Каркасне будівництво
Модульні будівлі

Безкоштовний розрахунок вартості протягом 2-х годин

Будинки у скандинавському стилі

Сьогодні все більшої популярності набирають будинки в скандинавському стилі. Їх головною відмінністю є повна екологічність. Для будівництва каркаса використовуються виключно натуральні матеріали. У приміщенні дачного будинку в скандинавському стилі добре зберігається температура. У ньому приємно перебувати як улітку, так і взимку.

коттедж в скандинавском стиле фото снаружи
коттедж в скандинавском стиле фото снаружи

Дизайн будинків у скандинавському стилі

Одноповерховий будинок в скандинавському стилі вигідно вирізняються на тлі інших споруд. Елегантний будинок одразу привертає до себе загальну увагу завдяки чітким прямим лініям та мінімальному зовнішньому декору.

5 головних відмінних рис проекту будинку в скандинавському стилі:

 1. Висота та форма. Найпопулярніший варіант приміщень – квадратна або прямокутна форма забудови в один, максимум два поверхи. На вході в будинок обов’язково розміщується великий ґанок зі сходами.
 2. Кольорова гамма. Скандинавські будинки під ключ у більшості випадків пофарбовані в нейтральні відтінки: бежевий, дерев’яний, сірий та чорний. При цьому допускається незначне додавання контрастних яскравих фарб.
 3. Форма даху. Будинки скандинавського типу обладнані двосхилим дахом. Рідше зустрічаються односхилі або плоскі. Це пов’язано з тим, що сніг повинен легко скочуватися з даху і не затримуватися на ньому.
 4. Висота фундаменту. Будинок за скандинавською технологією має високий фундамент. Він допомагає захистити будівлю від холоду та можливого затоплення.
 5. Прикраси фасаду. Тут переважає мінімалізм. Скандинавські будинки прикрашають за допомогою балок. Для того щоб яскраво виділятися на загальному тлі, не обов’язково використовувати велику кількість синтетичного химерного декору.

Будинок у стилі скандинавського мінімалізму – один із головних запитів сучасних замовників. У ньому органічно поєдналася зручність, краса та високі експлуатаційні характеристики. Подібна споруда підходить для міського та заміського життя. Скандинавський будинок в Україні зустрічається дедалі частіше. Вже багато хто встиг оцінити всі переваги подібної споруди.

Від чого залежить вартість проекту будинку у скандинавському стилі

Проекти скандинавських будинків розробляються, виходячи з побажань замовників. Однак є кілька важливих вимог, що висуваються до будівництва такого типу:

 1. Ергономічність скандинавських каркасних будинків. Основна вимога, що висувається до проекту — мінімізація витрат на утримання будівлі. Завдяки якісним утеплювачам виходить значна економія за збереження тепла в будинку. Влітку в будинку досить прохолодно, а взимку стіни не пропускають всередину кімнати холод.
 2. Екологічність дачних будинків у скандинавському стилі. Під час будівництва використовуються виключно натуральні матеріали, які мають високі енергозберігаючі та теплоізоляційні властивості.
 3. Використання природного освітлення у кімнатах. Будівництво будинків в скандинавському стилі зобов’язує розміщення широких панорамних вікон з південного боку.
 4. Економічність виконуваних робіт. Скандинавська технологія будівництва каркасного будинку в скандинавському стилі передбачає використання збірних конструкцій.

Купити скандинавський будинок можна за досить прийнятну ціну.

Ціна від
550 $ / м²

Особливості фасадів

Фасад каркасного скандинавського будинку відрізняється мінімалізмом. Натуральні матеріали, що використовуються для будівництва будівлі, піддаються мінімальній обробці.

4 пункти, що характеризують фасад готових скандинавських будинків:

 1. економічність;
 2. скромність;
 3. практичність;
 4. незвичайне оформлення.

Під час будівництва скандинавського будинку під ключ використовується виключно раціональний підхід. Мінімальна витрата матеріалів гарантовано дасть необхідний результат.

Котеджі у скандинавському стилі обладнані великими високими вікнами із грубим оздобленням. Найчастіше вони переходять із одного поверху на другий. Масивні рами з панорамним виглядом допомагають забезпечити кімнати додатковим світлом у сонячний день.

Чому варто замовити скандинавський каркасний будинок під ключ:

 • Споруда досить міцна і прослужить своєму власнику багато років. Такий будинок довгий час не вимагатиме додаткових фінансових вливань та ремонту.
 • Споруда завдяки міцним натуральним матеріалам не піддається негативному впливу зовнішніх факторів та погодних умов. Каркасний будинок за скандинавською технологією добре витримує різкі перепади температур.
 • Не менш значною перевагою стане екологічність матеріалів. Під час експлуатації вони не виділяють токсини та створюють приємний мікроклімат всередині приміщення.
 • Проекти заміських будинків у скандинавському стилі реалізуються досить швидко та не вимагають великих фінансових вкладень.
 • Каркасні скандинавські будинки під ключ зводяться дуже швидко і практично не дають усадки. Це досягається за рахунок низького рівня вологості використовуваного у будівництві матеріалу.
 • Фасад будівлі виглядає досить яскравим та незвичайним. Деревина універсальна і добре виглядає у поєднанні з металевими деталями, штукатуркою, бетоном та каменем. Одноповерховий будинок у скандинавському стилі – це відмінне рішення для тих, хто цінує свій час та гроші.

Унікальний інтер’єр

Скандинавський стиль будинків передбачає детально продумане облаштування всіх кімнат. Важливим критерієм при цьому вважається комфорт та зручність мешканців. У приміщенні переважають елегантні меблі, які виконані в простих формах. При заповненні простору в котеджі у скандинавському стилі часто використовуються великі полиці та просторі стелажі.

Будинок у стилі скандинавського мінімалізму не містить нічого зайвого, кожна деталь в інтер’єрі має практичне призначення.

Як купити скандинавський будинок в Україні

Купити будинки в скандинавському стилі можна в компанії «АРТМЕТАЛ УКРАЇНА». За час свого існування силами співробітників підприємства було втілено понад 300 об’єктів.

Компанія пропонує своїм замовникам власну технологію зі зведення скандинавських каркасних будинків під ключ. Завдяки вивченню та впровадженню сучасних технологій будівництво виконується швидко та якісно. Ціну на скандинавський будинок можна дізнатися, поспілкувавшись із менеджерами компанії. Співробітники з багаторічним досвідом роботи допоможуть швидко розібратися в усіх тонкощах проекту.

Що робити далі?

Ви можете зателефонувати нам за телефонами:

Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв'яжеться наш фахівець і протягом 2-х годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

Сподобалася робота?