Каркасне будівництво
Модульні будівлі

Безкоштовний розрахунок вартості протягом 2-х годин

Каркасні ангари під ключ

Каркасні ангари – це мобільні конструкції, які відрізняються міцністю та довговічністю. Вони підходять для експлуатації в нашій кліматичній зоні, а ціна будівництва з нуля невисока.

Ми пропонуємо відмінне рішення – модульні каркасні ангари під ключ за 3-4 тижні!

– 3 тижні піде на виготовлення конструкцій у заводських умовах;

– 1 тиждень буде потрібно для складання готових конструкцій на будівельному майданчику.

І ваш швидкомонтований ангар під ключ повністю готовий до експлуатації!

Плануєте замовити швидкобудуємі ангари? Дніпро, Київ та інші міста України співпрацюють з АртМетал. Наша компанія успішно створює модульні офіси, енергоефективні будинки, складські приміщення та промислові цехи в найкоротші терміни та за лояльною вартістю.

Види каркасних ангарів, складів

Такі споруди складаються із модулів. Це дозволяє виконувати монтаж споруди на полегшеному фундаменті. Тому каркасні ангари – швидкобудуємі будівлі під ключ, з терміном виготовлення та встановлення не більше 1-2 місяців.

Швидкість будівельних робіт залежить від площі та конструктивних особливостей об’єкта. Адже модульні ангари бувають таких типів:

 1. Шатрові. Для будови характерний двосхилий дах і похилі стіни. Це дозволяє використовувати практично всю корисну площу на підлозі і знижує навантаження на дах під час опадів.
 2. Каркасні арочні ангари. Це споруди напівкруглої форми з опорами у вигляді дуги. Такі об’єкти дозволяють використовувати корисну площу на підлозі та біля стін. Також вони відрізняються стійкістю до погодних умов: сильний вітер, зливи, снігопади.
 3. Прямостінні або вертикальні. Стіни встановлені прямо, що забезпечує максимальну кількість корисної площі.
 4. Полігональні. Їхня форма вписується в еліпс. При цьому співвідношення висоти та ширини 1:3.

Також зустрічаються купольні конструкції. Їх використовують для створення виставкових центрів та рідко застосовують у підприємницькій діяльності іншого характеру. Якщо ж ви вибрали купольні каркасні ангари, будівництво та проектування буде складнішим. Це значно підвищує ціну. Тому на території нашої країни популярні практичніші моделі.

Ціна від
550 $ / м²

Переваги швидкозведених ангарів

Такі споруди відрізняються такими перевагами:

 • мобільність – якщо ви вирішили змінити регіон діяльності, то демонтувати, перевезти та встановити склад заново достатньо просто;
 • оперативне будівництво ангарів – з моменту надходження замовлення на швидкобудуємі ангари до здачі об’єкта в експлуатацію пройде не більше 1-2 місяців;
 • безпека – при виготовленні каркасу та сендвіч-панелей не використовуються віддушки та шкідливі речовини;
 • енергоефективність – модульний ангар з герметичною конструкцією добре зберігає тепло взимку та утримує прохолоду влітку;
 • довговічність – всі матеріали стійкі до корозії та можуть використовуватись понад 25-50 років;
 • індивідуальний підхід – клієнт бере участь у виборі оздоблювальних матеріалів;
 • повна готовність до експлуатації – приміщення можна використовувати одразу після завершення будівельних робіт;
 • просте перепланування – щоб збільшити площу конструкції або додати до неї приміщення для персоналу, достатньо замовити додаткові модулі.

Ще однією перевагою вважається лояльна ціна. Вартість модульних об’єктів з великою площею нижча, ніж у капітальних споруд. При цьому терміни будівництва скорочені.

Готові проекти каркасних ангарів

Основою успішного співробітництва є індивідуальний підхід. Тому проектування виконується з урахуванням вимог та побажань клієнта. Якщо ви прагнете скоротити витрати, то можете вибрати вже готові рішення. Це дозволить оперативно створити і здати в експлуатацію готові каркасні ангари. Україна тепер відкрита для ефективного та економічного будівництва.

У нас доступні рішення зі стандартною шириною прольоту від 8 до 24 м. Якщо типові розміри не відповідають потребам вашого бізнесу, ми готові розробити ангар під ключ з індивідуальними параметрами. Також не забувайте про планування. Крім просторої зони для зберігання товарів та розміщення техніки, ви можете доповнити ангар кімнатами та офісами для співробітників.

Швидкомонтовані ангари – ціна виготовлення

Вартість модульних споруд починається від 550 $/1 м2. На неї можуть вплинути такі фактори:

 • площа – від неї залежить кількість прольотів;
 • тип проекту – стандартний чи індивідуальний;
 • складність планування;
 • особливості внутрішньої та зовнішньої обробки.

Витрати на доставку також впливають на те, якою буде на каркасні арочні ангари ціни. Тому вартість однакових об’єктів у Києві та Дніпрі відрізнятиметься.

Строки виробництва модульних ангарів

Швидкість будівництва залежить від площі та планування майбутнього об’єкта. Також значення має відстань між заводом і ділянкою, на якій будуть встановлені ангари, що швидко зводяться. Україна – велика країна.

Щоб скоротити витрати клієнта, в АртМетал доставку модулів виконують на власному спецтранспорті. Жодних зайвих витрат. Наша компанія – ваш надійний партнер у модульному будівництві будь-якої складності.

Що робити далі?

Ви можете зателефонувати нам за телефонами:

Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв'яжеться наш фахівець і протягом 2-х годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

Залишити відгук
Ваша оцінка:

Сподобалася робота?