Каркасне будівництво
Модульні будівлі

Безкоштовний розрахунок вартості протягом 2-х годин

Виготовлення МАФ

МАФ – це мала архітектурна форма. Такі будови відрізняються невеликим розміром, а також мають допоміжне, декоративне, торгове чи інше призначення. Найчастіше це кіоски або швидкобудуюємі комплекси. Зазвичай виготовлення МАФ спрямоване на розвиток інфраструктури та покращення естетичної привабливості громадського місця. Їх дизайн повинен органічно доповнювати екстер’єр поряд будівель, що стоять. Тому створення таких конструкцій слід довіряти професіоналам. В нас налагоджено виробництво мафів Украіна від Києва до Дніпра та Одеси.

Маф виробництво – один із основних напрямків роботи компанії АРТМЕТАЛ. Ми не просто виконуємо технічні процеси, а й беремо на себе складання проекту та виробництво конструктивних елементів. Надійність наших рішень підтверджена тривалою гарантією. Бажаєте оформити створення МАФів? Звертайтесь! Ми виконуємо повний комплекс робіт за доступною ціною, у найкоротші терміни та з монтажем по всій Україні, включаючи Київ та Дніпро. З АртМетал ви отримуєте гарну якість та відповідність вимогам чинного законодавства.

строительство ларька
построить павильон
ларек на заказ
купить киоск для торговли
готовые павильоны купить
ларьки для торговли
изготовление киоска
производство ларьков
купить готовый павильон

Що таке МАФ, кіоск, зупинковий комплекс?

Мала архітектурна форма – це загальне поняття, що вказується під час оформлення дозвільної документації. Це можуть бути металоконструкції різної складності. Але при замовленні варто уточнити мету побудови. У цьому допоможуть такі терміни:

 1. Кіоск. Це невелике (5-20 кв. м) приміщення, яке використовується для дрібнороздрібної торгівлі або надання послуг. Спілкування продавця чи співробітника організації з покупцями здійснюється через спеціальне віконце.
 2. Павільйон. Це модульні будови з окремим входом для відвідувачів. Реалізація товарів та оформлення замовлень виконуються всередині. Сюди споживачі заходять через двері. Його площа складає до 60 кв. м.
 3. Зупинний комплекс. Це точка, що прилягає до зупинки громадського транспорту. Основною відмінністю такого комплексу є наявність критого навісу. Тут перехожі чекають на прибуття транспорту.

Сьогодні такі мобільні будинки позначаються як тимчасові споруди. Найчастіше вони зводяться за сучасними технологіями, що не передбачають укладання фундаменту. Після закінчення договору оренди такі будівлі легко перевезти на іншу локацію. Але варто пам’ятати, що згідно з діючими нормами, їх розмір не повинен перевищувати 30 м2 за зовнішнім периметром. Внутрішня площа не враховується.

Ціна від
550 $ / м²

Переваги вибору будівництва МАФ для бізнесу

Сучасні економічні реалії не надто комфортні для успішного ведення підприємницької діяльності. Вартість оренди завищена, комунальні платежі вимагають величезних щомісячних інвестицій. Але при зведенні кіосків та павільйонів ситуація кардинально змінюється. Адже кіоски та торгові ряди не вимагають зайвих поточних витрат.

Звертаючись до Артметал, ви оціните переваги будівництва МАФ:

 • оперативне виготовлення – бажаний результат у стислий термін забезпечений;
 • установка будь-де – складності рельєфу не мають значення;
 • мафи на замовлення ціна низька – зниження витрат гарантовано; 
 • раціональність – жодних супутніх витрат;
 • мобільність – при необхідності ви легко можете перемістити модуль на іншу територію;
 • універсальність – такі вироби підходять для будь-якого бізнесу;
 • індивідуальний підхід – проект складається з урахуванням вимог клієнта.

Сучасні малі архітектурні форми – це конкурентні будови, які створені для вигідних умов ведення бізнесу. Тому багато підприємців обирають саме їх.

Особливості технології будівництва МАФ

Наша команда орієнтована на результат. Тому нами використовується каркасна технологія будівництва МАФ, із застосуванням болтових з’єднань та обшивкою із сендвіч-панелей або профнастилу. Вони стійкі до факторів навколишнього середовища, добре зберігають тепло, радують стильним дизайном.

В АРТМЕТАЛ виробництво мафів виконується за такою схемою:

 • надходження замовлення від клієнта;
 • огляд місця, де розташовуватиметься будова;
 • підготування типового обо індивідуального проекту МАФ;
 • закупка будматеріалів;
 • швидка споруда, що включає зовнішню та фінішну обробку;
 • презентація покупцю.

Ми дбаємо про комфорт співробітників, які працюватимуть у такій споруді. Тому конструкції можуть доповнюватися якісною електропроводкою, утепленими стінами, підлогою з гідроізоляцією, а також металопластиковими вікнами та дверима.

Бажаєте купити маф? Звертайтесь! Кваліфіковані менеджери нашої фірми допоможуть підібрати оптимальне рішення.

Плюси будівництва МАФ під ключ в Україні

У нашій компанії легко замовити індивідуальне та типове проектування. Вибираючи будівництво МАФ під ключ, ви оціните такі переваги:

 • все включено – ніяких зайвих турбот і витрат при зведенні кіоску або торгового ряду;
 • оперативність – виготовлення та монтаж павільйону проводяться строго в обумовлений час;
 • економія – ціна послуги та використовуваних матеріалів відрізняється лояльністю;
 • контроль на всіх етапах – спеціалісти постійно проводять моніторинг якості;
 • мобільність – за потреби, готовий кіоск легко перевезти на іншу територію;
 • повна комплектація – інтер’єр може доповнювати необхідним обладнанням.

В АТМЕТАЛ працевлаштовані кваліфіковані спеціалісти, завдяки яким ведення бізнесу стає простим та менш витратним.

Як замовити виготовлення мафів від АРТМЕТАЛ

Почати співпрацю нескладно! Щоб будівництво МАФ(ів) почалося, слід виконати такі прості дії:

 • дзвінок до АРТМЕТАЛ або заповнення форми зворотного зв’язку на сайті;
 • менеджер зателефонує, уточнить деталі та запропонує безкоштовне складання проекту кіоску, павільйону або торгового ряду;
 • визначення площі та поверховості будівлі – це ключовий момент, без якого розпочати проектування та подальше виготовлення МАФ(ів) неможливо;
 • укладання договору – тут зазначаються всі нюанси, включаючи терміни, комплектуючі та вартість об’єкта на замовлення;
 • оперативне виготовлення матеріалів;
 • монтаж, оздоблення приміщення;
 • презентація – на цьому етапі підписується акт і продаж кіоску завершується.

З нами виробництво МАФ(ів) стає простим та швидким. Оцініть якісні та недорогі моделі, що відрізняються мобільністю. Заощаджуйте разом з нами.

Часті питання про МАФи

📁 Які потрібні документи для встановлення МАФ?

МАФи не вимагають документів на відміну від споруд капітального будівництва. Головні критерії – це розмір приміщення до 30м2.

❄ Наскільки в них тепло взимку?

Однією з основних переваг каркасного будівництва є конструктив, при якому утеплювач займає всю товщину стіни. Для утеплення кіосків ми використовуємо 100мм або 150мм базальтової вати. Що більш ніж достатньо для комфортної цілорічної експлуатації приміщення в нашому кліматі.

📦 На що встановлюються такі приміщення?

Ми використовуємо спрощену конструкцію, яка не вимагає капітального фундаменту.

 • Залежно від габаритів приміщення та особливостей майданчика для встановлення в якості фундаменту можна використовувати:
 • металеві пластини
 • бордюрні блоки
 • ФБС блоки
 • гвинтові палі та геошурупи.

✅ Чи є готові МАФи у наявності?

Ми підходимо індивідуально до кожного нашого клієнта та робимо маф на замовлення. Щоб вони ідеально відповідали потребам та побажанням клієнта.

⌛ Термін виготовлення малих архітектурних форм?

Залежно від розміру та особливостей проекту, а також завантаженості виробництва на момент замовлення терміни можуть змінюватись. В середньому виготовлення торгового павільйону чи кіоску до повної готовності займає до 2 місяців.

Зовнішнє та внутрішнє оздоблення МАФів та кіосків

Наша організація пропонує лише технічно грамотні рішення. Тому наша продукція відрізняється надійністю, стійкістю до перепадів температур та підвищеної вологості..

Зовнішнє оздоблення виконується за допомогою листів профнастилу та/або сендвіч-панелей. Ці компоненти легко піддаються обробці та не накладають дизайнерських обмежень. Обробка інтер’єру залежить від побажань замовника. Ми втілимо ваші ідеї щодо планування, зведення перегородок і полиць, підключення комунікацій тощо. Також можлива комплектація додатковим обладнанням.

Доставка МАФ на місце встановлення

Виготовлення кіосків та складання виконується на виробництві. Тому доставка МАФ здійснюється вже у завершеному вигляді. Для цього використовується спецтранспорт, а сам кіоск надійно фіксується у кузові. Таке транспортування актуальне для невеликих павільйонів і т.д.

Якщо ж малі архітектурні форми мають збільшену площу, перевезення МАФ виконується окремими модулями. При цьому монтаж торгового ряду здійснюється на підготовленому майданчику.

Замовнику на замітку: ми дотримуємося такої технології, щоби підвищити рівень надійності. Адже на виробництві задіяні кваліфіковані спеціалісти. Вони виконують усі технічні процеси та контролюють якість установки та з’єднань. З АРТМЕТАЛ ви отримуєте ефективний результат за приємною ціною.

Вартість будівництва МАФ будь-якої складності

Нашу компанію об’єднує знання, досвід та передові технології. Тому з нами так легко купити маф від виробника різних типів. Їхня ціна може залежати від багатьох факторів:

 • планування;
 • площа та поверховість;
 • особливості виробництва матеріалів;
 • наявність додаткового обладнання;
 • дальність доставки Україною;
 • складність підключення комунікацій;
 • продаж готових рішень під ключ чи індивідуальне проектування.

З АРТМЕТАЛ вартість будівництва МАФ завжди залишається приємною. Ми обговорюємо деталі, а досвідчені інженери допоможуть здешевити конструкцію без шкоди для якості. Насолоджуйтесь бажаним результатом без зайвих витрат разом із нами.

Що робити далі?

Ви можете зателефонувати нам за телефонами:

Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв'яжеться наш фахівець і протягом 2-х годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

Залишити відгук
Ваша оцінка:

Сподобалася робота?