблювальних матеріалів;
 • екологічна безпека – модульні конструкції відповідають стандарту якості ISO 9001.

Наша компанія виконує повний комплекс робіт. Тому собівартість будівництва дитсадка невисока. Адже ми виконуємо весь цикл робіт без посередників.

Ціна від
550 $ / м²

Етапи будівництва дитячого садка

Основна перевага нашої компанії – комплексний підхід. Тому в АртМетал виконують усі етапи будівництва дитячого садка:

 1. Оформлення замовлення. Спеціаліст уточнює побажання клієнта.
 2. Розрахунки. Вже через 1-2 дні ви дізнаєтесь про приблизну ціну об’єкта.
 3. Проектування. Вам доступні типові рішення та можливість розробки індивідуального проекту. Після уточнення нюансів менеджер повідомить точну вартість будівництва нового дитячого садка.
 4. Укладання договору. У документі фіксуються всі деталі співробітництва, включаючи терміни.
 5. Виробництво модулів. Блоки виготовляються на власному заводі, адже важливим є суворий контроль якості.
 6. Доставка. На вартість будівництва типового дитсадка може вплинути віддаленість вашої ділянки від заводу компанії. Варто зазначити, що ми здійснюємо перевезення своїм спецтранспортом, що значно скоротить ваші витрати.
 7. Монтаж. Установка займе трохи більше 1-2 діб.

Ми виконуємо повний спектр робіт, тому на будівництво дитсадка ціна залишається лояльною. Скорочуйте витрати без шкоди для якості.

Економічність та швидкість будівництва дитячого садка

Використання модульних конструкцій знижує витрати. При цьому ви заощаджуєте відразу на кількох параметрах:

 • відсутність поглибленого фундаменту – це скорочує терміни зведення та ціну будівнитва;
 • сучасна технологія виробництва – блок-модулі коштують дешевше, ніж інші будматеріали, хоча не поступаються їм за якістю та довговічністю;
 • відсутність витрат на монтаж – для встановлення потрібно лише 1 кран-маніпулятор, а використання іншої спецтехніки має сенс лише в крайніх випадках.

Незважаючи на те, що на будівництво дитячих садків ціна невисока, модульні будівлі відповідають державним вимогам до пожежної безпеки та міжнародним санітарно-гігієнічним нормам. Адже при створенні блоків використовуються якісні матеріали без шкідливих включень та ароматизаторів. Вони не викликають алергічних реакцій та безпечні для здоров’я малюків. Ці критерії підтверджено відповідними сертифікатами.

Вартість та терміни будівництва дитячого садка

АртМетал виконує повний перелік процесів, включаючи виробництво модулів та їх доставку на об’єкт. Тому на будівництво дитячого садка вартість достатньо невисока і починається від 450 $/1 за м2.

На суму будівництва можуть вплинути такі фактори:

 • площа та планування об’єкта;
 • кількість віконних та дверних отворів;
 • вибір оздоблювальних матеріалів;
 • поверховість будівлі.

Бажаєте оцінити вартість проекту? Зробити це можна безкоштовно! Достатньо заповнити форму зворотнього зв’язку на сайті. Менеджер зв’яжеться з вами у найкоротший термін. Створюйте сучасні модульні споруди з АртМетал.

Що робити далі?

Ви можете зателефонувати нам за телефонами:

Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв'яжеться наш фахівець і протягом 2-х годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

Залишити відгук
Ваша оцінка:

Сподобалася робота?