Каркасне будівництво
Модульні будівлі

Безкоштовний розрахунок вартості протягом 2-х годин

Мобільні автомийки

Один із найбільш швидкоокупних бізнесів

Компанія АРТМЕТАЛ УКРАЇНА пропонує виготовлення та будівництво модульних автомийок. З нами можна придбати мобільну автомийку під ключ.

Ваша мобільна автомийка під ключ:

 • Починає приносити прибуток вже за 2-3 тижні;
 • Може бути транспортована на будь-які відстані;
 • Простий монтаж за 2-3 дні без залучення важкої будівельної техніки.

Переваги модульних автомийок

Ціна на мобільну автомийку в 2-3 рази нижча, ніж на капітальне будівництво, оскільки не потребує повноцінного фундаменту та великої кількості дозвільних документів. Це ефективний спосіб за короткий проміжок часу та за мінімальних витрат отримати готову споруду під бізнес. Крім очевидної економії, модульні автомийки мають такі переваги:

 • Мобільність. Окупність вкладених інвестицій багато в чому залежить від місця розташування автомийки. Якщо з часом ви знайшли вигідніше місце розташування, її можна без проблем перенести на нову місцевість. Завдяки міцному сталевому каркасу конструкцію можна транспортувати неодноразово без будь-якої шкоди для неї.
 • Швидка споруда. Капітальне будівництво пов’язане з багатьма складнощами. Це, зокрема, непередбачені обставини, що заважають закінчити будівельні роботи. З будівлями, що легко зводяться, таких проблем немає. Нескладні проекти можуть бути швидко введені в експлуатацію лише через 3-4 тижні.
 • Індивідуальний вигляд. Особливості модульної технології та сучасні будівельні матеріали дозволяють нам зводити автомийки будь-якої архітектурної складності. Враховуючи ваші побажання, ми створимо унікальну автомийку, яка буде привертати увагу потенційних клієнтів.
Ціна від
550 $ / м²

Види модульних автомийок

Купити автомийку за канадською технологією можна кількох видів. Вони мають відмінні риси, але поєднує їх низькі трудовитрати і висока пропускна спроможність. Вирізняють такі різновиди автомийок:

 • Ручна. Авто миють працівники за допомогою апаратів подачі води. Це найбільш бюджетний варіант, який не вимагає великих витрат на обладнання. Такі автомийки займають до 70% ринку.
 • Ручна безконтактна. Автомобіль миють працівники за допомогою спеціального пістолета, що генерує піну. Потім змивають потоком води під тиском і висушують феном.
 • Автомийка самообслуговування. Вона укомплектована обладнанням для подачі води та миючих засобів, тому автовласник самостійно миє авто. У цьому полягає зручність для власника автомийки.
 • Портальний. Є конструкцією П-подібної форми, що пересувається вздовж авто. Для обслуговування потрібна лише одна людина.
 • Тунельна. Автомийка має всередині платформу, яка пересувається тунелем і оснащена системою подачі води, миючих засобів, щітками і сушінням.

Етапи купівлі модульної автомийки

 • Створення проекту. Після отримання заявки на будівництво автомийки ми безкоштовно розробимо для вас проект з урахуванням усіх ваших побажань.
 • Укладання договору. Коли опрацьовано всі нюанси та визначено ціну на швидкомонтовані автомийки, підписується договір про співпрацю, і наші фахівці оперативно приступають до роботи над реалізацією проекту.
 • Складання модулів. Ми виготовляємо металоконструкцію, монтуємо її, зводимо стіни, підлогу, дах та проводимо фасадні та внутрішні роботи. Усе це відбувається у спеціальних умовах закритого виробництва.
 • Монтаж. Встановлення модулів на вашу ділянку займає не більше кількох днів.
 • Здавання об’єкта в експлуатацію. Клієнт приймає готовий проект, отримує гарантію на експлуатацію та підписує відповідні документи.

Вартість модульних автомийок в Україні

Ціна на автомийку за модульною технологією залежить від кількох факторів: площі, поверховості, складності інтер’єру, використовуваних оздоблювальних матеріалів, комунікацій. Найбільш бюджетним варіантом є миття ручного або напівавтоматичного типу на один-два автомобілі.

Купити модульну автомийку в Україні за найнижчою ціною можна в компанії Артметал. Ми пропонуємо будівництво популярних моделей швидкомонтованих будівель за готовими, а також за індивідуальними проектами.

Швидкий старт

Усі модульні конструкції виготовляються на нашому виробництві у Дніпрі. Ваша мобільна автомийка під ключ буде виготовлена та встановлена протягом 2-3 тижнів. Ви відразу можете приступити до роботи та почати отримувати дохід.

Простота будівництва та надійність конструкції

Для будівництва автомийки не знадобиться котлован і потужний фундамент. Мобільні мийки для машин можуть бути встановлені на будь-яке тверде покриття, на палі або на полегшений стрічковий фундамент.

Ми займаємося будівництвом будівель, що швидко зводяться більше 6 років і за цей час розробили адаптовану під клімат України власну технологію будівництва. Ваша автомийка зручна, комфортна та продумана до дрібниць. А міцний сталевий каркас модульної будівлі, розроблений нами, дозволяє багаторазово перевозити автомийку на будь-які відстані.

Мінімальні фінансові вкладення

Наша компанія гарантує найнижчі ціни на автомийки в Україні. Зателефонуйте нам і переконайтесь самі, що купити автомийку у нас – вигідно.

Що вам робити не доведеться

 • Витрачати місяці чи роки на капітальне будівництво. Модульні автомийки – не капітальна будова. Захотів – перевіз на інше місце чи продав.
 • Вкладати зайві гроші. Мобільна автомийка ціна від 450 у.о. за м2, що 2-3 рази дешевше за капітальне будівництво. До того ж у нас найбільш оптимальна ціна будівництва автомийки в Києві та Дніпрі.
 • Шукати перевізників, підрядників та ін. Тому що компанія Артметал забезпечує повний комплекс послуг: від проектування автомийки до її доставки та встановлення. До того ж, доставка здійснюється нашим транспортом, і як бонус ви отримуєте низькі ціни на доставку.

Чи можу я купити автомийку під ключ відповідно до свого дизайну?

Так звичайно. Всі каркасно-щитові споруди ми робимо на індивідуальне замовлення клієнтів. У каркасному будівництві використовується величезний вибір матеріалів зовнішнього та внутрішнього оздоблення, що дає змогу звести приміщення під будь-який смак.

У нас орендована територія, чи можемо ми перевезти таку автомийку за необхідності?

Модульна автомийка буде виготовлена у нас на виробництві і доставляється на місце у вигляді модулів, що перевозяться. Так само можна транспортувати його за необхідності.

На який фундамент встановлюються готові автомийки під ключ?

Все залежить від габаритів приміщення та особливостей Вашої ділянки. Можна використовувати будь-який із відомих фундаментів на сьогодні:

 • Бетонний плитний фундамент;
 • Бетонний стрічковий фундамент;
 • Шведська плита;
 • Гвинтові сваї;
 • Геошурупи;
 • ФБС блоки та інше.

У будь-якому випадку, ми використовуємо полегшену конструкцію і фундамент буде в рази дешевше, ніж при капітальному будівництві.

Як вирішується питання з опаленням?

Для опалення будинку за каркасною технологією підходить будь-який із існуючих варіантів:

 • Котел (газовий, електричний або твердопаливний);
 • Тепловий насос;
 • Інфрачервона тепла підлога;
 • Електричні конвектори та інше.

Залишились питання? Цікавить продаж автомийки в Дніпрі, Києві чи інших містах України?

Будівництво автомийок доступне в різних куточках України:

Що робити далі?

Ви можете зателефонувати нам за телефонами:

Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв'яжеться наш фахівець і протягом 2-х годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

Залишити відгук
Ваша оцінка:

Сподобалася робота?