Каркасне будівництво
Модульні будівлі

Безкоштовний розрахунок вартості протягом 2-х годин

Торгові павільони

Дніпро всього кілька років тому придбав оновлений ландшафт, який змінили численні торгові павільйони. Купити торговий павільйон, встановити його у зручному для свого бізнесу місці буває куди прибутковіше, ніж оренда у капітальній будівлі. Сьогодні ціна торгівельного павільйону під ключ значно нижче, ніж капітальної споруди.

Готові торгові павільони наших клієнтів
строительство ларька
построить павильон
ларек на заказ
купить киоск для торговли
готовые павильоны купить
ларьки для торговли
изготовление киоска
производство ларьков
купить готовый павильон

Виготовлення та продаж цих конструкцій наша компанія вважає одним з основних напрямків своєї діяльності. Ми зробимо проєкт, виготовимо та встановимо збірно-розбірні торгові павільйони вуличні, віддаючи перевагу саме такому інженерному рішенню. За цією технологією зводяться мінікафе, магазини, сервісні відділення компаній тощо.

З «АРТМЕТАЛ УКРАЇНА» ви можете вибрати та купити кіоск, торговий павільйон у Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі та будь-якому іншому місті — ми працюємо по всій Україні.

Технологічні особливості

Збірні торгові павільйони, вироблені в нашій компанії, ― це конструкції на основі звичайних каркасних конструкцій, але виготовлені з урахуванням вимог того чи іншого бізнесу. Ми віддаємо перевагу одній з найпопулярніших в силу численних переваг технологій: каркасний збірний торговий павільйон на болтових з’єднаннях і обшивкою сендвіч-панелями.

У Дніпрі такі торгові павільйони мають естетичний дизайн, презентабельний вигляд і більшу функціональність. Виготовлення відбувається з сертифікованих матеріалів, стійких до перепадів температури та високої вологості.

Ціна від
450$ / м²

Складовими збірного торгового павільйону є:

 • металевий каркас на основі болтових з’єднань;
 • зовнішня обшивка профнастилом ПС-15 будь-якого кольору RAL з каталогу;
 • дах з покрівельного профнастилу ПК-20;
 • підлога виконана c гідроізоляцією, з вологостійкої плити OSB;
 • оснащення електропроводкою всередині ПВХ-каналів;
 • металопластикові вікна;
 • металева або металопластикові вхідні двері.

Продаж таких конструкцій має на увазі додаткову пропозицію замовникам сучасних функціональних елементів. Це торгові кіоски для торгівлі, павільйони з підвіконнями, ролетами, жалюзі, рекламними площами, козирками.

Переваги торгових павільйонів

Численні фото наших робіт у Дніпрі показують все розмаїття розмірів, конфігурацій, колірних і конструктивних рішень для бізнесу різної спрямованості.

Павільйони для торгівлі: переваги

 • відсутність необхідності у фундаменті;
 • необов’язковість дозвільних документів на будівництво;
 • можливість установки у будь-якому місці, навіть на складному рельєфі;
 • гнучкість проєктування, індивідуальний підхід;
 • простий монтаж і мобільність торгівельного павільйону з сендвіч-панелей;
 • демократична ціна за торгові павільйони.

Торговий павільйон «під ключ» ― тільки плюси!

Наша компанія виконує весь цикл продажу: виїзд на об’єкт, проєктування, 3D-презентація, виготовлення, доставлення, монтаж, оснащення додатковим функціоналом.
Чи вигідно підприємцям замовити торговий павільйон у нашій компанії? Безумовно.

 • Кваліфікований персонал
 • Оперативність виконання всіх робіт
 • Використання сертифікованих якісних матеріалів
 • Використання сучасних технологій на всіх стадіях
 • Доступна ціна виготовлення та продажу торгових павільйонів, кіосків
 • Економічність
 • Доставка по Україні

А також — безкоштовний виїзд на місце, прорахунок, готовий проєкт і 3D-ескіз.

Як замовити будівництво торгового павільйону

 1. Зв’яжіться з менеджерами компанії Артметал за вказаним номером телефону або за допомогою форми для зворотного зв’язку на сайті. Наші фахівці розкажуть вам, від чого залежить ціна та терміни зведення торгового павільйону за канадською технологією у 2019 році. Після цього ми пропонуємо безкоштовно розробити проєкт майбутньої споруди з урахуванням усіх ваших побажань для будь-якого міста України — Дніпро, Одеса, Харків, Львів та інші.
 2. Визначте площу та кількість поверхів у будівлі. Ці дані є основними для створення проєкту. Крім того, вони відіграють вагому роль при формуванні ціни на будівництво торгових павільйонів кіосків. Також у проєкті враховується планування, комунікації, будівельні та оздоблювальні матеріали. Ви можете побачити, як буде виглядати ваш будинок за допомогою сучасних 3D-технологій.
 3. Укладіть договір. Після узгодження проєктних робіт підраховуються матеріальні витрати на будівництво та підписується договір про співпрацю. Потім наші фахівці приступають до реалізації торгівельного павільйону під ключ.
 4. Спостерігайте за процесом складання та монтажу каркасної споруди. Швидкомонтовані будівлі за даною технологією не потребують тривалих будівельних робіт. На місце привозиться напівзібраний каркас, потім фахівці компанії Артметалл за лічені дні зводять споруду згідно з проєктом.
 5. Прийміть готовий об’єкт. Останнім етапом співпраці є здача проєкту до експлуатації та підписання відповідної документації. Після цього споруда готова до використання.

Відповіді на типові запитання

Які потрібні документи для зведення Торгового Павільйону?

Торгові павільйони потрапляють під категорію МАФ (малі архітектурні форми) і не вимагають всіх необхідних дозволів, як об’єкти капітального будівництва. Головні критерії — це розмір приміщення до 30м2 та установка на некапітальний фундамент.

Наскільки у них тепло взимку?

Одне з основних переваг каркасного будівництва — це конструктив, при якому утеплювач займає всю товщину стіни. Для утеплення Торгових Павільйонів ми використовуємо 100 мм або 150 мм базальтової вати. Що більше, ніж достатньо для комфортної цілорічної експлуатації приміщення у нашому кліматі.

На що встановлюються такі приміщення?

Ми використовуємо полегшену конструкцію, яка не вимагає капітального фундаменту.
Залежно від габаритів приміщення й особливостей майданчика для установки як фундамент можна використовувати:

 • металеві пластини
 • бордюрні блоки
 • ФБС блоки
 • гвинтові палі та геошурупи

Чи є готові павільйони в наявності?

Ми підходимо індивідуально до кожного нашого клієнта та робимо приміщення під замовлення. Щоб вони ідеально відповідали потребам і побажанням клієнта.
Також враховуйте, що термін виготовлення готового павільйону може варіюватися у залежності від розміру й особливостей проєкту, а також завантаженості виробництва на момент замовлення. У середньому виготовлення торгового павільйону чи кіоску до повної готовності займає до 2-х місяців.

Вартість споруди торгівельного павільйону

Головними критеріями, що впливають на вартість швидкомонтованих будівель, є: площа, поверховість, складність планування та систем комунікацій. Якщо ви хочете у стислі терміни отримати готовий до роботи недорогий торговий павільйон, варто віддавати перевагу одноповерховим будівлям без архітектурних складнощів. Що стосується внутрішнього оформлення — сучасні рішення у галузі будівельних матеріалів дозволяє зробити якісну обробку за доступними цінами.

Зниженню підсумкової вартості виготовлення торгових павільйонів у Харкові або Херсоні також супроводжує той факт, що при будівництві не використовується фундамент і не проводяться інженерно-вишукувальні роботи. Додатково немає потреби у наймі великої бригади будівельників, співробітники компанії Артметалл самі займаються виготовленням металоконструкцій і зведенням об’єктів за канадською технологією, адаптованих під клімат України у Дніпрі або Одесі.

Будівництво павільйонів доступне у різних куточках України:

Що робити далі?

Ви можете зателефонувати нам за телефонами:

Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв'яжеться наш фахівець і протягом 2-х годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

Залишити відгук
Ваша оцінка:

Сподобалася робота?