Каркасне будівництво
Модульні будівлі

Безкоштовний розрахунок вартості протягом 2-х годин

Каркасні будинки

Каркасні будинки – пріоритетний напрямок діяльності компанії «АРТМЕТАЛ УКРАЇНА». Фахівці компанії як ніхто розуміють перспективи будівництва каркасного будинку, ціна на які є головною перевагою даної технології. Примітно, що сучасні каркасні будинки не обходять увагою тих, хто може собі дозволити і цегляне будівництво: розкішний особняк дешевший за звичні аналоги в кілька разів ― чому ні?

Каркасний будинок – сучасна технологія швидкого будівництва житлових будинків, ціни на такі дачні будинки можуть вас приємно здивувати.

Типові проєкти каркасного будинку
Основные характеристики
Габарити:12.09 х 6.05 x 4.4 м
Висота стелі:2.5 - 4 м
Поверховість будівлі:1
Загальна площа:74.4 м2
Основные характеристики
Габарити:16.87 х 12.1 x 3.1 м
Висота стелі:2.8
Кількість модулів:11
Поверховість:1
Загальна площа:213.6 м2
Основные характеристики
Габарити:14.51 х 4.82 x 3.1 м
Висота стелі:2.8 м
Кількість модулів:5
Поверховість:1
Загальна площа:69.93 м2

Ціна каркасного будинку

Звертаючись до компанії “Артметал”, ви безкоштовно отримуєте розрахунок вартості та розробку проекту за допомогою 3D технологій, а також виїзд фахівців на місце майбутнього будівництва каркасного будинку для оцінки ділянки та прилеглої території. Ціна каркасних будинків за канадською технологією включає:

 • підготовчі роботи на нульовому циклі;
 • установку полегшеного фундаменту (стрічковий, пальовий та ін.)
 • виготовлення та складання каркаса конструкції;
 • зведення стін, міжповерхових перекриттів;
 • фасадні роботи (оздоблення зовнішньої частини щитових панелей);
 • будову покрівлі;
 • монтування інженерних комунікацій;
 • внутрішні роботи (оздоблення);
 • будівельні матеріали;
 • додаткові роботи, наприклад, спил дерев на ділянці.


Етапи покупки каркасного будинку

 1. Проектування. Після отримання заявки на будівництво, фахівці компанії Артметал приступають до створення проекту майбутнього будинку (технологія визнана однією з найкращих у країнах Європи та США). У ньому враховуються всі побажання клієнта, а також: площа та поверховість, комунікації, оздоблювальні та інші матеріали. За допомогою сучасних 3D технологій ви зможете побачити, як виглядатиме будинок вашої мрії.
 2. Укладення договору. Після детального опрацювання та затвердження проекту розраховується розмір матеріальних витрат на будівництво та підписується договір про співпрацю. Після цього ми негайно приступаємо до реалізації проекту.
 3. Виробництво металоконструкцій. Компанія Артметал має власне виробництво металевих профілів, необхідних для складання каркаса. Вони виготовляються із високоякісної сталі високої точності згідно з вимогами ГОСТ. Тому ми пропонуємо купити каркасні будинки під ключ за канадською технологією SIP без націнок за найнижчими цінами в Україні.
 4. Зведення та монтаж. Після завершення монтування спрощеного фундаменту на нього встановлюється міцний металевий каркас. Потім фахівці поетапно зводять будинок із СІП панелей. Від моменту створення проекту до завершення будівництва зазвичай минає 1-2 місяці (одноповерхові монолітні каркасні будинки зводяться за більш короткий термін).
 5. Складання проекту в експлуатацію. Останнім етапом співпраці з компанією є здавання об’єкта та підписання відповідної документації. Після цього клієнт отримує гарантії на експлуатацію будинку.

Каркасний будинок – технологія успіху

Серед проектів будинків нашого каталогу вагома частка пропозицій для Дніпра, Запоріжжя, Харкова, Миколаєва, Полтави, Херсона, Кіровограда – це будівлі за канадською технологією. Головна відмінність каркасних будинків від інших технологій швидкого будівництва – це особливі теплоізоляційні панелі SIP (сендвіч-панелі) і міцний металевий каркас.

В результаті будівництво каркасного дачного будинку або комерційної будівлі за допомогою цих панелей дає каркасному будинку всі переваги перед капітальними будинками та іншими технологіями.

Ціна від
550 $ / м²

Чому варто замовити будинок за канадською технологією?

Стати власником адміністративного, житлового чи садового будинку, безперечно, варто. Наша компанія, використовуючи найякісніші матеріали, будує унікальні за своїми характеристиками каркасні будинки.

 • Низька собівартість. Якщо ви наглядаєте собі в Дніпрі канадський будинок, ціни змусять вас здивуватися. Найновіші технології виробництва та встановлення елементів будинку, легкість монтажу, полегшений фундамент значно здешевлюють можливість купити каркасні будинки ціна під ключ.
 • Оперативність будівництва. Одноповерховий об’єкт буде побудований в найстисліші терміни. Немає потреби у глибокому капітальному фундаменті. Через відсутність усадки будівництво канадських будинків відбувається в один етап.
 • Екологічність. Мінеральні будівельні сендвіч-панелі – це безпека для здоров’я людини.
 • Дерев’яно каркасні будинки – це енергоефективність, економічність експлуатації. Для них важливо те, що їхнє опалення потребує в 3-4 рази менше витрат енергії, ніж необхідно для будинку з цегли.
 • Міцність та довговічність конструкції. Металокаркас та особливий склад вологостійких сендвіч-панелей гарантують життя будинку завдовжки понад 50 років.
 • Теплоізоляційні властивості. Канадський будинок ― це завжди прохолода влітку та тепло взимку. І все це завдяки сендвіч-панелям, властивості яких порівнюють зі стіною з цегли 1,5м товщини.
 • Естетичність.

Виготовлення та продаж канадських каркасних будинків у Дніпрі спеціалістами «АРТМЕТАЛ УКРАЇНА» ― це різноманітність оригінальних готових проектів від невеликого садового каркасного будинку до повноцінної 1-2-поверхової будівлі. Готові сучасні каркасні будинки мають приховану комунікаційну мережу, прокладену всередині стін та стелі.

Купити готовий каркасний будинок – значить дізнатися всі вигоди будівництва каркасних будинків:

 • ціна каркасного будинку спеціальна для постійних клієнтів;
 • сертифіковані матеріали;
 • безкоштовний проект будинку;
 • доставка по всій Україні: Дніпро, Київ, Запоріжжя, Харків, Миколаїв, Полтава, Херсон, Кіровоград та ін.

Ціна каркасного будинку в Україні

Ціна на будівництво будинків за канадською технологією від Артметал становить від 450 $/м². Сумарну вартість проекту можна визначити лише після проведення індивідуальних розрахунків.
Чинниками, від яких безпосередньо залежить підсумкова вартість, є:

 • складність планування та архітектури в цілому;
 • площа будівельного об’єкта;
 • кількість та якість комплектуючих, оздоблення;
 • клас фурнітури;
 • тип покрівлі.

Специфіка будівництва за канадською технологією дає можливість не тільки звести надійний та недорогий будинок, але й забезпечити безпеку для всіх членів сім’ї. Сендвіч-панелі виготовляються з екологічних мінеральних матеріалів та виявляють високі теплоізоляційні характеристики. При цьому каркасні будинки ціна якого буде найнижчою в Україні, без будь-якої націнки.

Термін служби

Каркасні будинки не поступаються капітальним за якістю, надійністю, звукоізоляцією, комфортом, довговічністю та терміном служби в цілому. Завдяки особливостям металевого профілю в основі каркасу та вологостійких сендвіч-панелей будинок за канадською технологією служить від 50 років і більше.

Залежно від кліматичних умов та експлуатації цей період може бути значно продовжено. За такий тривалий час за належного догляду за будинком капітальний ремонт може і не знадобиться.

Часті питання щодо каркасних будинків

Наскільки тепло у каркасному будинку?

Згідно з каркасною технологією у Вас на всю товщину стіни йде утеплювач.
Такі приміщення в рази тепліші за капітальні приміщення. Це буде економити Вам щомісяця на необхідності обігріти/охолодити ваш будинок.

Як вирішується питання з опаленням?

Для опалення будинку за каркасною технологією підходить будь-який із існуючих варіантів. А саме:

 • котел (газовий, електричний або твердопаливний);
 • тепловий насос;
 • інфрачервона тепла підлога;
 • електричні конвектори та інші.

На який фундамент встановлюються каркасні будинки?

Все залежить від габаритів приміщення та особливостей Вашої ділянки. Можна використовувати будь-який із відомих фундаментів на сьогодні:

 • бетонний плитний фундамент;
 • бетонний стрічковий фундамент;
 • шведська плита;
 • гвинтові сваї;
 • геошурупи;
 • ФБС блоки та інше.

У будь-якому випадку, ми використовуємо полегшену конструкцію і фундамент не буде в рази дешевше, ніж при капітальному будівництві.

Якщо у мене ділянка з великим ухилом, чи підійдуть мені каркасні будинки?

Будинки за каркасною технологією, на відміну від капітальних споруд, можна встановити на гвинтові сваї. Вони, у свою чергу, можуть виходити із землі на висоту до 3-х метрів, нівелюючи перепади на Вашій ділянці. Це буде в рази дешевше, ніж вийти за допомогою бетонного фундаменту.

Чому варто замовити каркасний будинок у нашій компанії

Сучасні каркасні будинки в Україні під ключ стають все більш популярними за рахунок доступної вартості в порівнянні, наприклад, з цегляними котеджами та дачами. Нашими головними перевагами є:

 • безоплатний виїзд на місце майбутнього будівництва;
 • безкоштовне створення проекту вашого будинку та розрахунок вартості;
 • доступна ціна на каркасне житлове будівництво;
 • доставка по всій території України.

Ми гарантуємо високий професіоналізм на всіх етапах будівництва каркасних будинків за канадською технологією.

Часті запитання

☑️ Яка вартість модульного каркасного будинку порівняно з традиційним цегляним будинком?

Вартість модульного каркасного будинку може варіюватися залежно від багатьох чинників, включно з розміром, матеріалами оздоблення та комплектацією. Однак, загалом, модульне будівництво зазвичай обходиться дешевше, ніж традиційне цегляне будівництво. Це пов’язано з більш ефективним використанням матеріалів, скороченням термінів будівництва та економією на трудовитратах.

☑️ Чи можна будувати модульні каркасні будинки на ділянках з обмеженим доступом?

Так, модульні каркасні будинки можуть бути побудовані на ділянках з обмеженим доступом. Однією з переваг модульного будівництва є можливість транспортування готових модулів на ділянку і їх складання на місці. Модулі можуть бути виготовлені в розмірах і формах, зручних для транспортування, що дає змогу доставити їх на ділянку через вузькі дороги або обмежені проїзди.

☑️ Які терміни будівництва модульного каркасного будинку?

Терміни будівництва модульного каркасного будинку зазвичай скорочені порівняно з традиційними методами будівництва. Готові модулі виробляються паралельно з підготовчими роботами на ділянці, що дає змогу значно скоротити час будівництва. Зазвичай процес виробництва модулів займає кілька тижнів або місяців, залежно від розміру і складності проєкту.

☑️ Яка міцність модульних каркасних будинків?

Модульні каркасні будинки мають високу міцність завдяки каркасній конструкції зі сталевих елементів. Каркас забезпечує жорсткість і стабільність всієї конструкції, роблячи будинок стійким до вітру, сейсмічних впливів та інших несприятливих факторів.

Що робити далі?

Ви можете зателефонувати нам за телефонами:

Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв'яжеться наш фахівець і протягом 2-х годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

Залишити відгук
Ваша оцінка:

Сподобалася робота?