Каркасне будівництво
Модульні будівлі

Безкоштовний розрахунок вартості протягом 2-х годин

Будівництво автомийок у Києві

Модульна автомийка під ключ – розумний спосіб запустити бізнес, якщо відсутній великий бюджет. Послуги миття автомобілів користуються незаперечною популярністю. Виберіть вдале місце і потік машин виявиться нескінченним. Але будувати капітальну споруду для організації в ньому автомийки достатньо важко. Будівництво виявиться дорогим, доведеться збирати безліч дозвільних документів. Якщо ви вирішите перенести мийку в інше місце – це будуть гарантовані додаткові витрати пов`язані з проектною документацією, налаштуванням роботи, повторним запуском.

Ціна від
450 $ / м²

Модульна автомийка (Київ) допомагає оптимізувати витрати. Замовник може вибрати підходящий проект автомийки з урахуванням кількості боксів, їх площі та оснащення, поверховості тощо. Терміни зведення споруди виявляться мінімальними, незапланованих витрат не буде. Модульна мийка виявиться практичною, зручною, функціональною. Якщо виникне потреба перенести бізнес до сусіднього населеного пункту чи регіону, достатньо транспортувати модулі. Це дозволить заощадити час та гроші.

Оформіть замовлення на автомийку під ключ у Києві у компанії “АРТМЕТАЛ УКРАЇНА” за доступною ціною. Менеджери нададуть консультацію та допоможуть обрати оптимальний проект. Роботи, починаючи з вимірів та до остаточної здачі об’єкта в експлуатацію, займуть мінімум часу. Ви швидко приступите до реалізації бізнес-плану та отримання прибутку.

Переваги автомийки під ключ у Києві

Замовляючи автомийки, що швидко зводяться під ключ (Київ), покупці отримують наступні плюси:

  1. Мийка готова до експлуатації трохи більше, ніж за місяць. Зводиться вона за допомогою готових модулів. Переважну частину часу займає їх виробництво, монтаж виконується за лічені дні.
  2. Вибір типу автомийок – ручних, напівавтоматичних, автоматичних. Оснащення необхідною технікою та обладнанням.
  3. Індивідуальний підхід до розробки проекту – площа, поверховість, оформлення. Вибір готового варіанта або замовлення ескізу за конкретними побажаннями. Попереднє отримання 3D моделі для ознайомлення з проектом.
  4. Висока якість матеріалів, їх екологічність і довговічність. Конструкції не бояться вологи, перепадів температур, дії хімічних речовин.
  5. Встановлення на полегшений фундамент – економія бюджету та часу.
  6. Допустиме встановлення систем опалення – котлів, електричних конвекторів та ін.

Простота конструкцій модульного типу дозволяє експериментувати із дизайном. Здійсніть сміливі ідеї, адже це важливо для залучення більшої кількості клієнтів і отримання переваги над конкурентами.

Не можна забувати про мобільність модулів. Це полегшує процес розширення площі споруди чи переїзду на нове місце. Достатньо звернутися до компанії “АРТМЕТАЛ УКРАЇНА”. Фахівці за допомогою надійної перевіреної техніки перевезуть автомийку на будь-яку іншу локацію.

Етапи будівництва автомийки

Будівництво автомийок (Київ), якщо ви вибрали модульний варіант, починається з консультації та проведення вимірів. Початковий етап – вибір оптимального проекту чи розробка індивідуального ескізу. Для цього спеціалісти виїжджають на об’єкт. Завдання – визначитися із типом фундаменту, площею, поверховістю. Готується кошторис, проект та договір для підписання замовником.

Далі проводяться такі роботи:

  1. На виробництві починається виготовлення металевого каркасу, що є основою модулів. Готується обшивка та інші матеріали.
  2. За готовністю конструкцій майстри доставляють їх на об’єкт і приступають до монтажу. Виконуються оздоблювальні роботи, встановлення покрівлі та підлоги, віконних конструкцій та дверей. Проводяться комунікації – вода, електрика тощо.
  3. Об’єкт здається замовнику. Підписується акт виконання. Надається гарантія.

Назвати точні терміни виконання робіт не можна. Вони залежать від розмірів споруди, технічних та дизайнерських особливостей проекту.

Щоб замовити зведення автомийки, залиште заявку на сайті. Менеджери зателефонують вам протягом кількох хвилин. Ви проговорите зручний для вас час проведення вимірів та інші питання.

Купити автомийку під ключ у Києві від “АРТМЕТАЛ УКРАЇНА”

Автомийка під ключ (Київ) – це не складно, якщо ви звернулися до компанії “АРТМЕТАЛ УКРАЇНА”. Майстри з багаторічним досвідом якісно впораються із завданням будь-якої складності. Контролювати виконання робіт ви можете на кожному етапі. За підсумками ви отримаєте офіційну гарантію від виробника модулів терміном на 1 рік.

При замовленні автомийки під ключ ціна не є фіксованою. Вона безпосередньо залежить від специфіки проекту. Стартують розцінки від 550 доларів за м2. Дізнатись детальну інформацію про розрахунок вартості вдасться у менеджерів компанії за контактним номером телефону.

Що робити далі?

Ви можете зателефонувати нам за телефонами:

Або зробити заявку на безкоштовний прорахунок. З вами зв'яжеться наш фахівець і протягом 2-х годин ви будете знати ціну вашого майбутнього дачного будинку або будь-якого іншого будівлі.

Сподобалася робота?