Каркасне будівництво
Модульні будівлі

Безкоштовний розрахунок вартості протягом 2-х годин

Модульні гуртожитки

Забезпечення персоналу місцем для проживання та відпочинку більше не потребує великих вкладень капіталу. Достатньо вибрати швидкомонтовані модульні гуртожитки. Це мобільні конструкції, які приваблюють надійністю та лояльною вартістю.

Сучасні модульні гуртожитки під ключ – оптимальне рішення для постійного та тимчасового розміщення співробітників, туристів, студентів, практикантів чи переселенців. Такі об’єкти встановлюють у промислових зонах, за містом та на базах відпочинку. Замовити їх виготовлення та монтаж варто у «АРТМЕТАЛ».

Швидкомонтовані модульні гуртожитки – особливості будівництва

Такі споруди складаються із сендвіч-панелей, які об’єднані каркасом із металоконструкцій. Всі шви та стики герметичні, тому модульний гуртожиток для робітників відноситься до енергоефективних споруд. Взимку у приміщеннях накопичується тепло, а влітку – прохолода. Це дозволяє скорочувати витрати на обігрів та кондиціювання кімнат.
Комплексне будівництво швидкомонтованих гуртожитків складається з таких етапів:

 1. Уточнення деталей. Під час підготовки та попередніх прорахунків враховують генеральний план ділянки під забудову, необхідну конфігурацію гуртожитку та передбачувану кількість постояльців. Також важливими є побажання клієнта.
 2. Проектування. Фахівці складають детальний план будівлі. У проекті зазначаються всі технічні нюанси, включаючи поверховість будівлі, планування, схему розміщення комунікацій.
 3. Укладення договору. У документі фіксується бюджет та технічні характеристики, яким відповідатиме модульна будівля гуртожитку.
 4. Виробництво модулів. Виготовлення всіх елементів провадиться на власному заводі компанії.
 5. Доставка. Для перевезення ми використовуємо штатний спецтранспорт, що дозволяє скоротити витрати клієнта.
 6. Монтаж. Складання конструкції займає від 1 до 7 діб. Потім майстри підключають комунікації, і об’єкт готовий до заселення.

Терміни будівництва з моменту надходження замовлення до здачі гуртожитку в експлуатацію складають не більше 1-2 місяців. Все залежить від площі, поверховості та особливостей планування будівлі.

Переваги модульних гуртожитків

Такі споруди відрізняються оптимальним співвідношенням ціни та якості. Також швидкомонтовані гуртожитки для робітників зацікавлять такими перевагами:

 • мобільність – будівлю легко демонтувати, перевезти та встановити на новому майданчику;
 • просте оформлення документів – такі гуртожитки не вважаються нерухомістю та не вимагають отримання додаткових дозволів;
 • довговічність із гарантією – термін служби модульних будівель становить не менше 50 років;
 • надійність – при виготовленні блоків використовуються безпечні та негорючі матеріали;
 • лояльна вартість – на модульні гуртожитки ціна залишається доступною та становить від 450 у. е. за 1 м2;
 • енергоефективність – герметичні з’єднання дозволяють скоротити тепловтрати;
 • універсальність – гуртожитки адаптовані до українських кліматичних умов, тому в них можна проживати взимку та влітку;
 • оперативне зведення – з надходження замовлення до здавання готової споруди в експлуатацію пройде не більше 1-2 місяців;
 • повна готовність до заселення – об’єкти можна використовувати одразу після завершення монтажу.

Сучасні модульні будівлі гуртожитку дозволяють швидко та з комфортом вирішити проблему з розміщенням персоналу, переселенців чи туристів. Такі конструкції не вимагають отримання дозволів від БТІ та інших державних інстанцій, а також можуть переїжджати разом із власником.

Реалізовані проекти модульних гуртожитків

Ми успішно звели понад 16 профільних об’єктів під ключ із різними конфігураціями. Це одно- та двоповерхові будівлі з площею від 40 до 270 м2. Такі споруди використовуються як адміністративно-побутові будівлі та туристичні бази.

Реалізовані модульні гуртожитки для робітників – це перевірені рішення з грамотно спланованою та функціональною архітектурою, а також з раціональним прокладанням комунікацій. До них легко додати допоміжні кімнати та приміщення спеціального призначення.

Ціна на модульні гуртожитки під ключ від «АРТМЕТАЛ УКРАЇНА»

Звертаючись до нас, ви можете вибрати стандартні схеми або замовити індивідуальне проектування. При цьому вартість залежатиме від таких факторів:

 • площа та планування;
 • поверховість;
 • кількість віконних та дверних отворів;
 • віддаленість будмайданчика від заводу;
 • тип оздоблювальних матеріалів.

Компанія «АРТМЕТАЛ» з 2006 року успішно зводить блоково-модульні гуртожитки. Україна тепер відкрита для оперативного та надійного будівництва без зайвих витрат.

Залишилися питання? Телефонуйте або заповнюйте форму зворотного зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з вами в найкоротші терміни і безкоштовно виконають попередній розрахунок вартості гуртожитку, що швидко зводиться. Вибирайте надійність та якість разом з нами.

Відповіді на поширені запитання

☑️Які терміни виготовлення гуртожитку?

На терміни виготовлення впливають наступні фактори: площа будівлі; поверховість, матеріали оздоблення. Виготовлення будівлі, наприклад 500м2, з базових модулів займає 2-4 тижні.

☑️Які терміни встановлення гуртожитку на майданчику?

Якщо брати для розрахунку будівлю площею 500м2, терміни встановлення, орієнтовно 2-4 тижні.

☑️Який потрібен фундамент?

Для встановлення модульного гуртожитку підійде будь який з традиційних фундаментів. Наші фахівці адаптують його під встановлення модульних будівель.

Що робити далі?

Ви можете зателефонувати нам за телефонами:

Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв'яжеться наш фахівець і протягом 2-х годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

Залишити відгук
Ваша оцінка:

Сподобалася робота?