Каркасне будівництво
Модульні будівлі

Безкоштовний розрахунок вартості протягом 2-х годин

Котеджне будівництво

«АРТМЕТАЛ УКРАЇНА» пропонує будівництво котеджів під ключ у Дніпрі, Запоріжжі, Харкові, Миколаєві, Полтаві, Херсоні, Кіровограді, Донецьку та інших містах України на вигідних умовах. Наші котеджі ― це не просто бюджетні швидкобудуюємі будинки. Це будинки, де гармонійно переплелися відмінна якість, низька ціна та доступність.

Технології будівництва котеджу

Канадська технологія будинку має кілька варіантів виконання – каркасне і модульне будівництво. Кожен з методів має свої особливості та переваги, і використовується залежно від площі, поверховості та загальної складності майбутньої конструкції.

Каркасна технологія дозволяє реалізовувати непрості проекти, наприклад, 2-поверховий заміський котедж зі складним плануванням. В її основі – полегшений фундамент, який надійно фіксується із міцним металевим каркасом. Стіни збираються з екологічних сендвіч-панелей, що володіють гарною теплоізоляцією та вологостійкістю. Переваги каркасної технології:

 • низька вартість;
 • оперативність зведення;
 • міцність та довговічність;
 • абсолютна безпека для людини та навколишнього середовища.

Також можна замовити будівництво котеджу модульного типу. Всі основні елементи конструкції збираються на виробництві компанії “Артметал” у спеціальних умовах під контролем кваліфікованих фахівців. Наші співробітники виготовляють металевий профіль для каркасу модулів, виробляють обшивку, утеплення стін, проводять комунікації, внутрішнє та зовнішнє оздоблення. На ділянку поставляються готові модулі, проводиться їх монтаж за короткий термін. Ця технологія також активно використовується в інших областях: для будівництва комерційних будівель, побутівок, офісів, літніх будиночків та ін.

Які послуги ми пропонуємо

Звертаючись до компанії “Артметал”, ви отримуєте повний комплекс послуг, від проектних робіт до здачі готового об’єкта в експлуатацію:

 • безкоштовна розробка проекту майбутньої споруди за допомогою сучасних 3D-технологій;
 • безоплатний виїзд на місце будівництва для оцінки земельної ділянки;
 • доставка по всій території України;
 • встановлення полегшеного фундаменту;
 • збирання модулів на виробництві (модульне будівництво);
 • зведення на вашій ділянці (каркасне будівництво);
 • оздоблення за допомогою сучасних будівельних матеріалів (зовні, всередині);
 • облаштування покрівлі;
 • технічна підтримка після завершення будівництва котеджу під ключ.

Що входить до кошторису на будівництво котеджу компанією Артметал

Кошторис на будівництво є одним з обов’язкових розрахунків при проектуванні котеджу за швидкісною технологією дозволяє підрахувати всі матеріальні витрати. Вона включає:

 1. підготовчі роботи на нульовому циклі;
 2. будову полегшеного фундаменту;
 3. виготовлення та складання каркасу;
 4. зведення стін та перекриттів;
 5. оздоблення фасадів;
 6. облаштування покрівлі;
 7. внутрішні оздоблювальні роботи;
 8. проведення інженерних комунікацій;
 9. кількість будівельних та видаткових матеріалів;
 10. додаткові роботи (наприклад видалення дерев, залучення спеціальної техніки).

Етапи будівництва котеджу під ключ

 1. Розробка проекту. Після отримання заявки на будівництво наші фахівці безкоштовно підготують для вас проект, в якому врахують усі ваші побажання. На даному етапі визначається площа, поверховість будівлі, планування, інженерні комунікації, будівельні оздоблювальні матеріали. Уточнити ціни на будівництво котеджів можна у наших консультантів.
 2. Укладення договору. Після досконального опрацювання та затвердження проекту розраховуються матеріальні витрати на будівництво та підписується договір між замовником та компанією.
 3. Виготовлення металоконструкцій. Артметал має власне виробництво з виготовлення металевих профілів для реалізації типових проектів будівель, що швидко зводяться в Дніпрі, Києві, Харкові. Ми не звертаємось до посередників, тому можемо запропонувати нижчу ціну, ніж аналогічні профільні організації.
 4. Зведення та монтаж. Канадська технологія будівництва відрізняється від капітального будинку, тому всього за 1-2 місяці ви можете стати власником котеджу. На даному етапі досвідчені фахівці компанії Артметал збирають модулі, встановлюють полегшений фундамент, зводять стіни, проводять комунікації та всі необхідні роботи.
 5. Введення проекту в експлуатацію. На даному етапі замовник приймає готовий об’єкт, підписує з компанією відповідну документацію, отримує гарантію на експлуатацію котеджу.

Вартість будівництва котеджу в Україні

Будівництво котеджів в Україні стає популярнішим, оскільки дозволяє заощадити до 50% вкладень на будівництво.
Компанія Артметал здійснює проектування та будівництво котеджів під ключ вже понад 10 років. Ми пропонуємо недорого побудувати будинок у Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі та інших містах України та гарантуємо консультативний супровід навіть після завершення будівельних робіт. Також ми можемо звести котедж за індивідуальними кресленнями.

Ціна від
450 $ / м²

Досвід компанії Артметал у будівництві котеджних будинків

Компанія Артметал виконує проектування, професійне будівництво будинків та інших збірних конструкцій з 2006 року. У нашій команді працює понад 60 фахівців, які мають високий рівень кваліфікації, які готові вирішувати будь-які будівельні завдання відповідно до діючих ГОСТів. За роки роботи нами реалізовано понад 300 проектів різного призначення загальною площею 11 000 кв. м.

Нами розроблені власні технології каркасного та модульного будівництва, що дозволяють зводити котеджні будинки будь-якого рівня складності у повній відповідності до тенденцій сучасної моди та гарантії якості на послуги. Компанія має всі необхідні сертифікати та ліцензії на надання будівельних послуг.

При виконанні будівельних робіт ми використовуємо лише екологічно чисті інноваційні матеріали, які адаптовані до клімату України та відрізняються високою міцністю, довговічністю та здатністю зберігати тепло. Наші співробітники враховують індивідуальні побажання замовника та реалізують їхні вимоги на практиці. Завдяки наявності власного автопарку ми не користуємося послугами посередників при перевезенні конструкцій. Це дозволяє запропонувати замовникам нижчу ціну реалізації проекту. Якщо вам необхідно якісно та швидко побудувати котедж у Дніпрі чи іншому регіоні України, компанія Артметалл готова стати вашим надійним партнером.

Часті питання з будівництва котеджів

🔑Що мається на увазі під словом “під ключ”?

Ми надаємо повністю готові приміщення під ключ, яке включає:

 • зовнішні/внутрішні оздоблювальні роботи;
 • утеплені стіни, підлога, стеля;
 • віконні/дверні конструкції;
 • розведення електрики;
 • освітлення.

📅Терміни реалізації каркасного будинку?

Залежно від розмірів та комплектації будівлі терміни можуть змінюватись. Актуальну інформацію ви можете дізнатись у наших менеджерів.

📐Який фундамент потрібен для цих споруд?

Оскільки цей каркас споруди вважається полегшеним, йому не потрібен капітальний фундамент. Достатньо буде дорожніх, бетонних блоків, гвинтових паль. Більш детальну інформацію наші менеджери можуть надати, виходячи з розмірів та призначення потрібної вам будівлі.

🛁Є можливість укомплектувати сантехнікою, кондиціонером тощо?

Ми можемо укомплектувати наші будинки різними комунікаціями (сантехнікою, електроконвекторами, кондиціонерами, меблями), виходячи з побажань клієнта.

Переваги швидкого будівництва котеджів

 1. Демократична ціна в діапазоні від “економ” до “еліт” класу котеджів. Замовляючи у Дніпрі будівництво котеджів, ціни обов’язково порадують.
 2. На вибір проекти будівництва котеджів різної площі, поверховості, естетики. Готове каркасне будівництво котеджів у Дніпрі.
 3. Можливий індивідуальний підхід до Вашого проекту. Це ідеальне проектування: ціни, безперечно, будуть вище, але результат – унікальний котедж, комфортний для вас та членів вашої родини.
 4. Великий ступінь тепло- та звукоізоляції. Говоримо «ні» упередженням обивателів: щитові котеджі Дніпра безперечно перевершують цегляні за цими параметрами. Котеджні будинки за каркасною технологією передбачають утеплення стін та підлоги будинку за допомогою найсучасніших матеріалів. Результат ― наші будинки найтепліші!
 5. Довговічність. Цей параметр зазвичай вважається дуже важливим. Йдеться про будівництво дачного котеджу за межею міста або солідного будинку в Дніпрі для постійного проживання. Швидко і надовго – це про наші будинки. 50 гарантійних років ― це не термін для котеджів від «АРТМЕТАЛ УКРАЇНА».
 6. Оперативне будівництво. Котедж за каркасною технологією – так народжується бажаний багатьма новобуд. Він не змусить довго чекати на новосілля. Чи є причини? Дуже прості: швидка доставка комплектуючих, нескладний монтаж, спрощений фундамент, готові елементи «коробки». А також досвід та професійні руки наших фахівців, які виробляють будівництво будинків та котеджів. Ціни та короткі терміни для Вас!

Будівництво котеджів нашою компанією – це низька ціна, якісні послуги та повага до кожного нашого замовника.

Щоб купити котедж під ключ, підберіть у нашому каталозі підходящий для себе варіант і зателефонуйте менеджеру за телефонами, вказаними на сайті або скористайтесь формою зворотного зв’язку в режимі онлайн, вказавши свої контактні дані. Наш консультант зв’яжеться з вами для обговорення деталей найближчим часом і дасть відповіді на питання про вартість, терміни будівництва. За вашим бажанням, у проект можуть бути внесені необхідні зміни. Співпрацюючи з нами, ви станете власником власного житла у Дніпрі, Києві, Харкові за найкоротшими термінами.

Будівництво котеджів доступне в різних куточках України:

Що робити далі?

Ви можете зателефонувати нам за телефонами:

Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв'яжеться наш фахівець і протягом 2-х годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

Залишити відгук
Ваша оцінка:

Сподобалася робота?