Каркасне будівництво
Модульні будівлі

Безкоштовний розрахунок вартості протягом 2-х годин

Побутівки

Будівництво побутівок у Дніпрі ― явище відносно нове, але стрімко розвивається. Наша компанія пропонує недорого якісне виготовлення за готовими проєктами та кресленнями замовника під ключ. Продаж побутівок йде досить активно, адже наша якість і ціна тільки порадує.

Купити будівельну побутівку можна зателефонувавши за наступними номерами:
(056) 767-46-48, (050) 400-46-48


З радянських часів ми пам’ятаємо безглузді вагончики-побутівки. Зараз зовсім інший підхід до цих невеликих модульних споруд. Вони мають ряд переваг як перед будівельними вагончиками з минулого, так і перед сучасними стаціонарними приміщеннями.

Приклади готових побутівок наших клієнтів

Сучасні побутівки: Київ, Дніпро, Харків

Наше місто потребує в комфортних будинках для дачі та бізнесу. Компанія готова задовольнити потребу клієнтів різних сфер діяльності у вагончиках-побутівках, ціна на які сподобається всім і кожному. Запропонована продукція компактна, мобільна та, разом з тим, функціональна та комфортна. Від капітальних наші будівлі вигідно відрізняються простотою та швидкістю монтажу. А низька ціна ― поза конкуренцією!

Ціна від
450 $ / м²

Які бувають мобільні побутівки

Залежно від цілей використання побутівки діляться на дачні та будівельні вагончики. Дачні призначені для проживання у них з комфортом. Вони так само можуть мати кухню, санвузол та спальню. Стіни, підлога та стеля добре утеплені. Таки споруди можуть стати житлом для відпочивальників або туристів. Це своєрідні дачні мінібудиночки.

Металеві будівельні вагончики можуть використовуватися робочими для відпочинку та переодягання. Вони проєктуються для виконання функцій їдальні чи спальні. Також вони можуть бути охоронним постом, складським або торговим приміщенням. Кожна модульна будівля виконує свою функцію.

Переваги модульних вагончиків від Артметал

 • Багатофункціональність. Побутівки бувають будівельні та дачні. Вони можуть виконувати функції спальні, кухні або санвузла. Модульні будівельні вагончики часто використовуються як склад, медичний пункт, робочий кабінет виконроба, охоронця, житло для робітників. Також будівельні битовки як і дачні, можна легко перенести на інше місце.
 • Комфорт. Виробництво побутівок схоже з виготовленням модулів для будинків, тому мають гарну теплоізоляцію. Вони підходять для експлуатації навіть у сувору погоду. За бажанням клієнта можуть бути додані будь-які комунікації.
 • Надійність. Міцний каркас з металевого профілю та сучасні матеріали для зовнішньої та внутрішньої обробки вагончиків забезпечують безпечне проведення часу у побутових приміщеннях навіть після декількох перенесень конструкції.
 • Доступність. Завдяки особливій технології складання і монтажу модулів на ділянці їх підсумкова вартість значно нижче, ніж капітальних будівель. Економія полягає у відсутності довгих будівельних робіт і необхідності оформляти цілий список дозвільних документів.
 • Швидкість збірки. Нескладні у технічному й архітектурному плані побутівки можуть бути введені в експлуатацію через тиждень після затвердження проєкту. Швидкий монтаж та якісна заводська збірка дозволяють відразу ж використовувати будову за призначенням.
 • 7 важливих характеристик побутівки

  Купівля ― справа відповідальна. Але з часом кожен наш клієнт розуміє: каркасні побутівки виводять бізнес на новий рівень і роблять життя комфортнішим. Заміський відпочинок людей стає більш приємним, а бізнес ― прибутковим.

  Що ж дозволило не розчаруватися у придбанні?

  Простота й оперативність монтажу – встановлення за 1 день.

  Відмінна якість будівельних й оздоблювальних матеріалів – cучасні матеріали дозволяють будувати у Дніпрі довговічні та безпечні будівлі.

  Компактність і мобільність. Коли на ділянці мало місця, наші побутівки ― оптимальний варіант. Проєктування та виготовлення нашими фахівцями передбачає розрахунки за розмірами клієнта.

  Функціональність – будь-яка наша продукція має все необхідне для комфортного відпочинку або роботи. Готові будівлі тепло- та звукоізольовані.

  Низька вартість дозволяє купити вагон-побутівку широкому колу споживачів, які мають потребу у підсобному чи навіть тимчасовому житловому приміщенні. Модульні будівлі доступні за ціною кожному жителю Дніпра, Києва, Запоріжжя, Харкова, Миколаєва, Полтави, Херсона, Кропивницького, Донецька.

  Відповіді на типові запитання

  Які потрібні документи для зведення побутівки

  Побутівки потрапляють під категорію МАФ (малі архітектурні форми) і не вимагають всіх необхідних дозволів, як об’єкти капітального будівництва. Головні критерії — це розмір приміщення до 30м2 та установка на некапітальний фундамент.

  Наскільки у них тепло взимку?

  Одне з основних переваг каркасного будівництва — це конструктив, при якому утеплювач займає всю товщину стіни. Для утеплення битовки ми використовуємо 100 мм або 150 мм базальтової вати. Що більше, ніж достатньо для комфортної цілорічної експлуатації приміщення у нашому кліматі.

  На що встановлюються такі приміщення?

  Ми використовуємо полегшену конструкцію, яка не вимагає капітального фундаменту.
  Залежно від габаритів приміщення й особливостей майданчика для установки як фундамент можна використовувати:

  • металеві пластини
  • бордюрні блоки
  • ФБС блоки
  • гвинтові палі та геошурупи

  Чи є готові побутівки в наявності?

  Ми підходимо індивідуально до кожного нашого клієнта та робимо приміщення під замовлення. Щоб вони ідеально відповідали потребам і побажанням клієнта.
  Також враховуйте, що термін виготовлення битовки може варіюватися у залежності від розміру й особливостей проєкту, а також завантаженості виробництва на момент замовлення. У середньому виготовлення торгового павільйону чи кіоску до повної готовності займає до 2-х місяців.

  Як замовити мобільну побутівку

  1. Визначення призначення, площі та кількості поверхів. Після зв’язку з менеджером компанії Артметал вам запропонують зробити базові розрахунки для попередньої оцінки матеріальних витрат. Враховується складність планування, проведення комунікацій і витратні матеріали.
  2. Укладання договору. На даному етапі затверджується проєкт, проводиться точний розрахунок вартості та підписується договір про співпрацю.
  3. Оперативна збірка модуля на виробництві. Фахівці проводять всі необхідні роботи від складання каркаса до обробки й установки устаткування.
  4. Монтаж. Високі стандарти виготовлення мобільних побутівок дозволяють нашим фахівцям за один день провести монтаж модулів на вашій ділянці. Після цього побутівка готова до використання.
  5. Здача проєкту в експлуатацію. На даному етапі підписуються необхідні документи й клієнт отримує гарантію на виконані роботи.

  Порядок виготовлення побутівки під ключ від Артметал

  Компанія Артметал зводить модульні дачні побутівки у Дніпрі та інших містах України в найкоротші терміни, використовуючи сучасні технології, які забезпечують якість і необхідний рівень комфорту. Всі роботи здійснюються у кілька етапів:

  • Виготовлення металевого чи дерев’яного каркаса майбутньої конструкції. Проєкт складається з запасом міцності, щоб готова споруда могла при необхідності витримати підвищені навантаження.
  • Зовнішнє оздоблення. Для цього використовується сайдинг, вагонка, профільні листи, вологостійкий ДСП, SIP-панелі або дерев’яний брус.
  • Оздоблення внутрішніх поверхонь за допомогою МДФ, ДСП, ДВП, пластикових панелей та інших матеріалів.
  • Утеплення конструкції мінеральною ватою, пінопластом, базальтовими плитами та іншими матеріалами на вибір замовника.
  • Організація внутрішнього простору. Побутівки поділяють перегородками, встановлюють вікна та двері, монтують системи життєзабезпечення: електропроводку, розетки та вимикачі, системи вентиляції, водопостачання та відведення каналізаційних стоків.
  • Транспортування й установка готової модульної конструкції на місці.

  У компанії Артметал можна купити побутівку будь-якої складності для дачі або купити будівельну побутівку за ціною виробника.

  «АРТМЕТАЛ УКРАЇНА» для замовників Дніпра, Києва та України:

  • Оперативність при проєктуванні, розрахунку та формуванні пропозиції замовнику металевих побутівок.
  • Монтаж побутівки на наступну добу після підписання договору.
  • Використання матеріалів, що мають усі необхідні сертифікати.
  • Індивідуальний підхід – ціна може бути спеціальною для постійних клієнтів.
  • Спецпропозиція: виїзд на об’єкт + розрахунок + проєкт + пропозицію (включаючи 3D-модель).
  • Доставка по всій Україні.

  Якщо ви вибрали у нашому каталозі будівельний вагончик, відповідний вашим вимогам, зателефонуйте нашому менеджеру за телефонами, які є на сайті, або скористайтеся формою зворотного зв’язку, вказавши свої контактні дані. Представник Артметал швидко зв’яжеться з вами, щоб обговорити можливість купити вагон-побутівку, надасть інформацію про вартість і що в неї включено, а також терміни виконання робіт.

  Ціна побутівки залежить від вибору моделі, площі, виду даху, кількості перегородок, вікон і дверей, матеріалів, з яких виготовлена ​​конструкція, варіантів внутрішньої обробки та виду утеплення. Оплатити роботи можна готівкою в офісі компанії або безготівковим переказом за банківськими реквізитами.

  Що робити далі?

  Ви можете зателефонувати нам за телефонами:

  Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв'яжеться наш фахівець і протягом 2-х годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

  Залишити відгук
  Ваша оцінка:

  Сподобалася робота?