Каркасне будівництво
Модульні будівлі

Безкоштовний розрахунок вартості протягом 2-х годин

Дачні будинки

Дачний будиночок під ключ — пріоритетний напрям діяльності «АРТМЕТАЛ УКРАЇНА». Чому наш бізнес можна вважати успішним? Тому що ми стаємо в пригоді тому, хто не може собі дозволити недешеве звичне всім кам’яне або цегляне житло, до того ж, часто уже облаштоване за вподобаннями свого попереднього власника. У чому ж причина високого попиту на мобільні дачні будинки, спорудженням яких ми займаємося?

Пропонуємо відмінне рішення — каркасний дачний будинок за 3-4 тижні!

 1. 3 тижні триває виготовлення у заводських умовах;
 2. 1 тиждень потрібно для складання готових конструкцій на будівельному майданчику.
 3. Все! Замовлена конструкція повністю готова до експлуатації!

Що ми пропонуємо?

Компанія будує модульні дачні будинки, незвичні цегляні будівлі. Ці споруди багато в чому виграють у своїх старших «товаришів», не поступаючись при цьому, зручності, комфорту та дизайну.

Що ж являє собою дачний будинок під ключ?

Каркасно-щитова конструкція, містить декілька розбірних модульних секцій. В її основі — металевий каркас (вертикальні стійки та горизонтальні прогони). Такий принцип встановлення гарантує міцність та довговічність конструкції, адже спочатку розраховується навантаження зовнішньої обробки будинку, кількість прорізів, а метал обробляється антикорозійним покриттям.

Переваги будівництва дачних будинків

Дачний будиночок під ключ – чудова альтернатива капітальній споруді, тому що це швидко, комфортно та недорого. Тут можна жити у будь-яку пору року. Каркасні дачні будиночки мають такі переваги:

 • швидке виготовлення;
 • хороша тепло- та звукоізоляція;
 • комфортні умови для проживання, включаючи усі необхідні комунікації;
 • гарний фасад;
 • недороге будівництво та обслуговування.

Для встановлення такого будинку не потрібно оформлювати дозвільну та будівельну документацію. Будинок легко збирається та розбирається, його можна перенести у будь-яке інше місце.

Опалення та вентиляція дачного будиночка

Дачні будиночки пристосовані для проведення в них комунікацій, встановлення систем опалення та вентиляції. Для опалення будинку, виготовленого за каркасною технологією, можуть застосовуватись:

 • газові, електричні, твердопаливні котли;
 • теплові насоси;
 • інфрачервоні теплі підлоги;
 • електричні конвектори.

Слід зазначити, що каркасні дачні будинки під ключ самі по собі теплі. При виготовленні використовується утеплювач із мінеральної вати, а під час встановлення забезпечується надійна герметизація швів. Вентиляція забезпечується віддушинами, вентзазорами, вентиляційними каналами та припливними пристроями.

Планування дачних будиночків

Стандартне планування дачного будиночка складається з житлової та господарської зони (для приготування їжі, зберігання побутових предметів, інвентарю). Існують такі варіанти проектів:

 • одноповерхові;
 • двоповерхові;
 • з одного контейнера;
 • з двох та більше модулів;
 • зимові будиночки, стійкі до низьких температур.

Коли модулів кілька, один із них планується як житлова кімната, а інші – кухня, санвузол. Якщо дачний будиночок складається з одного контейнера, його можна зонувати за допомогою меблів, розсувних перегородок.

Кому цікаве будівництво дачних будинків

Проекти дачних будинків без сумніву зацікавлять усіх поціновувачів літнього відпочинку за містом, та тих хто не хоче морочитися з будівництвом капітального будинку, ціна якого в рази вища. Компанія пропонує найкращі проекти для всіх жителів України: в тому числі Дніпра, Києва, Запоріжжя, Харкова, Миколаєва, Полтави, Одеси та ін.

Ціна від
550 $ / м²

Коли варто купити збірний дачний будинок?

 • Обмеженість в часі – Вам не хочеться витрачати час на незліченну кількість дозвільних документів, чекати поки цеглинка за цеглинкою зводиться ваша мрія. Літні дачні будинки — швидко й без зайвих клопотів.
 • Необхідність у тимчасовому житлі – Відкладаєте кошти на квартиру чи облаштовуєте добротний котедж? — дана пропозиція стане тим самим рятівним тимчасовим притулком. Пізніше приміщення без проблем переобладнується у територію для приймання гостей в період літніх пікніків.
 • Туристичний, готельний бізнес – Хочете мати у своєму володінні два, три маленькі дачні будиночки чи повністю облаштований комплекс для відпочинку на одній ділянці — біля моря, річки, в лісі? Каркасні дачні будинки є ідеальним варіантом втілення такої ідеї у життя. Без бюрократичних процедур та спеціальних дозволів ви отримаєте готові дачні будинки, облаштовані кухнею, гарячою водою, санвузлом, опаленням та відмінною вентиляцією. Тобто все необхідне для приємного відпочинку.
 • Мрія про дім на воді – Так-так, виконуємо навіть такі екзотичні бажання, наші маленькі дачні будинки легко перетворюються в хаузботи. Така споруда обладнана відповідно до усіх норм та правил, без проблем може плавати на понтоні, стояти на самому березі річки, а також взимку на санях виїхати на середину озера перевтілившись в ідеальне місце риболовлі. Погодьтеся, купити дачний будинок такого типу це зробити чудовий подарунок для затятого рибалки.

Ціни на готові дачні будиночки

Будівництво дачних будинків під ключ коштує від 550 дол. за м2. Кінцева ціна залежить від кількості кімнат, складності планування, площі, наявності комунікацій, варіантів оздоблення. У вартість входить доставка елементів та монтаж на об’єкті. Компанія «АРТМЕТАЛ УКРАЇНА» виготовляє металевий профіль для каркасу на базі свого виробництва, що дозволяє запропонувати невисокі ціни.

Пропонуємо готовий проект дачного будинку та втілюємо індивідуальні побажання, задовольняючи найвибагливіших клієнтів. На базі власного виробництва виготовляємо металевий профіль для модулів, це дозволяє запропонувати низьку ціну на житлове будівництво за даною технологією. Окрім цього на розмір матеріальних витрат на дачні будиночки комплектні впливає:

 • площа;
 • поверховість;
 • складність планування;
 • обробка;
 • проведені комунікації.

У 2021 запити на продаж дачних будинків суттєво зросли, такі конструкції стали затребуваними завдяки прийнятній ціні, стислим термінам виготовлення та високим можливостям функціональності. Модулі практично ні в чому не поступаються об’єктам капітального будівництва, при цьому можуть зводитись в будь-яку пору року.

Як купити дачний будиночок?

Щоб купити дачний будинок, необхідно оформити заявку. Для цього слід зв’язатися зі спеціалістами компанії та надати план земельної ділянки, побажання щодо поверховості, кількості мешканців, варіантів оздоблення. Компанія безкоштовно розробляє проект та розраховує попередню вартість будинку. Потім слідує:

 1. Оформити замовлення. Щойно замовник зв’яжеться з представниками компанії АртМетал, йому буде запропонована безкоштовна розробка проекту, враховуючи усі побажання, також можна ознайомитися із попередніми розрахунками та дізнатися ймовірну ціну на майбутній дачний будинок.
 2. Створення макету. Де чітко враховується місцевість зведення, кліматичні умови, після чого підбираються будівельні, оздоблювальні матеріали, покрівля. В процесі роботи визначається площа, поверховість, кількість вікон, дверей, перегородок, а також інші важливі нюанси.
 3. Підписання договору. На даному етапі затверджується проект, розраховується точна вартість конструкції та підписується відповідний договір з клієнтом. Після узгодження всіх деталей, фахівці приступають до реалізації затвердженого макету.
 4. Заводська збірка модулів. Даний вид домобудівництва передбачає заводську збірку окремих блоків майбутньої споруди, яка відбувається на виробництві в спеціальних умовах під контролем кваліфікованих спеціалістів.
 5. Монтаж. Дачні будиночки складаються та встановлюються на місці будівництва. Зазвичай процедура займає декілька днів, після цього ви приймаєте готовий результат, отримавши гарантію на експлуатацію.

Збірні дачні будиночки зводяться в строк від дня до одного місяця.

Пам’ятайте: вибір тільки надійних та професійних фахівців, гарантує значну економію коштів, а отриманий результат приємно дивує.

Часті запитання

Чи можу я зробити замовлення згідно свого дизайну?

Так звичайно. Працюємо за індивідуальним замовленням клієнтів. У каркасному будівництві використовується величезний вибір матеріалів зовнішньої і внутрішньої обробки, що дає можливість звести приміщення на будь-який смак.

Чи реально каркасні дачні будиночки облаштувати санвузлом?

90% дачних будиночків укомплектовані санвузлом. Всі необхідні інженерні рішення давно розроблені і впроваджені.

На який фундамент встановлюються блоки?

Все залежить від габаритів приміщення, а також особливостей Вашої ділянки. Використовуємо усі відомі основи на сьогодні:

 • Бетонний плитний;
 • Бетонний стрічковий;
 • Шведська плита;
 • Гвинтові сваї;
 • Геошурупи;
 • ФБС блоки та інше.

У будь-якому випадку, використовуємо полегшену конструкцію і фундамент для неї буде в рази дешевшим.

Як вирішується питання опалення?

Для опалення підходить будь – який з наявних варіантів:

 • Котел (газовий, електричний або твердопаливний);
 • Теплова помпа;
 • Інфрачервона тепла підлога;
 • Електричні конвектори.

Приємні переваги

 • Стислі терміни будівництва – Модульні, готові споруди зводяться в термін від 1 дня до 1 місяця.
 • Мобільність та можливість спорудження на складній місцевості – Простий монтаж, особливості конструкції дозволяють легко її перевозити та монтувати на території зі складним рельєфом.
 • Відмінна якість матеріалів та теплозвукоізоляція.
 • Демократична ціна.

Втілити найсміливішу ідею радо візьмуться найкращі спеціалісти країни, дадуть вичерпні відповіді на всі запитання, допоможуть визначити кінцевий результат та інтер’єр. Покладайтесь виключно на перевірених виробників, обирайте хорошу репутацію та позитивні відгуки. Дачний будиночок купити можна у всіх містах країни, зокрема Києві, Дніпрі, Кропивницькому.

Що робити далі?

Ви можете зателефонувати нам за телефонами:

Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв'яжеться наш фахівець і протягом 2-х годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

Залишити відгук
Ваша оцінка:

Сподобалася робота?