Каркасне будівництво
Модульні будівлі

Безкоштовний розрахунок вартості протягом 2-х годин

Модульні містечка

Нерідко виникає потреба у розміщенні сотень людей. Щоб уникнути великих вкладень, встановлюють модульні міста для переселенців. Це швидкобудуюємі конструкції з лояльною ціною. Такі рішення дозволяють створювати комфортні умови для проживання великої кількості гостей.

Готові рішення модульних містечок
Основные характеристики
Розміри житлового модуля (ДхШхВ):9.64 х 6.05 x 2.8 м
Габарити столової (ДхШхВ):14.46 х 6.05 x 2.8 м
Габарити душової (ДхШхВ):9.64 х 6.05 x 2.8 м
Габарити санвузла (ДхШхВ):6.05 х 4.82 x 2.8 м
Висота стелі:2.5 м
Основные характеристики
Габарити (ДхШхВ):43.38 х 14.51 x 7.0 м
Висота стелі:2.8 м
Поверховість:2
Загальна площа:1258.89 м2
Кількість модулів:90
Основные характеристики
Габарити (ДхШхВ): 30.25 х 9.64 x 6.8 м
Висота стелі:2.8 м
Кількість модулів:40
Поверховість:2
Загальна площа:583.22 м2
Основные характеристики
Габарити (ДхШхВ): 42.05 х 11.64 x 6.9 м
Висота стелі: 2.8 м
Кільскість модулів:72
Поверховість:2
Загальна площа: 951.64 м2

Зведення модульних містечок є актуальним при організації пунктів для проживання переселенців, студентів та туристів на базах відпочинку, закритих об’єктах або промислових територіях. Замовити такі мобільні поселення варто у «АРТМЕТАЛ».

Переваги модульних містечок

Для створення швидкомонтованих будівель застосовують блоки з металокаркасом та сендвіч-панелями. При їх виробництві використовуються безпечні та надійні матеріали з високим класом захисту від спалахів. Також будівництво вахтових містечок відрізняється такими перевагами:

 • оперативне зведення – весь цикл робіт триватиме трохи більше 2-х місяців;
 • мобільність – після завершення оренди ділянки, ви можете розібрати, перевезти та встановити конструкції на новій локації;
 • довговічність – термін використання таких споруд становить понад 50 років;
 • лояльна вартість – ціна будівництва в 2-4 рази нижче, ніж у капітальних будівель і починається від 450 у. е за 1 м2;
 • безпека – при створенні модулів використовуються матеріали з 1-2 класом із займистості, горючості, токсичності та димоутворення;
 • відсутність складнощів з оформленням документації – модульні містечка для переселенців не вважаються капітальними спорудами, та не вимагають отримання дозволів із БТІ та інших державних структур;
 • енергоефективність – всі стики герметичні, тому поява протягів повністю виключена, що значно знижує витрати на опалення;
 • повна готовність до заселення – об’єкт здається в експлуатацію з внутрішньою та зовнішньою обробкою, електропроводкою та необхідними комунікаціями;
 • висока якість – надійність конструкції підтверджена гарантією.

Модульне містечко – це раціональне та економічно вигідне вкладення коштів. Достатньо вибрати відповідний проект, і ми виконаємо повний цикл робіт без зайвих витрат.

Швидкомонтовані модульні містечка – надійність та довговічність

Для того, щоб мобільні будівлі відповідали заявленим характеристикам, слід дотримуватись затвердженої технології. Тому ми пропонуємо наступний комплекс робіт:

 1. Проектування. Після уточнення нюансів менеджер пропонує вже готовий проект або замовляє його індивідуальну розробку.
 2. Укладення договору. Будівництво проводиться офіційно та відповідно до чинного законодавства. При цьому прорахунок підсумкової вартості завершується до підписання документів.
 3. Виробництво модулів. Виготовлення всіх елементів конструкції виконується на власному заводі організації. Це дозволяє контролювати якість виробів.
 4. Доставка. Перевезення підготовлених блоків виконується на спецтранспорті підприємства. Це скорочує витрати клієнта.
 5. Встановлення. Монтаж проводиться за 1-7 діб. Одразу після завершення монтажу, об’єкт готовий до заселення та використання.

Комплексне будівництво житлових містечок дозволяє швидко підготувати місце проживання кількох сотень людей. Це можуть бути як тимчасові будинки для переселенців, гуртожитки для робітників та студентів, або повноцінні бази відпочинку. Такі споруди допомагають скоротити стартові вкладення без шкоди для якості та комфортності готових конструкцій.

Будівництво житлових містечок у найкоротші терміни

Зведення модульних будівель може тривати до 1-2 місяців. Терміни виконання робіт залежать від таких факторів:

 • площа об’єкта;
 • складність планування;
 • необхідність підключення комунікацій та додаткового обладнання.

Також важливою є віддаленість ділянки від заводу компанії.

Готові проекти модульних містечок для переселенців

У нашому каталозі представлені ефективні рішення. Це проекти під ключ із багатоквартирними комплексами, гуртожитками та міні-селища з приватними будинками. Ми пропонуємо одно- та двоповерхові будівлі з площею від 40 до 270 м2. Також можна замовити будинки для переселенців з індивідуальним проектуванням.

Вартість модульних містечок під ключ від «АРТМЕТАЛ УКРАЇНА»

Ми успішно працюємо на ринку швидкомонтованих будівель з 2006 року. Організація виконує повний спектр послуг, включаючи проектування, виробництво, доставку та встановлення модулів. При цьому вартість конструкції становить від 450 у. е./м2, і залежить від таких факторів:

 • площа та складність планування;
 • кількість вікон та дверей;
 • поверховість;
 • тип матеріалів для зовнішньої та внутрішньої обробки.

Цікавлять модульні міста, або модульні будинки для переселенців? Будівництво таких споруд варто замовити у «АРТМЕТАЛ». Компанія виконує комплекс процесів, що дає змогу скоротити витрати на реалізацію вашого проекту. Заощаджуйте на вартості, а не на якості разом з нами.

Часті запитання

☑️ Який рівень енергоефективності та екологічності у модульних містечок?

Модульні містечка мають високий рівень енергоефективності та можуть бути спроектовані з урахуванням екологічних принципів.

☑️ Яка довговічність модульних містечок?

Модульні містечка мають високу довговічність. Використовувані матеріали та конструкції відповідають суворим стандартам якості та безпеки. Термін служби модульних містечок залежить від правильного використання, регулярного обслуговування і догляду за ними, але загалом вони можуть прослужити десятиліття.

☑️ Чи можна запроектувати модульне містечко з огляду на жорсткі кліматичні умови?

Модулі можуть бути проєктовані з урахуванням кліматичних особливостей і навантажень, що підвищує їхню стійкість до екстремальних умов.

☑️ Чи можна в майбутньому змінити конфігурацію будівлі, наприклад добудувати поверх?

Модульні містечка пропонують гнучкість у плані розширення або зміни конфігурації будівлі, даючи змогу адаптуватися до майбутніх потреб.

Що робити далі?

Ви можете зателефонувати нам за телефонами:

Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв'яжеться наш фахівець і протягом 2-х годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

Залишити відгук
Ваша оцінка:

Сподобалася робота?