Каркасне будівництво
Модульні будівлі

Безкоштовний розрахунок вартості протягом 2-х годин

Модульні туалети

Модульні конструкції мають широкий спектр застосування. Їх часто використовують як тимчасові об’єкти, які можна демонтувати в будь-який потрібний момент і перевезти в інше місце, а також як постійні споруди (дачні будинки, торгові павільйони, адміністративно-побутові будівлі тощо).

Одним із найбільш затребуваних об’єктів модульного будівництва є сьогодні санітарні модулі (туалети, душові, роздягальні), які складаються із збірних блоків та працюють в автономному або напівавтономному режимах (з підключенням до електричної мережі).

Ми пропонуємо відмінне рішення – модульні громадські туалети під ключ!

– 5 днів піде на виготовлення конструкцій у заводських умовах;

– 1 день знадобиться для складання готових конструкції.

І ваш модульний туалет повністю готовий до експлуатації!

Сфери застосування модульних санвузлів

Мобільний туалетний модуль – це відмінна сучасна альтернатива стаціонарним вбиральням громадського користування. Вони призначені для встановлення:

 • у громадських місцях,
 • на робочих та будівельних майданчиках,
 • віддалених промислових об’єктів,
 • під час проведення масових заходів,
 • а також в інших випадках за відсутності доступу до центральної каналізації та міських комунікацій (заміські будинки, дачі).

Використання мобільних туалетів-павільйонів повністю вирішує проблему організації санітарної зони у місцях, де немає можливості чи необхідності у дорогому капітальному будівництві.

Блок контейнер туалет

Основний напрямок діяльності ТОВ «Артметал Україна», головний офіс якої розташований у Дніпрі — це проектування та виробництво швидкобудівельних житлових будинків та будівель із застосуванням найновіших будівельних технологій.

У нас ви можете купити туалетні модулі різних розмірів та конфігурацій, а також інші види каркасних та модульних споруд за найдоступнішою вартістю в Україні. Ми пропонуємо вибрати готовий типовий проект або замовити індивідуальну розробку будь-якої модульної конструкції за необхідними параметрами. Розрахунок вартості проекту можна замовити у нас безкоштовно.

Значне зниження вартості на виготовлення порівняно з витратами на капітальне будівництво, а також короткі терміни виконання робіт роблять модульні конструкції виробництва підприємства «Артметал» вигідним та практичним рішенням.

Ціна від
550 $ / м²

Автономний туалет – якість вітчизняного виробництва

На українському ринку наша компанія працює вже понад 10 років і за цей час зарекомендувала себе як один із найкращих виробників модульних та каркасних конструкцій. Вся продукція нашого виробництва відповідає необхідним стандартам та вимогам, а також проходить ретельний контроль перед надходженням до замовника.

Ми працюємо на базі високотехнологічного обладнання, володіємо будівельною ліцензією та переліком обов’язкових дозволів на роботу. А для виготовлення металоконструкцій використовуємо виключно якісні сертифіковані матеріали. Однією з наших головних переваг є також застосування власної технології модульного будівництва, спеціально адаптованої під кліматичні умови України.

Основні переваги санітарних модулів ТОВ «Артметал Україна»:

 • короткий термін виготовлення;
 • міцний та надійний каркас, оптимальне планування;
 • зручність транспортування;
 • оперативний монтаж та введення в експлуатацію;
 • якісне та економічне сантехнічне оснащення;
 • гігієнічно, практично та екологічно;
 • різні види комплектацій: жіночі, чоловічі, комбіновані;
 • стійкість до зовнішніх факторів та кліматичних умов;
 • доступна ціна на туалетні модулі.

Штат працівників компанії – це провідні інженери та досвідчені фахівці, які нададуть вам професійне консультування та допоможуть обрати оптимальне рішення.

Наявність власної автотехніки дозволяє нам здійснювати доставку продукції на об’єкт замовника по всій території України без посередників, що набагато вигідніше, ніж вдаватися до послуг вантажних перевізників.

На місці призначення монтажники самостійно вивантажать та змонтують конструкцію всього за кілька годин.

Переваги санітарних модулів

Даний вид мобільних будівель може входити до складу модульних споруд або використовуватись окремо. Їх можна легко перевозити з місця на місце без порушення цілісності конструкції. Використання санітарних модулів має багато переваг перед традиційними видами будівництва:

 • Мінімальні втрати. Санітарні модулі можуть використовуватися цілий рік за рахунок особливої технології виготовлення. Їхні стіни утеплюються екологічною мінеральною ватою, яка зберігає тепло всередині. Тому в такій споруді можна навіть узимку прийняти душ і при цьому не замерзнути.
 • Безшумність. Наші громадські туалети модульного типу мають гарну тепло- і шумоізоляцію. Це забезпечують спеціальні автономні комунікації, які працюю практично безшумно.
 • Мобільність. Виробництво модульних туалетів та душових кабін за канадською технологією не передбачає встановлення капітального фундаменту. Тут використовуються полегшені бетонні блоки, що забезпечують мобільність конструкції.
 • Оперативність виготовлення. Складання модуля на виробництві займає лічені дні, а його монтаж на ділянці всього кілька годин.
 • Кліматична адаптованість. Клімат України має свої особливості, тож фахівці нашої компанії адаптували процес будівництва санітарних модулів для забезпечення високих експлуатаційних характеристик у будь-яку погоду.

Доступна ціна. Капітальний туалет вимагає не лише підключення до централізованих комунальних систем, а й оформлення відповідної документації, що є дуже витратним. Ви можете купити модульній туалет значно дешевше, ніж капітальні, за рахунок відсутності в них фундаменту, необхідності підключення до централізованих систем та можливості працювати автономно.

Як замовити модульні туалети, мобільний душ туалет, мобільний біотуалет

 • Передзвоніть представникам компанії Артметал. Після формування заявки на виробництво модульного санітарного модуля вам запропонують безкоштовно розробити проект з урахуванням усіх ваших побажань та покажуть ескіз майбутньої споруди за допомогою сучасних 3D-технологій.
 • Укладіть договір. Щоб ми могли розпочати реалізацію проекту, потрібно підписати відповідну документацію. На даному етапі ми затверджуємо проект, підраховуємо його підсумкову вартість та укладаємо договір співробітництва.
 • Дочекайтеся завершення складання модуля. Будівництво за модульною технологією передбачає, що вся конструкція від каркасу та до проведення необхідних комунікацій збирається на виробництві у спеціальних умовах під контролем кваліфікованих спеціалістів. Металевий профіль для каркасу виготовляється нами на власних потужностях.
 • Монтаж. Коли туалетний модуль-павільйон готовий, ми зв’язуємось із клієнтом та уточнюємо місце його монтажу. Ця процедура займає всього кілька годин.
 • Прийміть готовий проект. Складання модульного санвузла або душових кабін в експлуатацію означає підписання відповідної документації між компанією-підрядником та клієнтом. Крім того, надається гарантія на виконані роботи.

Вартість модульних туалетних блоків

Модульні санітарні блоки відрізняються кількістю кабінок, габаритами та зовнішнім виглядом. При їх виготовленні використовують листове залізо для обшивки, яке обробляють антикорозійними складами. Зовнішню та внутрішню обробку ви можете вибрати на свій розсуд, від цього якість та експлуатаційні характеристики санітарного контейнера не змінюються.

На підсумкову вартість також впливають розміри будівлі та кількість кабінок усередині. Якщо встановити лише одну кабінку, то ціна буде нижчою, ніж на дві чи три, тому що в першому варіанті потрібно проведення меншої кількості комунікацій.

Де найкраще купити модульний туалет в Україні?

Якщо вам потрібно купити модульний туалет, то продукція ТОВ «Артметал Україна» стане для вас найкращим та найвигіднішим рішенням. Головний офіс компанії розташований у Дніпрі, а також працюють філії у Києві, Запоріжжі, Харкові, Полтаві, Херсоні та Кіровограді. Зв’яжіться з нами для обговорення деталей вашого проекту. Також ви можете замовити безкоштовний прорахунок, залишивши заявку на сайті компанії та наші фахівці зв’яжуться з вами протягом 2-х годин.

Будівництво туалетного модуля доступне в різних куточках України:

Часті запитання

☑️ Які переваги модульних туалетів?

По-перше, вони мобільні та переносні, що дає змогу легко встановлювати та переміщати їх у різні місця залежно від потреб. По-друге, вони пропонують зручність і комфорт, оснащені раковинами, системами водовідведення та іншими санітарними приналежностями, їх можна швидко встановити й використати в термінових ситуаціях або на заходах із великою кількістю людей.

☑️ Чи можна орендувати модульні туалети на певний період часу?

К сожалению, мы не занимаемся арендой модульных зданий, но можем произвести новое модульное здание по индивидуальному заказу в короткие сроки.

☑️ Чи можуть модульні туалети бути підключені до водопроводу і каналізації?

Так, модульні туалети можуть бути під’єднані до водопроводу і каналізації, що дає змогу ефективно утилізувати відходи і підтримувати гігієнічні умови.

☑️ За відсутності водопроводу і каналізації, чи можливе встановлення?

У випадках, коли немає доступу до водопроводу або каналізації, модульні туалети можуть бути оснащені резервуарами для зберігання води і збору відходів.

☑️ Які особливості модульних туалетів для людей з обмеженими можливостями?

Вони включають широкі вхідні двері для інвалідних візків, ручні поручні для підтримки, просторі кабіни з достатнім простором для маневру, низький рівень раковин для зручності використання та інші адаптовані елементи. Модульні туалети для людей з обмеженими можливостями відповідають нормам доступності та забезпечують інклюзивність у громадських місцях.

Що робити далі?

Ви можете зателефонувати нам за телефонами:

Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв'яжеться наш фахівець і протягом 2-х годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

Залишити відгук
Ваша оцінка:

Сподобалася робота?