Каркасне будівництво
Модульні будівлі

Безкоштовний розрахунок вартості протягом 2-х годин

Порошкове фарбування металу

Під впливом зовнішнього середовища (дощ, вітер, сніг, град) і агресивних хімічних речовин захисний шар металоконструкцій або окремих її елементів стоншується. Через короткий час незахищені частини піддаються корозії. В результаті несучі опори вироби піддаються корозії, що негативно позначається на міцності. Запропонований нами спосіб забезпечує нанесення на конструкцію полімерного покриття з високими антикорозійними захисними та декоративними властивостями. Цей спосіб фарбування є альтернативою нанесенню рідких лакофарбових матеріалів.

Для захисту металевих елементів або всієї конструкції ми дотримуємося всіх тонкощів і етапів фарбування, що дозволяє досягти найкращого результату.

Переваги такого фарбування в порівнянні з нанесенням рідких матеріалів:

  • Тривалий термін служби. Полімерне покриття витримує вплив зовнішнього середовища, перепади температур, вплив хімічних речовин і механічні пошкодження.
  • Сировина екологічно чиста, не викликає алергічних реакцій, не сприяє розвитку ракових пухлин, не токсична для дітей. Оскільки процес відбувається в замкнутому просторі, навколишнє середовище не забруднюється.
  • Широка кольорова гама.
  • Рівномірне покриття, однакового кольору.

У побуті, порошкове фарбування використовується для виготовлення: торговельного обладнання, частини медичного та спортивного обладнання, дитячі майданчики, меблі для дому та офісів, елементи для автомобілів тощо.

Що робити далі?

Ви можете зателефонувати нам за телефонами:

Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв'яжеться наш фахівець і протягом 2-х годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

Сподобалася робота?