Каркасне будівництво
Модульні будівлі

Безкоштовний розрахунок вартості протягом 2-х годин

Металопластикові вікна у Дніпрі

Вирішивши замовити металопластикові вікна у Дніпрі, важливо враховувати місце встановлення, вимоги до енергозбереження, а також додаткові можливості. Ці вироби сьогодні є складною системою, в якій кожен елемент впливає на функціональність. Вони відрізняються безліччю переваг, серед яких довговічність, герметичність, стійкість до будь-яких погодних умов, високі показники звукоізоляції та теплозахисту, невибагливість у догляді.


Характеристики пластикових вікон

На ринку представлено кілька видів моделей, що відрізняються в залежності від їх характеристик.

Кількість стулок

Стулкою є окремий осередок склопакета, який відокремлений від сусіднього віконного профілю. Зазвичай кількість стулок залежить від ширини отвору. Найпоширенішими вважаються:

 • одностулкові – економічний варіант. Вони можуть бути як глухими, так і відчиненими.
 • двостулкові, що встановлюються у віконні отвори шириною понад 90 см;
 • тристулкові монтуються у великі прорізи у просторих вітальнях, залах чи офісах.

Завод пластикових вікон у Дніпрі виготовляє їх на замовлення залежно від індивідуальних бажань клієнта. Тому кількість стулок може бути більшою, а їх розміщення — різним.

Технологія відкривання

Виробники пропонують моделі з різною технологією відкривання:

 • Глухі – ті, що не відкриваються. Вони відрізняються довговічністю та надійністю, тому що відсутні механізми відкриття, які можуть зламатися.
 • З поворотним механізмом. У них стулки відкриваються всередину приміщення, ліворуч чи праворуч.
 • Відкидні. У такому випадку провітрювати приміщення можна лише шляхом відкидання верхньої частини стулки.

Останній варіант популярний для встановлення в санвузлах та інших кімнатах, де потрібне періодичне провітрювання. Найбільшою популярністю користуються поворотно-відкидні моделі.

Металопластикові вікна у Дніпрі з профілю OPEN TECK

OPEN TECK – ідеальний варіант профілю для клімату нашої країни. Йому вже вдалося завоювати велику кількість шанувальників завдяки високій якості, естетичності та відносно невисокій ціні. Крім цього, до його переваг можна віднести:

 • Чудові ізоляційні властивості. Багатокамерним пакетам з подвійним контуром ущільнення разом із якісним склопакетом вдається чудово захистити житло від шуму та холодного повітря.
 • Міцність та довговічність. Армований профіль та високоякісні полімерні матеріали не піддаються негативному впливу погодних умов, мають механічну стійкість та протизламні характеристики.
 • Сучасний дизайн. Гладкі поверхні та 15-градусні скоси будуть ефектно виглядати у будь-якому інтер’єрі.
 • Простоту у догляді. 
 • Протипожежна безпека. Кожен профіль доповнюється антипіренами, які запобігають займанню.

Окрім цього, металопластикові вікна в Дніпрі OPEN TECK вигідно виділяються на тлі інших виробників завдяки доступній вартості.

Наша компанія також пропонує металопластикові вікна від таких відомих виробників, як Aluplast та Rehau.

Rehau – відомий німецький бренд. В асортименті представлені як звичайні багатокамерні варіанти вікон, так і високотехнологічні продукти, виготовлені з фіброволокна. Виробник гарантує, що його вікна прослужать щонайменше 60 років (дає офіційну гарантію). За бажання профілі можна заламінувати декоративною плівкою або створити конструкцію нестандартної форми.

Aluplast – ще один перевірений німецький виробник. Вікна цієї компанії відповідають усім стандартам якості. Про це свідчать численні сертифікати незалежних європейських установ.

Як вибрати пластикові вікна у Дніпрі?

Вибирати ці ПВХ-вироби потрібно не тільки залежно від виробника, а й з урахуванням їхнього майбутнього розташування:

 • Для кухні. У цій кімнаті рекомендується встановлювати моделі з поворотно-відкидною стулкою, клапаном вентиляції припливу і системою мікро провітрювання. Завдяки цьому можна контролювати надходження свіжого повітря будь-якої пори року.
 • До дитячої. Таке вікно має бути максимально безпечним. Домогтися цього можна за допомогою спеціальної фурнітури та склопакетів із триплексом. Також важливо, щоб забезпечувалася хороша звуко-, шумоізоляція, надходження свіжого повітря та естетичність.
 • До ванної. Якщо у квартирах вікно у ванній кімнаті – рідкість, то у приватних будинках його можна побачити досить часто. До надійності виробів, які встановлюються в цю кімнату, висуваються досить високі вимоги. Вони повинні забезпечувати відмінну вентиляцію, мати надійну, якісну фурнітуру та профільну систему.

Переваги металопластикових вікон у Дніпрі

До головних плюсів металопластикових вікон на замовлення варто віднести:

 1. високу точність вимірів та правильність розрахунків усієї конструкції, що відмінно позначається на кінцевій якості;
 2. індивідуальний підбір опцій фурнітури, яка залежить від навантаження при використанні та необхідності посилення безпеки;
 3. можливість клієнту самостійно вибрати певний склопакет, його товщину та кількість камер.

Крім цього, клієнт має можливість вибрати форму, колір профілю та ін.

Ціни на пластикові вікна у Дніпрі

На вартість ПВХ-виробу впливає безліч факторів:

 • профіль, який використовувався під час виробництва;
 • наявність армування;
 • тип фурнітури;
 • розміри, кількість стулок, тип відкривання.

Тому ціни в Дніпрі на пластикові вікна варто дізнаватися безпосередньо в компанії Artmetall.

Відповіді на популярні питання

В яку пору року варто здійснювати заміну та встановлення пластикових вікон?

Пора року сильно впливає на правильність монтажу та експлуатації надалі. Простір між рамою та стіною заповнюється монтажною піною, яка підбирається залежно від сезону та температури навколишнього повітря. Фахівці не рекомендують проводити монтаж при температурі нижче -5 градусів, оскільки такий монтаж вимагає спеціальних матеріалів та методів, які збільшать вартість робіт.

Чи можна здійснити встановлення металопластикового вікна самостійно?

Монтаж — завдання нелегке, тому експерти не радять робити це власноруч. Це може призвести до низки проблем та порушення гарантійного терміну. Саме тому варто замовити пластикові вікна у Дніпрі із встановленням у перевіреній компанії.

Чи може ПВХ виріб з часом вигоріти?

Раніше ця проблема зустрічалася досить часто. Однак сьогодні використовуються тільки якісні профільні системи від відомих виробників, що унеможливлює «вигорання».

Чи впливає товщина скла на теплоізоляцію?

Цей параметр жодним чином не впливає. Скло сучасних моделей має високий коефіцієнт теплопровідності – 0,76 ВТ/м*оС. Занадто товсте скло може лише знизити рівень шуму з вулиці.

Що робити далі?

Ви можете зателефонувати нам за телефонами:

Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв'яжеться наш фахівець і протягом 2-х годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

Сподобалася робота?