Каркасне будівництво
Модульні будівлі

Безкоштовний розрахунок вартості протягом 2-х годин

Алюмінієві двері

Затишок та комфортна атмосфера в будинку багато в чому залежать, зокрема, від вибору дверей. Великий попит у покупців мають алюмінієві двері, оскільки вони знайшли широке застосування і актуальні в будь-якому інтер’єрі. Завдяки міцній і стійкій конструкції, вони можуть встановлюватися у вхідній групі або всередині приміщення. Двері з алюмінієвого профілю підійдуть не тільки для житлових будинків, квартир, але також можуть встановлюються в магазинах, офісах, заводах та фабриках.

Купити алюмінієві двері можна за індивідуальними замірами, підібрати на свій смак фурнітуру, колір та інші особливості. Незважаючи на металеву конструкцію, виглядають вони легко і не потребують особливого догляду. Стійкість до інтенсивних навантажень та елегантний дизайн відносяться до переваг цього товару.

Характеристика алюмінієвих дверей

Алюміній є екологічним матеріалом, який не впливає на організм людини. Це дозволяє встановлювати не лише вхідні, а й міжкімнатні алюмінієві двері зі склом або без нього. Дверні конструкції такого типу відрізняються міцністю, стійкі до перепадів температури та можуть виконуватись у різному розмірі. Будь-які дизайнерські рішення можуть бути втілені в інтер’єр за рахунок великого вибору палітри кольорів. Двері алюмінієві, мають істотну перевагу перед аналогічними конструкціями з інших матеріалів, а саме тривалий термін експлуатації.

Крім алюмінію, до сплаву додають інші складові, що надають виробу міцності і стійкості до механічних пошкоджень:

 • кремній;
 • магній.

Двері з алюмінієвою кромкою підійдуть під різні дизайнерські рішення в інтер’єрі. Їх можна залишати у початковому вигляді або пофарбувати у будь-який колір. За бажанням можна виконати декор під натуральні матеріали, додати у конструкцію скло.

Класифікують двері в алюмінієвому профілі за типом відкриття:

 • розстібні конструкції, що включають одне або два полотна;
 • розсувні з можливістю встановлення автоматичного відкривання;
 • маятникові, що відкриваються в будь яку сторону;
 • револьверні з контролем потоку людей, що входять і виходять.

На вибір покупця представлені алюмінієві двері холодні та теплі. Перші підійдуть для приміщень, де відсутня система опалення. Також холодний тип актуальний для міжкімнатних конструкцій і як перегородки в офісі. У житловому приміщенні надається перевага теплому профілю.

Теплі алюмінієві двері

Алюмінієві вхідні двері купити рекомендується для вхідної групи. Такі полотна відрізняються високими ізоляційними якостями та створюють бар’єр, не дозволяючи холодному повітрю потрапляти всередину приміщення. Моделі мають подвійний контур ущільнення. На вибір клієнта у стулках можуть встановлюватись:

 • сендвіч панелі;
 • полікарбонат;
 • склопакети дво- або трикамерні.

Монтаж порога доповнить теплі алюмінієві двері, забезпечивши покращену теплоізоляцію та виключивши промерзання дверної конструкції. Перевагою теплого профілю є відсутність інею та конденсату навіть у морози.

Алюмінієві двері холодні

Холодні алюмінієві двері відрізняються від теплого типу відсутністю термічної вставки, тому не здатні утримувати тепло. Встановлення профілю можливе всередині приміщення, оскільки має лише подвійне ущільнення за контуром. 

Холодне полотно має особливості:

 • можливість встановлення склопакета з різною кількістю камер, у тому числі з одного безкамерного скла;
 • невеликі габарити та вага стулки.
 • холодна профільна система обов’язково доповнюється ущільнювачами. Серед переваг виробу – невибагливість у догляді та доступна вартість.

Застосування алюмінієвих дверей

Двері в алюмінієвому профілі використовуються по-різному. При пластиковому наповненні чи склінні підійде для кімнати чи офісного приміщення. Дверна конструкція з деревним наповненням встановлюється на вхід до житлового будинку, квартири. Виріб відрізняється і за типом відкривання на розстібні, розсувні та складні, кожні з яких мають ряд особливостей.

Алюмінієві міжкімнатні двері

Модель широко поширена останнім часом за рахунок лаконічного та стильного дизайну, що підходить під інтер’єри в сучасному стилі. Дверні блоки, що встановлюються між кімнатами, легкі, не вимагають особливого догляду та довговічні. Немає необхідності їх періодично фарбувати та додатково обслуговувати. Алюмінієві міжкімнатні двері можна без побоювань мити, не переживаючи, що вони деформуються. Перевага полотна – відмінні водовідштовхувальні якості, завдяки яким можна встановлювати конструкцію в басейнах та інших приміщеннях з підвищеною вологістю.

Зовнішні алюмінієві двері

Основна функція дверної конструкції даного типу – захист будівлі від небажаного проникнення, впливу кліматичних змін та забезпечення збереження майна. Зовнішні алюмінієві двері характеризують:

 • підвищена міцність;
 • гарна теплоізоляція;
 • відповідність нормам пожежної безпеки;
 • висока пропускна спроможність та габарити.

Зовнішні вироби виконуються теплого та холодного типу, що робить їх універсальними. Використовувати їх можна кілька десятків років завдяки міцному каркасу, який з часом не деформується.

Алюмінієві балконні двері

Конструкція захищає від холоду, попадання пилу та сміття до житлового приміщення. Якісні алюмінієві балконні двері збільшують шумоізоляцію та забезпечують тепло в будинку. Переваги моделі:

 • стійкість до холодів;
 • можливість вибору кольору та створення будь-якої конфігурації з урахуванням фінансів та індивідуальних потреб;
 • високий ступінь стійкості до корозії та старіння;
 • доступна вартість; 
 • легка конструкція;
 • мінімальний догляд та простота в обігу;
 • поєднання з будь-яким інтер’єром та оздоблювальними деталями.

При відкриванні дверна конструкція не займає багато простору, легка та безшумна. Наявність спеціальних замків забезпечує безпеку від небажаного проникнення. За бажанням виконується з теплих або холодних профільних систем.

Розсувні алюмінієві двері

Де немає можливості встановити дверну конструкцію, ідеальним рішенням стануть теплі розсувні алюмінієві двері. Модель широко поширена у приміщеннях, де обмежений простір отвору. Цей профіль не завжди можна монтувати, наприклад, у вузькому коридорі його установка неможлива. Виріб працює при зрушенні стулки, переміщуючи її по напрямних підвісках. Варіант популярний у будинках із сучасним дизайном або при реконструкції старих будівель з невеликою площею.

Розсувні конструкції бувають декількох типів:

 • слайдингові;
 • складаються у вигляді гармошки;
 • коробки, які потребують монтажу порога;
 • зсувні конструкції з підйомом полотна.

Актуально встановлювати розсувні алюмінієві двері на терасу, оскільки створюється максимально природне освітлення.

Комплектація алюмінієвих дверей

Дверна конструкція з алюмінію поділяється на 2 типи в залежності від комплектації – економ та стандарт. У першому випадку двері поставляються з фурнітурою перевірених та якісних виробників Азії. Алюмінієві теплі двері або будь-які інші стандартні комплектації виконані з фурнітурою від провідних німецьких, італійських і фінських компаній. У комплектацію включені такі елементи:

 • замки;
 • профільні циліндри;
 • натискні ручки;
 • петлі.

Додатково виріб можна доповнити доводчиком із важільною або ковзною тягою. Можна встановити енергозберігаючі та сонцезахисні склопакети, вибрати тоновану плівку або протиударне скло.

Переваги дверей з алюмінієвого профілю

Матеріал широко використовується для виконання дверних конструкцій різного типу та призначення. Це пов’язано з низкою переваг:

 1. Довговічність, у тому числі з огляду на перепади погодних умов. Алюмінієві двері витримують перепади температур, мають високий рівень стійкості до корозії.
 2. Міцність, оскільки двері прослужать кілька десятків років при активному відкриванні та закриванні. Алюмінієві дверні конструкції оптимальні для дому та громадських будівель.
 3. Можливість створення дверей різного розміру, у тому числі з великим профілем. При цьому виконується найменша кількість перемичок, а вага полотна невелика, не обтяжує конструкцію.
 4. Прості у догляді. Алюмінієві двері легко миються вологою ганчіркою. При періодичному протиранні пилу зовнішній вигляд виробу довгі роки залишається незмінним.
 5. Екологічний матеріал. Алюмінієвий профіль не включає токсичних компонентів, тому такі двері є безпечними для здоров’я оточуючих. При встановленні в будь-яких температурних умовах двері з алюмінію не виділяють токсичних випарів і не вбирають сторонніх запахів.
 6. Висока стійкість до горіння, що перешкоджає розповсюдженню вогню у разі пожежі.

Серед переваг алюмінієвих дверей варто також відзначити широку палітру кольорів, тому кожен клієнт підбере відповідну конструкцію під свій інтер’єр.

Ціни на двері алюмінієві виробництва Artmetall

Вартість дверної структури з алюмінію може змінюватись і безпосередньо залежить від характеристик товару та комплектації. Двері алюмінієві ціна розраховується з урахуванням таких факторів:

 • якість профілю;
 • габарити готових дверей;
 • наявність або відсутність склопакетів та їх тип;
 • фурнітура та ущільнювачі;
 • технологічна оснащеність лінії виробництва;
 • оплата роботи майстрів.

При замовленні послуги з монтажу, вартість дверей з алюмінію також збільшується.

Як купити алюмінієві двері в Artmetall?

Здійснити замовлення дверних конструкцій з алюмінію можна швидко і легко, дотримуючись поетапних дій:

 1. Зробити заявку на сайті, яку найближчим часом буде прийнято менеджером. За потреби є можливість здійснення зворотного дзвінка.
 2. Приїзд спеціаліста-замірника в обумовлений час, який виконає всі виміри та обговорить інші необхідні нюанси та побажання. Наприкінці оформляється акт вимірів з урахуванням коментарів клієнта.
 3. Прорахунок та повідомлення про вартість товару.
 4. Внесення клієнтом оплати в повному розмірі та монтаж за потреби будь-яким відповідним способом.

Якщо клієнт замовив послугу монтажу, то всі роботи будуть виконані в обумовлені терміни. Залишиться лише зробити обробку укосів та насолоджуватися якісною роботою.

Поширені запитання

Чи можна дізнатися вартість алюмінієвих дверей, не викликаючи замірника додому?

Так, у такому випадку необхідно самостійно зняти мірки дверного отвору — ширину, висоту та інші параметри, зв’язатися з менеджером та дізнатися орієнтовну вартість дерев’яної конструкції. Але варто врахувати, що для отримання алюмінієві двері ціни необхідно мати деякі навички та знання. Якщо їх немає або виникають сумніви в правильності вимірів, краще звернутися до фахівця, який все точно виміряє, а менеджер порахує і повідомить суму готового виробу з урахуванням монтажу або без нього.

Якої форми та кольору можуть бути вхідні алюмінієві двері?

Дизайн підбирається індивідуально, враховуючи розміри дверного отвору, побажання клієнта та інтер’єр. У деякі приміщення не підходять стандартні двері алюмінієві вхідні, тому є можливість створити на замовлення конструкцію за індивідуальними мірками, так само можна вибрати будь-яку колірну гаму, яка оптимально впишеться в дизайн приміщення. Варто врахувати, що індивідуальні замовлення потребують часу на виконання та може мати різну вартість на вхідні алюмінієві двері ціна.

Чи можна виконати доставку та монтаж дверей в один день?

Так, таке можливе під час створення необхідних умов.

Чи є гарантія на двері з алюмінію?

Звичайно, весь товар, який представлений на сайті, має різний гарантійний термін. Гарантія на двері діє з моменту їх встановлення та введення в експлуатацію. Гарантійні умови поширюються на дверну конструкцію, фурнітуру та монтаж при замовленні у нашій компанії.

Що робити далі?

Ви можете зателефонувати нам за телефонами:

Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв'яжеться наш фахівець і протягом 2-х годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

Сподобалася робота?